Головна » Футбол. Збірна Парагваю з рахунком 5:3 в післяматчевій серії пенальті перемогла Японію у 1/8 фіналу

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Збірна Парагваю в серії пенальті перемогла Японію у 1/8 фіналу чемпіонату світу. Парагвайці вперше в історії вийшли у чвертьфінал.
За основний час матчу команди створили три гольових моменти. На 21-й хвилині Барріос опинився на забійній позиції, однак з семи метрів не зумів переграти японського голкіпера. Японці відповіли через дві хвилини. Дайсуке Мацуї вистрілив з-за меж карного майданчика. Голкіпер був безсилий, однак м'яч потрапив у поперечину. На 29-й хвилині Роке Санта Крус з вигідної позиції відправив м'яч повз ворота.
В додатковий час команди діяли дуже обережно, намагаючись не пропустити гол.
В серії пенальті більш успішними були парагвайці, які реалізували всі п'ять ударів. Японці допустили один фатальний промах - Юічі Комано потрапив у поперечину.
У чвертьфіналі Парагвай зіграє з переможцем матчу Іспанія - Португалія.
Зазначимо, що Парагвай став четвертим представником Південної Америки у чвертьфіналі. Три команди буде з Європи і одна з Африки.