Головна » У боротьбі за Кубок Егейського моря українські футболісти фінішували четвертими

У боротьбі за Кубок Егейського моря українські футболісти фінішували четвертими

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Туреччина (U-16) − Україна (U-16) − 2:2 (пен. − 5:4).
Голи: 0:1 (7, автогол), 0:2 Луканюк (34), 1:2 (87), 2:2 (88).
Україна: Костюк, Губанов, Братков, Шевцов, Балан, Приндета, Єфремов (Полюлях, 5), Мирослін (Багдасаров, 57), Тащі (Яковенко, 41), Покладок (Калитвинцев, 41), Луканюк (Хамід, 68).

Кадрові втрати
Підопічні Олександра Лисенка (футболісти 1993 року народження) посіли четверте місце на Кубку Егейського моря, поступившись у матчі за «бронзу» господарям змагань. У суботній зустрічі через травму не зміг взяти участь капітан української команди динамівець Рудольф Сухомлинов, крім того, вже на п’ятій хвилині з тієї ж причини поле залишив його одноклубник − Андрій Єфремов. Незважаючи на кадрові втрати, наша збірна провела перший тайм на гідному рівні, створила велику кількість небезпечних моментів, два з яких втілила у голи. Спочатку турецький захисник спрямував м’яч у власні ворота після прострілу форварда донецького «Шахтаря» Івана Луканюка, а потім вже сам гірник реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером, скориставшись чудовим пасом одесита Бориса Тащі.

Настійливість господарів
Друга половина зустрічі пройшла за перевагою господарів, які прикладали неабиякі зусилля, щоб врятувати матч. Відчувалося, що українці втомилися − вони притискалися до власного штрафного майданчику і майже не турбували суперників гострими контратаками. «Червоно-білі» були нагороджені за настійливість у останні п’ять хвилин поєдинку. Спочатку вони на всі сто використали подачу з кутового, а потім застали зненацька українського воротаря несподіваним та влучним ударом метрів з тридцяти − 2:2. Не стала відвертатися від турків Фортуна і під час післяматчевої лотереї.

Спаринги з голландцями
«Цей турнір із своєю бездоганною організацією та представницьким складом учасників був дуже корисний для нас, − каже Олександр Лисенко. − За великим рахунком, хлопці вперше отримали можливість продемонструвати свої здібності у бойових умовах і набути міжнародного досвіду. Я залишився задоволений переважною більшістю свої підочних , сподобалося мені і те, як виглядала команда у цілому протягом змагань. Виключенням є хіба що провалені нами 25 хвилин стартової зустрічі з французами». Вже 6 лютого юнацька команда збереться знову, аби у Португалії провести два спаринги з голландськими однолітками, заплановані на 10-е та 12-е числа.