Головна » Футбол. Чемпіонат світу-2010. Уругвай переміг Мексику, збірна ПАР перемогла скандальну команду Франції

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Збірна Уругваю перемогла Мексику з рахунком 1:0 у третьому турі чемпіонату світу. Обидві команди вийшли у 1/8 фіналу турніру.
На початку матчу команди обмінялись гольовими моментами. Луїс Суарес опинився на ударній позиції справа і пробив у дальній кут. М'яч просвистів поруч зі стійкою. А у наступній атаці навіс Дос Сантоса з лінії воротарської ледве не замкнув Куатемок Бланко. На повторі було помітно, як захисник рукою штовхнув мексиканського нападника -суддя міг призначити пенальті.
На 19-й хвилині Форлан подав кутовий і Вікторіно з шести метрів без перешкод завдав удару головою. М'яч пролетів над поперечиною.
У наступній атаці вже Кавані по лівому флангу вирвався на побачення з Оскаром Пересом, але пробив неточно.
А на 22-й хвилині удача була на стороні уругвайців. Гуардадо потужно пробив з 35-ти метрів і лише поперечина врятувала Уругвай від пропущеного м'яча.
За дві хвилини до кінця першого тайму уругвайці відкрили рахунок. Максі Перейра з правого флангу зробив прекрасну подачу на дальню стійку і Луїс Суарес головою переправив м'яч у ворота.
На 54-й хвилині уругвайці були близькі до другого голу. На сильний удар Едісона Кавані зреагував Оскар Перес. Добивав Альваро Перейра, але його удар заблокували захисники.
На 66-й хвилині мексиканці не використали шанс, щоб зрівняти рахунок. Простріл із правого флангу ударом головою в падінні замикав Родрігес, але із забійної позиції пробив повз ворота.
Фінальний свисток зафіксував перемогу уругвайців з рахунком 1:0. У іншому матчі групи збірна ПАР перемогла Францію з рахунком 2:1.
Уругвай посів перше місце у групі, Мексика - друге. ПАР, який набрав стільки ж очок, як і Мексика, завершив боротьбу через гіршу різницю м'ячів.
Своїх суперників Уругвай і Мексика дізнаються ввечері, коли відбудуться матчі у групі В.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2010
Група А. 3-й тур
Рюстенбург. "Роял Бафокенг"
Головний арбітр: Віктор Кассаі (Угорщина)

МЕКСИКА - УРУГВАЙ - 0:1
Мексика (4-3-2-1): 1. Оскар Перес - 5. Осоріо, 2. Родрігес, 15. Морено (8. Кастро, 57), 3. Сальсідо - 6. Торрадо, 4. Маркес, 18. Гуардадо (7. Баррера, 46) - 17. Джованні дос Сантос, 9. Гільєрмо Франко, 10. Бланко (С) (14. Ернандес, 63)
Уругвай (4-3-3): 1. Муслера - 16. Максі Перейра, 2. Лугано (С), 6. Вікторіно, 4. Фусіле - 17. Аревало, 15. Дієго Перес, 11. Альваро Перейра (19. Скотті, 77) - 9. Луїс Суарес (20. А. Фернандес, 85), 10. Форлан, 7. Кавані
0:1 Луїс Суарес, 43
Попередження: Хорхе Фусіле, 68; Хав'єр Ернандес, 77; Ісраель Кастро, 85

Збірна ПАР з рахунком 2:1 перемогла скандальну збірну Франції у третьому турі чемпіонату світу. Обидві команди завершили боротьбу на турнірі.
Перший же гольовий момент у матчі став результативним. На 20-й хвилині футболісти ПАР відкрили рахунок. Тшабалала подав кутовий, Льоріс промахнувся повз м'яч і Бонгані Кумало ударом головою увігнав м'яча в сітку.
Через дві хвилини господарі були близькі до другого голу. Мфела класно обіграв двох суперників і наніс удар у дальній нижній кут. М'яч просвистів в сантиметрах від стійки.
На 25-й хвилині за грубу гру вилучений Гюркуфф. Півзахисник у боротьбі за м'яч вдарив ліктем у обличчя Макбету Сібайї.
На 34-й хвилині африканці отримали право на штрафний удар з 29 метрів. Пробив Тшабалала і м'яч пройшов над поперечиною.
На 37-й хвилині Катлего Мфела подвоїв перевагу південноафриканців. Тшабалала з правого флангу прострілив у карний майданчик, Діабі зрізав м'яч на кут воротарського майданчика, звідки Паркер зробив передачу вздовж воріт. Мфела у боротьбі з захисником переправив м'яч у порожні ворота.
Французи кинулися рятувати гру і відразу створили небезпечний момент біля воріт суперника. Рібері пробив зі штрафного і лише неймовірна реакція Джозефса врятувала африканців від голу.
На 40-й хвилині Мфела опинився на ударній позиції і класно пробив низом у дальній кут. Льоріс у карколомному стрибку парирував удар на кутовий.
На 50-й хвилині поперечина зіграла за французів після удару Мфели. Нападник отримав блискучу передачу від Тшабалала і завдавав удару в дотик з воротарського майданчика.
На 58-й хвилині сильний і точний удар з 35-ти метрів наніс Мфела. Льоріс відбив на кутовий.
На 70-й французи поховали надії південноафриканців на вихід у плей-офф. Рібері справа прострілив і Флоран Малуда переправив м'яч в сітку.
Південноафриканці мали ще кілька нагод, щоб збільшити перевагу. Однак забити три необхідних м'ячі підопічним Карлоса Альберто Паррейри було не під силу.
У другому матчі групи А Уругвай переміг Мексику з рахунком 1:0 - обидві команди вийшли у плей-офф.
Незважаючи на перемогу, ПАР, як і Франція завершили боротьбу за Кубок світу. У турнірній таблиці ПАР і Мексика мають по чотири очки, однак у мексиканців краща різниця м'ячів.
Додамо, що вперше в історії чемпіонатів світу господарі змагань не вийшли з групи.