реклама партнерів:
Головна » 2010 » Березень » 20 » Відбулось виїздне засідання Чернігівського обласного оперативного штабу з питань готовності до весняної повені

Відбулось виїздне засідання Чернігівського обласного оперативного штабу з питань готовності до весняної повені


2010 » Березень » 20
Коментарі: 0 Довкілля

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
18 березня голова облдержадміністрації Володимир Хоменко відвідав с. Дніпровське Чернігівського району та смт Любеч Ріпкинського району, де провів виїзне засідання обласного оперативного штабу з питань готовності до пропуску весняної повені та льодоходу.
У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло, керівники обласних управлінь і організацій, відповідних районних структурних підрозділів, очільники зазначених районів.
Учасники наради проаналізували хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації "Про невідкладні заходи щодо безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2010 року”, та відповідних завдань, поставлених на засіданні Колегії облдержадміністрації.
У ході обговорення опрацьовані питання забезпечення населених пунктів, які найбільш ймовірно можуть бути відрізані або підтоплені повеневими водами, продуктами харчування, товарами першої необхідності, організації охорони громадського порядку, створення запасів кормів і фуражу для великої рогатої худоби, проведення протиепідемічних заходів, забезпечення посиленого контролю за санітарно-епідеміологічною обстановкою при підтопленні населених пунктів і територій та після спаду води, недопущення спалахів інфекційних захворювань тварин та можливої евакуації населення у крайньому випадку.
За словами начальника обласного управління охорони здоров’я Володимира Ященка, на сьогоднішній день за кожним населеним пунктом, що знаходиться в зоні можливого впливу весняної повені, закріплені медичні працівники, відпрацьовані варіанти надання медичної допомоги у разі необхідності, налагоджена співпраця з санітарною авіацією.
У медичних закладах створено необхідний запас медикаментів, перев’язувального матеріалу, паливно-енергетичних ресурсів. Також проведено подвірний обхід, всі важкохворі та одинокі літні люди, вагітні жінки взяті на облік. Декого з них на час можливої стихії вже поклали до лікарень, для інших, що знаходяться під наглядом родичів та медпрацівників, зарезервовані місця у медичних закладах.
Стан підготовки запобіжних заходів по кожному населеному пункту, що підпадає під вплив весняної повені, проаналізували керівники профільних обласних структурних підрозділів та служб.
За підсумками наради голова облдержадміністрації доручив головному управлінню МНС в області разом з райдержадміністраціями і міськвиконкомами узгодити план дій локалізації і гасіння можливих пожеж на територіях, що відрізаються (підтоплюються) повеневими водами, організувати сталу роботу гідротехнічних споруд, забезпечити відкачування води із підвальних приміщень будівель, що знаходяться в зонах шкідливої дії весняної повені та дощових паводків, привести у готовність відповідну інженерну та протипожежну техніку.
Під час визначення шляхів взаємодії та можливого залучення сил і засобів підрозділів Міноборони, управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації спільно з командуванням військової частини „А-0197” (територіальне управління „Північ”) у триденний термін доручено розробити відповідний план узгоджених дій на випадок такої необхідності.
З метою проведення роз’яснювальної роботи та ознайомлення населення з заходами, вжитими для попередження виникнення небезпечних ситуацій та негативних наслідків весняного водопілля, Володимир Хоменко доручив місцевим органам влади та самоврядування у дводенний термін провести сходи громади.
На засіданні зазначалось, що ситуація стосовно проходження весняної повені та льодоходу у населених пунктах Любеч, Кукари та Дніпровське повністю прогнозована, проаналізована, ажіотажу і паніки серед місцевих жителів нема.
Аби забезпечити своєчасне реагування усіх задіяних структур та організацій на можливі нештатні ситуації під час весняного водопілля, управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації проводить щоденний моніторинг інформації щодо гідрометеорологічного і льодового режиму річок, прогнозів паводків і повені, проведення та організації запланованих заходів щодо упередження надзвичайних ситуацій та мінімізації негативних наслідків.

Джерело: Легейда Олена, управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

09:16
18-Жов-2021
СБУ затримала озброєну банду грабіжників, які тривалий час переховувались від слідства
СБУ провела спецоперацію, внаслідок якої затримали трьох осіб, котрі в 2016 році здій
12:07
14-Жов-2021
COVID-сертифікат про вакцинацію: як реагувати, якщо не вдається створити електронний документ
Понад 1,8 мільйонів українців на сьогодні успішно користуються електронним документом
10:56
11-Жов-2021
Військові навчання Україна-НАТО спричинили істерику серед російських пропагандистів
Про те, що російські пропагандисти давно переплюнули всі досягнення їхнього натхненни
00:40
05-Жов-2021
Відповіді на найпоширеніші питання про е-лікарняні

В Україні з 1 жовтня всі заклади охорони здоров'я видаватимуть електронні ліка

18:03
01-Жов-2021
У Чернігові презентували збірник документів Антибільшовицького блоку народів
24 вересня в Чернігівській центральній міській бібліотеці імені М. М. Коцюбинського п
15:03
29-Вер-2021
Військові навчання Rapid Trident-2021 спричинили нову хвилю агресії боку Росії
З 20 вересня по 1 жовтня 2021 року на базі Міжнародного центру миротворчості та безпе
15:24
28-Вер-2021
Міф чи реальність: що криється за наймасштабнішими військовими навчаннями Росії «Захід-2021»
На думку багатьох українських фахівців у сфері оборони, військовими навчаннями, що пр
14:50
28-Вер-2021
Сучасна Білорусь: тоталітаризм, диктатура та політичні репресії
У 2020 році в Республіці Білорусь відбулись вибори президента. Здавалось, звичайна по
12:14
27-Вер-2021
Здобуття Білоруссю державної незалежності в 1991 році
Після завершення Другої світової війни в Білорусі наступні десять років ще тривала пі
19:43
26-Вер-2021
Боротьба України з великою корупцією: підтримка ЄС має визначальне значення, але потрібно більше результатів
Європейська палата аудиторів опублікувала звіт з аудиту ефективності підтримки ЄС у б
Усі новини