Головна » Футбол. Чемпіонат світу-2010. Збірні Гани та Австралії зіграли у нічию, Данія святкувала перемогу над Камеруном

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Збірні Гани та Австралії зіграли у результативну нічию з рахунком 1:1 у другому турі чемпіонату світу. Причому з 24 хвилини австралійці грали у меншості.
Після розгрому від Німеччини керманич австралійців Пім Вербеек поміняв півскладу. Австралійці потужно почали гру і вже на 11-й хвилині повели у рахунку. Брешіано сильно пробив зі штрафного з 25-ти метрів, Кінгсон невдало відбив м'яч прямо перед собою і Холмен відправив сферу у ворота.
Та не довго було свято на вулиці австралійців. Ганці закрутили карусель в карному майданчику суперника. Айю обіграв двох захисників і віддав передачу на Джонатана Менсу, який потужно пробив з 10-ти метрів. На шляху у ворота м'яч зустрів руку Харрі К'юелла, що стояв на лінії воріт. Арбітр призначив пенальті і вилучив австралійського нападника. Пенальті взявся пробивати Асамоа Гьян і розвів Шварцера і м'яч по різним кутам.
Наступний цікавий момент трапився лише на 41-й хвилині. Боатенг по правому краю увійшов в карний майданчик і з під Мура пробив у дальній кут. Марк Швацер перевів м'яча на кутовий.
У другому таймі контратаки австралійців були цікавіші і небезпечніші за атаки ганців.
Багатою на моменти видалася п'ятихвилинка, починаючи з 66 хвилини. Спочатку Чіпперфільд після навісної передачі справа пробивав головою. М'яч пройшов вище воріт. У наступній атаці Асамоа не вдалося замкнути простріл Гьяна. Через дві хвилини вже Асамоа вивів на ударну позицію Гьяна, але з ударом останнього справився Шварцер. Нарешті на 71-й хвилині австралійці не використали розкішний момент, щоб вийти вперед. Уілкшир несподівано опинився один перед воротами суперника, але не зміг переграти Кінгсона, на добиванні першим був Кеннеді, але удар у того не вийшов і воротар, який встиг піднятися на ноги, зумів відвести загрозу.
В останні 10 хвилин матчу австралійці притиснули суперника до їх воріт. Склалося враження, що Гана грає у меншості. Та африканці відбили всі небезпечні випади суперника.
Вже у компенсований час Марк Шварцер врятував Австралію від неприємностей, відбивши сильний удар Квінсі Овусу-Абеє.
1:1 - цей рахунок не влаштував обидві команди. У третьому турі Гана грає з Німеччиною, а Австралію чекає матч проти Сербії. На вихід у 1/8 фіналу претендують усі команди квартету D.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2010
Група D. 2-й тур
Рюстенбург. "Роял Бафокенг"
Головний тренер: Роберто Розетті (Італія)
ГАНА - АВСТРАЛІЯ - 1:1
Гана (4-3-3): 22. Кінгсон - 4. Пейнтсіл, 8. Джонатан Менса, 19. Едді, 2. Сарпей - 6. Аннан, 21. Асамоа (11. Мунтарі, 77), 23. Прінс Боатенг (14. Амоа, 87) - 12. Тагое (20. Овусу Абеє, 65), 3. Гьян, 13. Андре Айю
Австралія (4-2-3-1): 1. Шварцер - 8. Уілкшир (17. Рукавиця, 74), 2. Нілл, 3. Мур, 21. Керні - 5. Куліна, 16. Валері - 7. Емертон, 14. Холмен (9. Кеннеді, 68), 23. Брешіано (11. Чіпперфільд, 66) - 10. К'юелл
0:1 Бретт Холмен, 12
1:1 Асамоа Гьян, 21
Попередження: Лі Едді, 40; Джонатан Менса, 79; Ентоні Аннан, 84; Крейг Мур, 85
Вилучення: Харрі К'юелл, 24 (вибив рукою м'яч з воріт)

Збірна Данії перемогла команду Камеруну у другому турі чемпіонату світу з футболу. Гра завершилась з рахунком 2:1.
Лідер збірної Камеруну Самуель Ето'О відкрив рахунок на 10-й хвилині. Захисник данців Поульсен допустив жахливу помилку біля своїх воріт, подарувавши м'яч Вебо, який здорово відпасував на Ето'О. Капітан камерунців з вигідної позиції сильним ударом направив м'яч повз Соренсена.
Європейці відігралися ще у першому таймі. К'яєр виконав довгий пас через все поле, знайшовши Роммедаля на правому фланзі. Півзахисник просунувся вперед і прострілив вздовж воротарського майданчика і Ніклас Бендтнер ногою в падінні замкнув передачу партнера.
А на 61-й хвилині вже Бендтнер виступив асистентом. Форвард відпасував на правий фланг на Роммедаля, який, як на тренуванні, обіграв Макуна, просунувся в карний майданчик і з лівої ноги поклав м'яч у дальній кут воріт Сулейману.
2:1 - Данія набирає три очки і у матчі з Японією визначить володаря другої путівки у 1/8 фіналу. Камерун став першою командою, яка втратила теоретичні шанси на вихід у плей-офф. У третьому турі Камерун зіграє з Нідерландами, які стали першою командою, яка вийшла у плей-офф.