реклама партнерів:
Головна » 2014 » Жовтень » 3 » Інститут національної пам’яті привітав із 20-річчям заснування одного з чернігівських партнерів

Інститут національної пам’яті привітав із 20-річчям заснування одного з чернігівських партнерів


Коментарі: 0 РІЗНЕ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Український інститут національної пам’яті привітав Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій на чолі з Володимиром Бойком, кандидатом історичних наук, з нагоди 20-річчя заснування.
2 жовтня 2014 року у Чернігові на Урочистій академії з нагоди цього ювілею вітальний лист Володимира В’ятровича, голови Українського інституту національної пам’яті, кандидата історичних наук, зачитав представник Інституту у Чернігівській області Сергій Бутко.
У листі керівника Інституту дана така оцінка діяльності Чернігівського центру: «Він став справжнім регіональним осередком у справі підвищення кваліфікації людей, які присягнули служити державі та територіальній громаді. Чернігівський центр відомий й своїми навчальними розробками. Для нас дуже важливо, що крім тематики з державного управління, заклад традиційно системно займається науковою та науково-просвітницькою діяльністю з історії України та національної пам’яті, спростовує міфи минулих політичних режимів, без компромісів на користь кон’юнктури та політичної доцільності. Саме в аудиторіях Центру слухачі, можливо вперше для себе, почули історичну правду про Героїв Крут, Голодомори, політичні репресії, війни та інші гострі та непрості сторінки вітчизняної історії».
Голова Українського інституту національної пам’яті відзначив плідну багаторічну співпрацю з одним із чернігівських партнерів: «За пару років виповниться десятиріччя плідної співпраці Українського інституту національної пам’яті з Чернігівським центром. Спільно організовуються виставки, круглі столи, науково-практичні і науково-просвітницькі форуми та інші заходи, видаються наукові та науково-популярні видання тощо».
Володимир В’ятрович назвав Чернігівський центр надійним партнером у справі служіння Українському народу та його держави, побажав його колективу здоров’я, щастя, благополуччя, нових творчих успіхів.
Під час Урочистої академії тепло привітали та високо оцінили діяльність Чернігівського центру Микола Звєрєв, голова Чернігівської обласної ради, Сергій Журман, в.о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації, керівники і представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представники низки установ, організацій і підприємств Чернігова, науковці, громадські діячі.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток системи підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування та з нагоди 20-річя заснування Центру Сергій Журман, в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації, вручив Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної ради Володимиру Бойку, директору Чернігівського центру.
За активну та плідну співпрацю з Центром у підвищенні кваліфікації кадрів, безпосередню участь у проведенні занять і поширенні кращого досвіду роботи місцевих органів влади та самоврядування Володимир Бойко вручив Подяку Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій Сергію Бутку, представнику Українського інституту національної пам’яті у Чернігівській області.

За інформацією кореспондента "Європейської України".QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

20:22
30-Чер-2022
Збройні сили України звільнили від російських окупантів Одеську область
Збройні сили України повністю звільнили від російських окупантів територію Одеської о
19:48
30-Чер-2022
Село Потьомкіно Херсонської області під контролем ЗСУ
Військовослужбовці 60 опбр провели успішний наступ, у ході якого відбили кілька контр
18:04
29-Чер-2022
Членство в НАТО залишається найкращою гарантією безпеки для України
Офіційний Київ вважає, що Україна вже відповідає стандартам НАТО і зберігає курс на п
17:21
29-Чер-2022
У Кривому Розі не буде жодних «московських», «бурятських» та інших вулиць
У Кривому Розі не буде жодних «московських», «бурятських» та інших вулиць, площ, парк
10:41
29-Чер-2022
На Херсонщині звільнено Зелений Гай і Барвінок
Підрозділи Збройних сил України здійснюють успішний контрнаступ на Херсоном напрямі.
07:04
28-Чер-2022
День Конституції під час війни з російським агресором
28 червня цього року Україна під час повномасштабної війни з російським агресором від
16:31
27-Чер-2022
Ракетні обстріли: у Кременчуці горить ЦУМ, багато загиблих і поранених
Полтавщина. Кременчук.
Окупанти вдарили ракетами по торговельному центру, де б
10:12
26-Чер-2022
Релігійна помста в окупованому Маріуполі: окупанти спалили унікальну бібліотеку
Після візиту московських агентів фсб в рясах стало відомо, що в Храмі ПЦУ Петра Могил
21:22
25-Чер-2022
Про надання Україні офіційного статусу кандидата до Європейського Союзу
Надання Україні офіційного статусу кандидата до Європейського Союзу також можна розці
08:49
25-Чер-2022
Ворог завдав масованих ракетних ударів по Житомирщині: близько 30 ракет
Сьогодні, як і в перший день повномасштабного вторгнення, починаючи з 4:15 ранку воро
Усі новини