реклама партнерів:
Головна » 2014 » Травень » 24 » Протягом 10 років підвищиться рівень ефективності, швидкості й комфорту в індустрії транспорту, туризму і торгівлі

Протягом 10 років підвищиться рівень ефективності, швидкості й комфорту в індустрії транспорту, туризму і торгівлі


2014 » Травень » 24
Коментарі: 0 КУЛЬТУРА

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
У найближчі 10 років інновації дозволять підвищити рівень ефективності, швидкості й комфорту в індустрії транспорту, туризму і торгівлі. Зокрема, про це йдеться у звіті Всесвітнього економічного форуму у співпраці з The Boston Consulting Group Connected World: «Мережевий світ: гіперпідключені подорожі та перевезення в дії».
Звіт складений за результатами опитування керівників понад 50 компаній із профільних індустрій. Дослідники виявили 4 інновації, які в найближчі кілька років зможуть сильно вплинути на дані галузі.
Експерти вважають, що системи автоматичної реєстрації на рейси, огляду службою безпеки, прикордонного контролю і розумної видачі віз допоможуть спростити подорожі за кордон, забезпечивши високий рівень безпеки та конфіденційності для мандрівників. У даних системах використовуються такі технології як біометричне сканування та електронна видача візи, що підвищує ефективність і безпеку. У звіті наведені статистичні дані, які демонструють, що вдосконалення процедури видачі візи в країнах Великої двадцятки може збільшити доходи від туризму на 40 млрд доларів США за чотири роки на додаток існуючим на рівні 200 млрд доларів, що допоможе створити близько 5 млн нових робочих місць. Що стосується дотримання безпеки в аеропорту, впровадження більш ефективної системи огляду багажу допоможе скоротити витрати на персонал в управлінні транспортної безпеки США приблизно на 500 млн доларів у найближчі 4 роки.
Також системи управління дорожнім рухом в мегаполісах з урахуванням умов дорожнього руху, які збирають дані й аналізують у реальному часі, можуть направляти і перенаправляти транспортні потоки, керувати можливостями розумних парковок у центрі міста і запобігати дорожні затори та ДТП за рахунок оперативного збору плати за в’їзд і обмеження доступу в певні райони міста. Жителі мегаполісів майбутнього зможуть пересуватися і перевозити товари ефективно та безпечно. Згідно з результатами, впровадження розумної транспортної системи в мегаполісі з чисельністю населення 10 млн осіб призведе до економії чистої приведеної вартості в розмірі від 2 до 10 млрд доларів, залежно від обраної технології та охоплення системи.
Крім того, інтегрована проактивна інтермодальна система для допомоги в організації поїздок (IPITA) призначена для підбору, бронювання і навігації серед пропозицій різних транспортних компаній з урахуванням індивідуальних переваг користувача, використанням інформації в реальному часі та передових технологій. Простий в управлінні інструмент працює на розумних пристроях або з використанням інших інтерфейсів, наприклад, інтернет-окулярів або контактних лінз як дисплея. Повідомляється, що система буде відслідковувати будь-які зміни чи збої, включаючи пробки або складні погодні умови, і пропонувати альтернативні маршрути чи види транспорту в режимі реального часу. Ця інноваційна розробка допоможе скоротити кількість затримок в дорозі, що дозволить уникнути великих витрат. Згідно з даними звіту, до 2020 року економіка США може втратити до 20 млрд доларів через затримки і скасування рейсів у 12 головних аеропортах країни.
Нарешті, прозора і відстежувана система оптимізації логістичних послуг для раціоналізації громіздких логістичних та митних процесів. Ця система використовує існуючі технології для спрощення обміну великими обсягами інформації між компаніями або компаніями і державою, що дозволяє доставляти товари швидше, дешевше та надійніше, ніж раніше. Крім того, ця комплексна система не тільки оптимізує рівень запасів, а й відстежує кількість викидів, сприяючи зменшенню негативного впливу на навколишнє середовище в результаті виробництва і транспортування товарів. Ця інновація також може мати величезний вплив за рахунок зниження бар’єрів всередині глобального ланцюжка поставок, в результаті чого світова економічна активність підвищиться майже на 5%, а обсяг світової торгівлі – на 15%.
«Впровадження цих рішень принесе величезні переваги як з економічної, так і з соціальної точки зору, – каже Антонелла Мей-Похтлер, старший партнер BCG і співдиректор проекту Connected World. – Ми проаналізували ці інновації і продемонстрували можливі ефекти, а тепер ми повинні розпочати спільну роботу із зацікавленими сторонами з приватного сектора та державного управління щодо їх впровадження – спочатку в рамках пілотних проектів, які з часом можна буде впровадити в повному масштабі».

Джерело: Економіст
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

21:28
01-Груд-2020
Звіт ЄС: Україна продовжує виконання порядку денного реформ, втім виклики залишаються
Напередодні неформального засідання Ради асоціації між Україною та ЄС, яке запланован
20:47
01-Груд-2020
Програма ЄС «U-LEAD з Європою» презентувала посібник «Як створити ЦНАП, вільний від корупції?»
27 листопада відбулася онлайн-презентація посібника «Як створити ЦНАП, вільний від ко
20:10
01-Груд-2020
Анонс. Панахида у Чернігові за загиблими у листопаді Захисниками України
3 грудня, у перший четвер наступного місяця, об 11:00 в Чернігові у Козацькому кафедр
14:26
30-Лис-2020
Голодомори в Україні як символ «братньої» політики Москви щодо українців
28 листопада в Україні традиційно відзначають День пам’яті жертв Голодоморів. Він щор
18:31
29-Лис-2020
На Херсонщині школярів змусили відзначати захоплення Криму більшовиками
Українському інституту національної пам'яті стало відомо, що в закладах середньої осв
20:07
28-Лис-2020
У Чернігові меморіальний захід в пам’ять про жертв голодоморів знову проведено без пам’ятного знаку
27 листопада у Чернігові біля П’ятницької церкви влада і громадськість провели меморі
21:38
27-Лис-2020
Проєкт EU4DigitalUA підтримає цифрову трансформацію України
У листопаді 2020 року Європейський Союз розпочав проєкт EU4DigitalUA з метою продовже
20:43
26-Лис-2020
Добра новина для пам’яті жертв Голодомору на Харківщині
26 листопада 2020 року на Харківщині історія зі становленням напису «Фельдман Екопарк
11:19
24-Лис-2020
В ООН визнали російську «владу» в Криму ОКУПАЦІЙНОЮ
18 листопада Третій комітет Генеральної асамблеї ООН ухвалив оновлену резолюцію з соц
21:19
22-Лис-2020
Оголошено переможців міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2020» у номінації «П’єси» (ВІДЕО)
22 листопада відбулася онлайн-церемонія нагородження переможців міжнародного літерату
Усі новини