Головна » Футбол. Збірна Бразилії розгромила команду Чилі і вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу. ВІДЕО

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Збірна Бразилії вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу, розгромивши у першому раунді плей-офф команду Чилі з рахунком 3:0.
На 35-й хвилині рахунок відкрив Лусіо. Майкон подав кутовий і захисник з восьми метрів ударом головою відправив м'яч під поперечину.
Через три хвилини перевагу "пентакампеонів" подвоїв Луїс Фабіано. У бразильців вийшла миттєва контратака. Робіньо пройшов по лівому флангу і віддав в центр на Кака, а той в дотик віддав м'яч на Фабіано. Нападник обіграв голкіпера і забив м'яч у порожні ворота.
На 65-й хвилині відзначився Робіньо. Нападник красивим обвідним ударом з 16-ти метрів відправив м'яч у ворота.
У чвертьфіналі Бразилія зіграє з Нідерландами.