Головна » Футбол. Чемпіонат світу-2010. Збірна Аргентини перемогла Грецію, збірна Південної Кореї зіграла внічию з командою Нігерії

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Збірна Аргентини перемогла Грецією у третьому турі чемпіонату світу. Підопічні Дієго Марадони виграли групу В зі 100-відсотковим показником, набравши дев'ять очок у трьох матчах.
Гра пройшла за тотальної переваги аргентинців, які перед тим як забити, розтринькали з десяток гольових моментів. Могли забивати Лео Мессі, Хуан Себастьян Верон, Максі Родрігес, Серхіо Агуеро, Маріо Болатті.
А рахунок відкрив на 77-й хвилині захисник Мартін Демікеліс. Після подачі з кутового з лівого флангу Демікеліс головою майже з лінії воротарського майданчика пробив у Дієго Міліто, але з другої спроби виправився і сильним ударом з декількох метрів відправив м'яч під поперечину воріт.
На 85-й хвилині удар Мессі прийняла на себе стійка грецьких воріт.
На 89-й хвилині перевагу аргентинців подвоїв ветеран збірної 37-річний Мартін Палермо. Мессі красиво обіграв кількох суперників і сильно пробив прямо в Цорваса. М'яч відскочив точно на Палермо і Мартін ударом в дотик відправив круглого у дальній кут воріт.
Зазначимо, що за весь матч греки мали лише один небезпечний момент біля воріт суперника. На 49-й хвилині Самарас з дуже вигідної позиції пробив поруч зі стійкою.
У 1/8 фіналу Аргентина зіграє з Мексикою, яка посіла друге місце у групі А. Греція відправляється додому.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2010
Група B. 2-й тур
Полокване. "Пітер Мокаба"
Головний арбітр: Равшан Ірматов (Узбекистан)

ГРЕЦІЯ - АРГЕНТИНА - 0:2
Греція (4-1-4-1): 12. Цорвас - 16 Кірякос, 11. Вінтра, 8. Пападопулос, 15. Торосідіс (3. Паца, 55) - 5. Морас - 6. Циоліс, 19. Папастатопулос, 10. Карагуніс (С ) (4. Спіропулос, 46), 21. Кацураніс (18. Нініс, 54) - 7. Самарас
Аргентина (4-3-1-2): 22. Ромеро - 4. Бурдіссо, 2. Демікеліс, 15. Отаменді, 3. Клементе Родрігес - 8. Верон, 5. Болатті, 20. Максі Родрігес (7. Ді Марія, 63) - 16. Аруего (23. Пасторе, 76), 10. Мессі, 19. Дієго Міліто (18. Палермо, 79)
0:1 Мартін Демікеліс, 77
0:2 Мартін Палермо, 89
Попередження: Костас Кацураніс, 30; Маріо Болатті, 76

Збірна Південної Кореї зіграла внічию з командою Нігерії у третьому турі чемпіонату світу і з другого місця вийшла у 1/8 фіналу.

В Дурбані відбулась справжнісінька битва за плей-офф. Адже, обидві команди розуміли, що у греків були мінімальні шанси вистояти проти Аргентини. Так і сталося, греки програли 0:2, а тому доля другої путівки визначилась на стадіоні "Мозес Мабіда".
Нігерійці відкрили рахунок на 12-й хвилині. Одіа прострілив з правого флангу у карний майданчик. Калу Уче підставив ногу і переправив м'яч у ворота.
На 36-й хвилині Калу Уче міг оформити дубль, але його удар прийняла на себе стійка.
Не забиваєш ти, забивають тобі. І На 38-й хвилині рахунок став 1:1. Кі Сун Йон навісив на праву стійку, де вже набігав Лі Юн Со. Захисник переправив м'яч у сітку.
На початку другого тайму корейці вийшли вперед. Парк Чу Йон обвідним ударом зі штрафного відправив м'яч у дальній кут воріт.
На 67-й хвилині якимось дивом м'яч не влетів у ворота корейців. Юссуф увірвався в ліву зону і прострелив уздовж лінії воротарського майданчика, а Якубу з метрів п'яти не влучив у порожні ворота (!!!!!). Однак вже через хвилину Кім Нам Іл збив у карному майданчику Обасі. Пенальті реалізував Якубу Аєгбені.
На 80-й хвилині Нігерія втратила реальний шанс вийти в плей-офф. Філігранною передачею Мартінс був виведений один на один. Обафемі майстерно перекинув воротаря, проте м'яч розминувся з дальнім кутом.
2:2 - нічия на користь Кореї, яка у 1/8 фіналу зіграє з переможцем групи А Уругваєм. А Нігерія приєдналася до когорти африканських збірних, які вже вилетіли з Мундіалю. Камерун, ПАР, Нігерія, Кот-д'Івуар (майже там), Алжир (з великою вірогідністю).