Головна » Футбол. Чемпіонат світу-2010. Збірна Бразилії розгромила Кот-д'Івуар, португальці "розтоптали" збірну КНДР

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Збірна Бразилії розгромила Кот-д'Івуар у другому турі чемпіонату світу з футболу.
Пентакампеони стали другою командою після Нідерландів, яка вийшла у 1/8 фіналу змагань.
Вже на першій хвилині бразильці могли відкрити рахунок. Пентакампеони організували контратаку три в два. Робіньо міг віддати пас на лівий фланг на Кака, але побачивши, що голкіпер вийшов з воріт, наніс удар. Але м'яч пролетів над поперечиною.
На 20-й хвилині удача знову була на стороні івуарійців. Елано виконав подачу з кутового з правого флангу і м'яч зрикошетив під удар Жілберто Сілві. Той у дотик пробив у захисника. Ігровий снаряд опинився у Робіньо і вже форвард "Сантоса" запустив круглого на трибуни.
І нарешті на 25-й хвилині пентакампеони відкрили рахунок. Кака підібрав м'яч у чужому карному майданчику, обіграв суперника і проштовхнув м'яч вперед на Луїса Фабіано. Форвард сильним ударом з кута воротарського майданчика увігнав м'яч у ближній верхній кут. Голкіпер івуарійців Бубакар Баррі під час удару чомусь присів.
На початку другого тайму бразильці подвоїли перевагу. Тіене поблизу власного карного майданчика помилково скинув м'яч на Луїса Фабіано. Форвард блискуче розібрався з трьома суперниками і потім сильним ударом відправив м'яч у ближній кут. Однак тут є одне АЛЕ. Фабіано двічі (!!!) підіграв собі рукою.
На 54-й хвилині свій шанс не використав Дрогба. Діндане виконав класну подачу з правого флангу на дальню стійку і нападник "Челсі" пробив головою в дальній кут, але м'яч просвистів поруч зі стійкою.
На 62-й хвилині у ворота івуарійців влетів третій м'яч. Кака пройшов по лівому флангу і класно низом відпасував в центр карного майданчика, де Елано зіграв на випередження і в дотик відправив м'яч у кут воріт Баррі.
На 66-й хвилині Тіоте грубо зіграв проти Елано і колишнього "гірника" винесли з поля на ношах.
На 79-й хвилині івуарійці відіграли один м'яч. Жервіньо втік у контратаку, обійшов двох оборонців, але не зміг нанести удар і відпасував назад на Яя Туре. Гравець "Барселони" навісив у центр карного майданчика, де Дрогба відірвався від захисників і ударом головою відправив м'яч у ворота.
Чим менше часу залишалось до завершення матчу, тим грубіше діяли команди. А на 86-й хвилині відбулась бійка. Кака виставив руку проти Кейта і той опинився на газоні. Кака отримав другу жовту картку і був вилучений з поля.
В заключні хвилини гри івуарійці кинулися на штурм воріт Жуліо Сезара, але пентакампеони більше не пропустили і вийшли у 1/8 фіналу Мундіалю.
У третьому турі Бразилія зіграє з Португалією, а Кот-д'Івуар екзаменуватиме КНДР.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2010
Група G. 2-й тур
Йоханнесбург. "Соккер Сіті"
Головний арбітр: Стефан Ланнуа (Франція)
БРАЗИЛІЯ - КОТ-Д'ІВУАР - 3:1
Бразилія (4-2-2-2): 1. Жуліо Сезар - 2. Майкон, 3. Лусіо, 4. Жуан, 6. Мішель Бастос - 7. Елано (13. Даніель Алвеш, 67), 5. Феліпе Мело, 8. Жільберто Сілва, 10. Кака - 9. Луїс Фабіано, 11. Робіньо (18. Рамірес, 90+3)
Кот-д'Івуар (4-1-2-3): 1. Баррі - 20. Демель, 4. Коло Туре, 5. Зокора, 17. Тіене - 19. Яя Туре - 21. Ебуе (13. Ромарік, 72), 9. Тіоте - 15. Діндане (10. Жервіньо, 54), 11. Дрогба, 8. Калу (18. Кейта, 68)
1:0 Луїс Фабіано, 25
2:0 Луїс Фабіано, 50
3:0 Елано Блумер, 62
3:1 Дідьє Дрогба, 79

Попередження: Тіене, 31; Кейта, 75; Кака, 85; Тіоте, 86
Вилучення: Кака, 88 (друге попередження)

Збірна Португалії розгромила КНДР з рахунком 7:0 у другому турі чемпіонату світу з футболу.
Португальці захопили ігрову перевагу з початку зустрічі і на 6-й хвилині стійка врятувала ворота корейців. Рі Мьон Гук помилився на виході і Ріккарду Карвалью без перешкод наносив удар головою, але потрапив у стійку.
Стримавши стартовий натиск, корейці поступово почали створювати небезпеку біля воріт суперника. На 11-й хвилині захисник Ча Джон Хьок завдав удару з 25-ти метрів. М'яч пролетів у лічених сантиметрах від дев'ятки.
На 18-й хвилині Хон Йон Чо з правого флангу увірвався в карний майданчик і завдав сильного удару Едуарду в кидку відбив м'яч перед собою, а Пак Нам Чол, граючи головою на добиванні, пробив вище воріт.
На 23-й хвилині Чи Юн Нам пройшов кількох суперників і пробив з 25-ти метрів. М'яч пролетів в лічених сантиметрах над поперечиною.
Здавалось, що ось-ось збірна КДР відкриє рахунок. Однак м'яч забили португальські футболісти. На 29-й хвилині Тьягу виконав класний пас у карний майданчик, а Мейрелеш, вискочивши з-за спин оборонців, опинився один перед голкіпером і точно в дотик спрямував м'яч у сітку воріт.
На 40-й хвилині корейські футболісти заробили небезпечний "стандарт" біля воріт суперника. Хон Йон Чо наніс потужний удар, але м'яч прийняла на себе стінка, а точніше голова Ріккарду Карвалью.
У другому таймі корейці пішли відіграватися і португальці їх покарали на контратаках. З 53 по 60 хвилини корейці пропустили три м'ячі.
53 хвилина: Мейреле виконав проникаючий пас на хід Сімау, який опинився один перед воротарем і спокійно пробив у кут воріт - 2:0.
56 хвилина: Алмейда, забутий захисниками у воротарському майданчику, відгукнувся на передачу і чудово пробив головою - 3:0.
60 хвилина: Роналду отримав м'яч на лівому фланзі і виконав передачу в центр під удар Мендешу і той в дотик відправив м'яч у сітку - 4:0.
Португальці розтринькали кілька гольових моментів і, починаючи з 81-ї хвилини, продовжили громити суперника.
На 81-й хвилині забив Лієдсон. Після передачі з правого флангу Рі Кван Чон махнув повз м'яча і Лієдсона розстріляв голкіпера.
На 87-й хвилині свій перший гол на турнірі забив Кріштіану Роналду. Лієдсон перехопив м'яч на половині поля суперників і вивів один на один Роналду. Крішті обіграв голкіпера і відправив м'яч у порожні ворота.
Нарешті, розгром довершив Тьягу на 89-й хвилині. Після передачі з флангу півзахисник головою переправив м'яч у сітку воріт з лінії воротарського майданчика.
Португальці набрали чотири очки і мають різницю м'ячів "плюс сім". Лише диво у вигляді розгромної поразки від бразильців і крупна перемога Кот-д'Івуара над КНДР не дозволять європейцям вийти у плей-офф.