Головна » 2013 » Вересень » 7 » Футбол. Українці відправили 9 м'ячів у ворота збірної Сан-Марино. Відео

Футбол. Українці відправили 9 м'ячів у ворота збірної Сан-Марино. Відео

2013 » Вересень » 7
Автор: Черняков
Коментарі: 0
Переглядів: 1128
Спорт

У п'ятницю, 6 вересня, в матчі відбірної групи на ЧС-2014 українці відправили 9 м'ячів у ворота збірної Сан-Марино, досягнувши таким чином рекордного в історії вітчизняної збірної результату.
Перший гол українці забили на 11 хвилині, рахунок відкрив Марко Девіч. Потім нападаючий Євген Селезньов (на 27 хвилині), півзахисник Едмар (на 33) та захисник Євген Хачеріді (45+1) довели рахунок до розгромного.
У другому таймі наша збірна продовжила методично йти вперед і Євген Хачеріді (54) оформив дубль. Його колеги по захисному амплуа - Артем Федецький (74) та Ярослав Ракицький (90+4), а також півзахисники Євген Коноплянка і Роман Безус (64) довели рахунок до рекордного в історії вітчизняної збірної результату.
Відразу після поєдинку головний тренер збірної України Михайло Фоменко коментуючи рекордну перемогу своєї команди, не раз зазначив приголомшливу підтримку з боку багатотисячної армії українських вболівальників на трибунах, які невпинно на повну силу наспівували гімн країни. "Вони показали своє бажання, прийшли в себе при шаленій підтримці вболівальників і зробили свою справу", - сказав зокрема Фоменко, але при цьому нагадав, на носі - Англія. "Тепер команда буде готуватися до серйозної гри в Києві. Сподіваюся, ми нікого не втратимо через травми. Збірна Англії, наскільки я знаю, дограє матч і виграє. Будемо жити наступною грою".

Джерело: Кореспондент

Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.