Головна » Українські біатлоністи Андрій Дериземля та Оксана Хвостенко здобули срібні нагороди на Різдвяній гонці

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Другий рік поспіль українські біатлоністи успішно виступили на Різдвяній гонці у Гельзенкірхені. Андрій Дериземля та Оксана Хвостенко здобули срібні нагороди, програвши 13 секунд австрійсько-німецькому дуету КрістофЗуманн / Каті Вільхельм.
Варто відзначити, що перед початком основних змагань пройшла традиційна перестрілка: спортсмени змагалися у швидкості і точності стрілянини. Виграла його Оксана, а Андрій посів третє місце.
Початок змагань змусив похвилюватися українських уболівальників. Наша пара допустила 4 промахи на перших двох вогневих рубежах, і це після такої відмінної стрільби в перестрілці. Надалі ситуація налагодилася і з 8-го місця ми поступово дісталися до 4-го. З цієї позиції Оксана і поїхала в гонку переслідування.
Буквально через кілька кіл визначилися 5 пар, яким належало боротися за подіум. Решта відставали вже більш ніж на хвилину. Переломний момент настав за два кола до фінішу. Спочатку Оксана зуміла перестріляти Дашу Домрачеву і передати естафету третьою. А на останній стрільбі здригнулася рука у молодого Домініка Ландертінгера. Наш Андрій був більш точним і пішов на дистанцію в 6 секундах від другого місця, на якому був Венсан Дефран. Обігнати олімпійського чемпіона, який зараз явно не в своїй кращій формі, Андрій зумів вже на перших сотнях метрів.
Цього року організатори додали до 24 тис. євро за перше місце ще й автомобіль Fiat. Щоб виїхати зі стадіону за кермом, Оксані і Андрію не вистачило всього 13 секунд, але все одно приз за друге місце вельми непоганий: 16 тис. євро.
Нагадаємо, що у 2008 році український дует виграв змагання.