реклама партнерів:
Головна » 2010 » Березень » 12 » УНП запропонувала національно-демократичним силам розпочати переговори про формування правої опозиції

УНП запропонувала національно-демократичним силам розпочати переговори про формування правої опозиції


2010 » Березень » 12
Автор: Черняков
Коментарі: 3
Переглядів: 1096
ПОЛІТИКУМ


«Українська народна партія пропонує національно-патріотичним силам розпочати переговори щодо формування правої опозиції для захисту національних інтересів та завоювань національної демократії в Україні», - наголошується в сьогоднішній заяві Української народної партії.
Українська народна партія заявляє про «неучасть у так званій демократичній опозиції Ю. Тимошенко, враховуючи її антиукраїнську діяльність на посаді прем’єр-міністра України, а також деструктивну співпрацю БЮТ з Партією регіонів у парламенті, яка призвела до припинення діяльності демократичної коаліції у 2008 році».
УНП в своїй заяві наголошує, що «неодноразові спроби БЮТ спільно з Партією регіонів узурпувати владу шляхом внесення змін до Конституції та закріплення так званої двопартійної квазідемократії, спроби переглянути мовне законодавство, поставивши під сумнів державний статус української мови, грубе нехтування національними інтересами в енергетичній сфері, ігнорування коаліційної угоди, а також провальна економічна політика не дають змоги розглядати БЮТ та її лідера як єдиного представника національної опозиції».
УНП також в документі в «черговий раз заявляє про неучасть депутатської партійної групи УНП в новій коаліції», оскільки «принципи її формування не відповідають нормам чинної Конституції, а відтак поставлено під сумнів легітимність новосформованого уряду». «Такі дії є неприпустимими», - наголошується в заяві УНП.
УНП констатує, що «після завершення чергових президентських виборів Україна отримала можливість для припинення політичної війни, яка велась 18 років за принципом «білі проти чорних» і привела країну до жахливого стану». «Українська народна партія в черговий раз, - як це було в 2002 та 2004 роках, - запропонувала найефективніший спосіб виведення України з кризи, закликавши потенційних учасників переговорного процесу щодо формування парламентської коаліції підписати Меморандум намірів».
УНП нагадує, що «Меморандум передбачав, - зокрема, концентрацію зусиль на виведенні з економічної кризи та формуванні такої економічної політики, яка забезпечує європейські соціальні стандарти, а також оголошення мораторію на питання, які можуть викликати суперечності у суспільстві, - зокрема, внесення змін до Конституції та законодавства щодо регулювання мовної політики, скасування державних рішень щодо вшанування пам`яті жертв Голодомору та визнання ОУН-УПА, згортання євроінтеграційних процесів, перегляд рішень щодо виводу Чорноморського флоту РФ з України 2017 року». УНП в своїй заяві констатує, що на жаль, «політичні події в Україні знову розвиваються за традиційним «чорно-білим» сценарієм».

Повний текст заяви:
Заява Української народної партії з приводу формування коаліції в парламенті
Українська народна партія відзначає, що після завершення чергових президентських виборів Україна знову отримала можливість для припинення політичної війни, яка велась 18 років за принципом «білі проти чорних» і привела країну до жахливого стану, - останнього місця за рівнем зарплати та першого - за рівнем корупції в Європі. Українська народна партія в черговий раз, - як це було в 2002 та 2004 роках, - запропонувала найефективніший спосіб виведення України з кризи. З цією метою УНП закликала потенційних учасників переговорного процесу щодо формування парламентської коаліції підписати Меморандум намірів, який передбачав:
1. Концентрацію зусиль майбутньої коаліції та уряду на виведенні України з економічної кризи та формуванні такої економічної політики, яка забезпечує європейські соціальні стандарти приборкання корупції, реформи правоохоронної і судової систем.
2. Оголошення мораторію на питання, які можуть викликати суперечності у майбутній коаліції і суспільстві, - зокрема, внесення змін до Конституції та законодавства щодо регулювання мовної політики, скасування прийнятих державних рішень щодо вшанування пам`яті жертв Голодомору, визнання ОУН-УПА, згортання євроінтеграційних процесів, перегляд рішень щодо виводу Чорноморського флоту РФ з України 2017 року.
3. Формування коаліції на принципах політичного об`єднання України на засадах паритетності та професійності урядовців.
Однак політичні події в Україні знову розвиваються за традиційним «чорно-білим» сценарієм. Зокрема, принципи формування нової коаліції не відповідають нормам чинної Конституції, а відтак поставлено під сумнів легітимність новосформованого уряду. Українська народна партія в черговий раз заявляє про неприпустимість таких дій та про неучасть депутатської партійної групи УНП в новій коаліції.
Українська народна партія також відмовляється брати участь у так званій демократичній опозиції Ю. Тимошенко, враховуючи її антиукраїнську діяльність на посаді прем’єр-міністра України, а також деструктивну співпрацю БЮТ з Партією регіонів у парламенті, яка призвела до припинення діяльності демократичної коаліції у 2008 році.
УНП заявляє, що неодноразові спроби БЮТ спільно з Партією регіонів узурпувати владу шляхом внесення змін до Конституції та закріплення так званої двопартійної квазідемократії, спроби переглянути мовне законодавство, поставивши під сумнів державний статус української мови, грубе нехтування національними інтересами в енергетичній сфері, ігнорування коаліційної угоди, а також провальна економічна політика не дають змоги розглядати БЮТ та її лідера як єдиного представника національної опозиції.
В цій ситуації Українська народна партія пропонує національно-патріотичним силам розпочати переговори щодо формування правої опозиції для захисту національних інтересів та завоювань національної демократії в Україні.

