Головна » Футбол. Чемпіонат світу-2010. Збірні Бразилії і Португалії зіграли в "суху" нічию, Кот-д'Івуар переміг КНДР

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Збірні Бразилії і Португалії зіграли в "суху" нічию у третьому турі чемпіонату світу з футболу. Пентакампеони посіли перше місце у групі F, а потругальці - друге.
Команди зіграли в дуже "повільний" футбол. По кілька гольових моментів у бразильців та португальців було, але лише внаслідок індивідуальних дій окремих футболістів, а не завдяки командній грі.
Зокрема, на 30-й хвилині Нілмар розстрілював португальські ворота з кількох метрів, але його удар Едуарду відбив у поперечину. На 62-й хвилині вжп португальці повинні були забивати, але Рауль Мейрелеш не влучив у порожні ворота з кількох метрів.
На 4-й компенсованій хвилині Лусі зіграв рукою у власному карному майданчику, але арбітр пенальті не поставив.

У паралельному матчі Кот-д'Івуар переміг КНДР з рахунком 3:0 і посів третє місце. Корейці з одним забитим м'ячем і 12-ма пропущеними завершили турнір на останній сходинці. Вже зараз можна сказати, що КНДР є найгіршою командою Мундіалю.