Головна » Олімпіада-2010. На 14-й день Олімпіади спортсмени розіграли сім комплектів нагород

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
26-27 лютого на Олімпійських іграх у Ванкувері відбувся чотирнадцятий день змагання.
Спортсмени розіграли сім комплектів нагород: три в шорт-треку, керлінгу, сноуборді, біатлоні та гірськолижному спорті. Збірна Канади, вигравши чотири медалі, з яких дві золоті, вийшла в лідери неофіційного медального заліку.
Останній комплект нагород розіграли в біатлоні. Переможцями естафетної гонки 4 по 7,5 км стала збірна Норвегії. Олімпійськими чемпіонами стали Хальвард Ханневольд, Тар'єй Бе, Еміль Хегле Свендсен і Уле Ейнар Бьорндален. Норвежці пройшли дистанцію за одну годину, 21 хвилину і 38,1 секунди, використавши сім додаткових патронів. Команда Австрії програла норвежцям 38,6 секунди і завоювала срібні медалі. Третіми стали росіяни, які поступилися лише 0,2 секунди австрійцям.
Збірна України посіла восьме місце в гонці. Наші біатлоністи чудово відстрілялися, використавши на восьми вогневих рубежах лише чотири додаткових патрона, але невисока швидкість не дозволила українцям боротися за медалі.
У сноубордингу жінки розіграли медалі в паралельному гігантському слаломі. Золоту медаль виграла Ніколін Сауербрей з Нідерландів, срібну медаль завоювала росіянка Катерина Ілюхіна, бронзова нагорода дісталася Маріон Крайнер з Австрії.
Єдина представниця України в цих змаганнях Аннамарі Чундак завершила виступи на стадії 1/8 фіналу. На цій стадії українка у двох заїздах програла представниці Австрії Маріон Крайнер. У підсумку Чундак зайняла 16-е місце.
Німецька гірськолижниця Марія Ріш стала дворазовою олімпійською чемпіонкою. Вона виграла змагання у слаломі і принесла своїй країні дев'яте золото Олімпіади. Срібну медаль виграла австрійська спортсменка Марліс Шільд. Бронзову медаль завоювала чеська гірськолижниця Сарко Захровска.
Українська гірськолижниця Богдана Мацецька за підсумками двох спроб зайняла 37-е місце. Ще одна українка Анастасія Скрябіна була дискваліфікована під час другого заїзду.
У ніч на 27 лютого на Олімпіаді завершилися жіночі змагання з керлінгу. У фінальному поєдинку перемогу здобули спортсменки з Швеції, які обіграли суперниць зі збірної Канади з рахунком 7:6. У матчі за бронзову нагороду збірна Китаю не шансів команді Швеції, розгромивши її з рахунком 12:6.
Відразу три комплекти медалей розіграли представники шорт-треку. Китайська ковзанярка Ван Мен виграла забіг на дистанції в 1000 метрів. Таким чином, Ван Мен принесла Китаю свою третю олімпійську медаль Ванкувера. Срібну медаль отримала Кетрін Рейттер із США, а бронза дісталася Пак Син Хі з Південної Кореї.
У чоловічому фінальному забігу на 500 метрів перемогу отримав Чарльз Хемілін з Канади. Срібло завоював кореєць Сон Сі Бек, а бронзу - ще один канадець Франсуа-Луї Трамбл.
І нарешті переможцем чоловічої естафети на 5000 метрів на радість місцевої публіки стала збірна Канади. Друге місце зайняла команда Південної Кореї. Бронзові медалі дісталися американським спортсменам.

За матеріалами: ТСН-спорт