Джерело: прес-служба УНП.

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar
3 петро • 01:17, 13-Бер-2010
Костенко брав крадені гроші на вибори у Комуністки тиМошенко ! Писаренко від БЮТ робив заяви у кремлівській пресі, що голодомору не було - це позор! Вона ж купила і Тягнибока тож, які вони праві підніжки масонів -сатаністів!
avatar
2 ТАН • 18:17, 12-Бер-2010
Шановний "АНТ" цілком можливо не читав змісту заяви УНП. Єдина цінність для українських патріотів є благо Українського народу - його національні інтереси. Вони можуть захищатися різними шляхами. "АНТ" - типовий приклад комуністичного ставлення до спорідних політичних сил, яких поборюють більше за реальних противників України. Через це національно-демократичні сили перманентно вже друге десятиріччя воюють між собою. А Януковичи, Симоненки і К йдуть у владу й сміються з патріотів - нажаль справедливо.
avatar
1 АНТ • 17:02, 12-Бер-2010
Я не розумію п. Костенко. Закликів багато, а дій ніяких. За допомогою грошей Ющенко розколов Рух. До останнього дня тримався за спідницю Ющенко. Намагався проскочити в коаліцію до Януковича. Не вийшло. Тепер проголошує про формування демократичної опозиції. Так він же перший її і продасть. Така опозиція можлива тільки за умови коли з політики підуть Костенки, Тарасюки та інші пошукачі годівниці. Вони свою чорну справу вже зробили на горе Україні. Тепер треба розпочинати все спочатку і без цих прагматиків-зрадників. Слава Україні.
avatar

Останні новини

19:47
17-Лис-2019
Легендарний Піаніст Майдану Богдан Дніпров тяжко хворий і потребує допомоги
Один з живих символів Революції Гідності відомий як Піаніст Майдану (він же Богдан Дн
17:50
17-Лис-2019
17 листопада 1869 року на Львівщині народився Климентій Шептицький
17 листопада 1869-го в селі Прилбичі на Львівщині народився Климентій Казимир Шептиць
17:41
17-Лис-2019
Слідство у справах Майдану зупиниться з 20 листопада на невизначений час
Слідство у справах Майдану зупиниться з 20 листопада на невизначений час - Верховна Р
11:23
17-Лис-2019
У Чернігові проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти
15 листопада у Чернігові в комунальному позашкільному навчальному закладі «Центр наці
17:44
16-Лис-2019
Голову “Укрексімбанку” Олександра Гриценка затримала СБУ
Голову “Укрексімбанку” Олександра Гриценка затримала Служба безпеки України за доруче
16:04
16-Лис-2019
У Києві невідомі викрали голову АТ "Укрексімбанк" Олександра Гриценка
Про це повідомляє телеканал "Прямий".
За словами родичів, невідомі забрали йог
16:16
15-Лис-2019
Рішення ЦВК про реєстрацію Володимира В'ятровича депутатом оскаржують у суді
"Давно такого бєспрєдєла, ну і страху, не пам’ятаю. Тепер зрозуміло, чому спікер тягн
15:50
15-Лис-2019
На Донбасі бойовики облаштовують вогневі позиції біля житлових споруд
Бойовики російсько-окупаційних військ облаштовують свої вогневі позиції біля житлових
11:16
14-Лис-2019
В Україні встановили факт знищення Луганського аеропорту російською армією
Російська Федерація у 2014 році обстрілювала Луганський аеропорт ракетами «Точка» зі
10:59
14-Лис-2019
Путін визнав негативний вплив західних санкцій на економіку РФ
У звичній манері, ухиляючись від прямої відповіді і зачіпаючи тему колонізації Марса,
Усі новини