Головна » Футбол. Чемпіонат світу-2010. Збірні Німеччини і Гани вийшли у 1/8 фіналу чемпіонату світу

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Відбулись матчі третього вирішального туру чемпіонату світу у групі D. Німеччина з рахунком 1:0 перемогла Гану, а Австралія з рахунком 2:1 здолала Сербію.
Німці забили свій гол на 60-й хвилині. Прекрасний удар в дев'ятку 20-ти метрів завдав Мезут Озіл.
Гра Австралія - Сербія була дуже цікавою. За весь матч обидві команди створили з десяток гольових моментів. Австралійці забили два м'ячі з 69 по 73 хвилини і вже відчули подих плей-офф, однак на 84-й хвилині Пантеліч відіграв один гол і відродив надії сербів на вихід у 1/8 фіналу, поховавши шанси "соккеруз". За 10 хвилин (з урахуванням доданих) серби створили два прекрасні моменти і в обох випадках Пантеліч бив повз ворота.
У підсумку, збірна Німеччини набрала шість очок. У Гани і Австралії по чотири очки, але африканська команда пройшла далі завдяки кращій різниці м'ячів. Серби з трьома очками фінішували на останньому місці в групі.
В 1/8 фіналу збірна Німеччини зіграє з Англією, а Гана зустрінеться зі США.