Головна » Футбол. Чемпіонат світу-2010. Збірна Уругваю з рахунком 2:1 перемогла Південну Корею. ВІДЕО

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Збірна Уругваю з рахунком 2:1 перемогла Південну Корею у 1/8 фіналу чемпіонату світу. Перемогу південноамериканцям приніс дубль Луїса Суареса.
Команди почали гру на високих швидкостях і вже 5-й хвилині матчу корейці ледве не відкрили рахунок. Парк Чу Юн класно закрутив м'яч зі штрафного у ближній кут і на допомогу голкіперу Муслері прийшла стійка.
Через чотири хвилини удача вдруге була на стороні уругвайців, однак тепер біля чужих воріт. Дієго Форлан прострілив зліва у у воротарський майданчик, Юн Сун Рьон повинен був забирати м'яч, однак прибрав руки і дозволив Суаресу розстріляти порожні ворота.
За хвилину до кінця першого тайму німецький арбітр Вольфганг Штарк проґавив гру рукою корейського захисника у власному карному майданчику. А у наступній атаці Штарк дав штрафний поблизу карного майданчика уругвайців за гру рукою Дієго Лугано. Цього разу Парк Чу Юн потрапив у стінку.
Другий тайм почався з атак корейців, які захопили територіальну перевагу. На 52-й хвилині нападник Парк Чу Юн втратив прекрасну нагоду, щоб зрівняти рахунок. Дієго Лугано безглуздо головою скинув м'яч прямо на нападника і той зльоту пробив з вигідної позиції, але м'яч полетів на трибуни.
На 68-й хвилині ігрова перевага корейців втілилась у гол. Після подачі зі штрафного з лівого флангу Суарес зіграв головою на випередження, але скинув м'яч прямо на Лі Чун Йона. Той випередив Дієго Лугано і Муслеру, головою відправивши м'яч у ворота. А через дві хвилини Лі Чун Йон втік від захисника, але слабо пробив з 14-ти метрів і м'яч став легкою здобиччю Муслери.
На 71-й хвилині Луїс Суарес вистрілив в ближній кут з гострого кута, але Юн Сун Рьон блискуче парирував м'яч. Однак через 9 хвилин голкіпер корейців був безсилий після удару Суареса. Форвард прокинув м'яч повз двох захисників і наніс блискучий обвідний удар з 15-ти метрів. М'яч від стійки влетів у ворота.
На 87-й хвилині корейці могли перевести гру у овертайм, але Лі Дон Гук, отримавши прекрасну передачу від Парк Чу Юна, з 10-ти метрів пробив несильно, та ще й в руки голкіперу.
Останні хвилини гри пройшли у в'язкій боротьбі у центрі поля. Фінальний свисток зафіксував перемогу уругвайців з рахунком 2:1.
Зазначимо, що з середини другого тайму команди грали під проливним дощем.

У чвертьфіналі Уругвай зіграє з переможцем матчу США - Гана.