Головна » Футбол. Чемпіонат світу-2010. Сербія перемогла Німеччину, американці врятували очко у матчі зі Словенією

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Збірна Сербії з мінімальним рахунком 1:0 перемогла Німеччину у другому турі чемпіонату світу з футболу.
З перших хвилин на полі точилася напружена боротьба і за перші півгодини матчу головний арбітр зустрічі іспанець Альберто Ундіано показав гравцям п'ять гірчичників, а на 37-й хвилині нападник збірної Німеччини Мірослав Клозе отримав другу жовту картку і достроково залишив поле.
Щойно німці залишились у меншості, як відразу пропустили. Мілош Красіч виконав навіс з правого флангу, Нікола Жигіч головою скинув м'яч на лінію воротарського майданчика, звідки колишній форвард "Шахтаря" Мілан Йованович переправив м'яча у сітку воріт.
В компенсований до першого тайму час сербам пощастило. Після одного з кутових Хедіра класно пробив з меж карного майданчика, і лише поперечина врятувала ворота від голу.
Початок другого тайму був також за німцями. Тричі на ударній позиції опинявся Подольскі, але йому відверто не щастило. Його класний удар з 17-ти метрів в карколомному стрибку відбив Владімір Стойкович, а ще двічі Лукаш не влучав у ворота.
На 59-й хвилині німці отримали найреальніший шанс, щоб зрівняти рахунок. Неманья Відіч, перериваючи навіс, зіграв рукою у карному майданчику, і Ундіано призначив пенальті. 11-метровий взявся пробивати Подольскі. Лукаш сильно пробив у правий нижній кут воріт, але Стойковіч, проявивши відмінну реакцію, в стрибку відбив м'яч.
На 67-й хвилині каркас воріт прийшов на допомогу німецьким футболістам. Красіч обійшов двох суперників і відкотив сферу під удар Йовановичу, який наносив удар на точність. Однак стійка врятувала збірну Німеччини від другого пропущеного гола.
За п'ять хвилин до кінця матчу Подольскі спробував закрутити м'яч у ворота з кута карного майданчика, але той пролетів в сантиметрах від стійки.
0:1 - для Німеччини матч третього туру з Ганою перетвориться на битву за путівку в плей-офф. Рівно як і для сербів матч з Австралією також буде визначальним.
Додамо, що серби перервали 5-матчеву програшну серію на чемпіонатах світу.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2010
Група D. 2-й тур
Порт-Елізабет. "Нельсон-Мандела-Бей"
НІМЕЧЧИНА - СЕРБІЯ - 0:1
Німеччина: 1. Нойєр - 3. Фрідріх, 14. Бадштубер (23. Гомес, 77), 16. Лам (С), 17. Мертезакер - 6. Хедіра, 7. Швайнштайгер, 8. Озіл (19. Какау, 70), 13. Мюллер (21. Марін, 70) - 10. Подольскі, 11. Клозе
Сербія: 1. Стойковіч - 3. Коларов, 5. Відіч, 6. Івановіч, 20. Суботіч - 10. Станковіч, 17. Красіч, 18. Нінковіч (4. Качар, 70), 22. Кузмановіч (19. Петровіч, 75) - 14. Йовановіч (8. Лазовіч, 79), 15. Жигіч
0:1 Мілан Йованович, 38
Попередження: Мілослав Клозе, 12; Браніслав Івановіч, 18; Александер Коларов, 19; Самі Хедіра, 22; Філіпп Лам, 32; Невен Суботіч, 57; Неманья Відіч, 59; Бастьян Швайнштайгер, 73
Вилучення: Мірослав Клозе, 37

Збірна США відіграла два м'ячі у матчі зі Словенією другому турі чемпіонату світу.
Поступаючись з рахунком 0:2 після першого тайму, американці зуміли врятувати гру. Більше того, на 85-й хвилині американці забили третій чистий гол, але малійський арбітр не зарахував взяття воріт тільки з відомої йому причини.
Словенці відкрили рахунок вже на 13-й хвилині. Вальтер Бірса наніс розкішний удар з 25-ти метрів у правий кут. Голкіпер американців Тім Ховард лише поглядом проводжав м'яч у сітку.
За три хвилини до кінця першого тайму словенці холоднокровно піймали американців на контратаці. Новаковіч кинджальнім пасом вивів Любіянкіча на побачення з Ховардом. Нападник пробив повз голкіпера.
2:0 - за такого рахунку Словенія ставала першим учасником 1/8 фіналу, а американці фактично вибували з боротьби за плей-офф. Однак другий тайм все змінив.
У перерві головний тренер збірної США Боб Бредлі провів дві заміни, спрямовані на атаку. І вже через три хвилини після відновлення матчу американці скоротили рахунок. Черундоло виконав довгу передачу на правий фланг на Донована. Форвард втік від захисника, увійшов у карний майданчик і з гострого кута сильним ударом розстріляв ворота Хандановіча.
Окрилені успіхом, американці кинулися рятувати гру. Однак словенці витримали 5-хвилинний натиск і перевели гру в центр поля.
Та все ж, американці врятували гру. На 81-й хвилині син головного тренера американців Майкл Бредлі зрівняв рахунок. Черундоло виконав навіс в карний майданчик, Алтідор у верховій боротьбі переграв Шулера, скинувши м'яч на Бредлі, який з близької відстані розстріляв ворота словенців.
Через дві хвилини американці забили третій абсолютно чистий гол, але малійський арбітр не зарахував взяття воріт, угледівши порушення правил зі сторони американців. На повторі видно, що фолили якраз словенці, але Коман Кулібалі вже не змінить свого рішення.
На 89-й хвилині вже словенці могли забити третій гол, але Тім Ховард зробив сейв після потужного і точного удару Радосавлевіча.
2:2 - рахунок на користь американців, які в останньому турі грають з Алжиром. Словенія, яка однією ногою була в плей-офф, гратиме проти збірної Англії.