реклама партнерів:
Головна » 2013 » Червень » 30 » Привілейовані намети біля Катеринки - сім років бездіяльності чернігівських чиновників

Привілейовані намети біля Катеринки - сім років бездіяльності чернігівських чиновників


2013 » Червень » 30
Автор: Черняков
Коментарі: 0
Переглядів: 1681
Церква та суспільство
Статею 24 Конституції України встановлено, що не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками релігійних та інших переконань.
Однак у місті Чернігові ця конституційна норма щонайменше останні сім років грубо порушується. Це неподобство відбувається з часу передачі у безоплатне користування 3 липня 2006 року Козацькій православній громаді УПЦ Київського Патріархату церкви Святої Великомучениці Катерини.
Спочатку це було блокування з метою завадити передачі храму громаді Київського патріархату так званими «канонічними православними» та представниками ПСПУ, КПУ, СПУ і Партії регіонів, яке згодом перетворилося у незаконне наметів містечко біля Катеринки. У цьому містечку зараз перебувають добре відомі чернігівському загалу особи під орудою Олександра Лєдового і захистом Московського патріарха.
Не зважаючи на те, що суди підтвердили незаконність дій групи осіб під орудою О. Лєдового щодо встановлення наметів, спроби громадськості знести ці незаконно встановлені намети в судовому порядку виявилися невдалими.

Судіть самі
Ще у 2009 році Козацька православна громада храму Святої Великомучениці Катерини звернулась з позовом до О. Лєдового і Управління Чернігівської єпархії УПЦ про визнання їх дій незаконними.
Рішенням Деснянського районного суду м. Чернігова від 04 серпня 2009 року за позовом Козацької православної громади храму Св. Вмч. Катерини було зобов’язано Управління Чернігівської єпархії УПЦ знести намети, встановлені біля Катерининської церкви.
Ухвалою Апеляційного суду Чернігівської області від 06 жовтня 2009 року апеляційна скарга Управління Чернігівської Єпархії УПЦ була відхилена, а рішення Деснянського районного суду м. Чернігова від 04 серпня 2009 року – залишено без змін.
Ухвалою Верховного Суду України від 10 лютого 2010 року касаційна скарга Управління Чернігівської Єпархії УПЦ також була відхилена.

Чому ж місцева влада і правоохоронні органи усунулися від вирішення цієї проблеми і прихильно ставляться до цих привілейованих порушників благоустрою міста?

Цих порушників не зачіпають ні пожежники, ні міліція, ні санстанція, ні екологи. Їх день і ніч охроняє міліція. І це незважаючи на те, що намети біля Катеринки, у історичному центрі міста, перетворилися у «постоялий двір» з кухнею, опаленням, автостоянкою. Більш того, 1 квітня 2008 р. та 01 січня 2011 р. внаслідок грубих порушень правил пожежної безпеки мешканцями цих наметів відбувалися пожежі, які реально загрожували пошкодженню Катерининської церкви - пам’ятці архітектури національного значення.

Важко навіть уявити щоб комусь іншому, крім вірним Московського патріархату, дозволили сім років так цинічно знущатися з Конституції і законів України.

Все це неподобство з незаконно встановленими наметами може і зобов’язано зупинити Комунальне підприємство «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» на чолі з депутатом міськради регіоналом Артемом Стахом.
Адже згідно пункту 11.9. «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м.Чернігова» особи, які самовільно розмістили малу архітектурну форму, рекламу тощо, зобов’язані у 5-денний термін з дати попередження прибрати зазначений об’єкт, рекламу та інше.

У разі невиконання цих вимог КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» повинна в установленому законом порядку залучити відповідні правоохоронні органи і притягнути до відповідальності винних у незаконних діях осіб, а також під охороною і сприянням міліції давно знести ці незаконно встановлені намети.

Натомість А.Стах на моє звернення щодо знесення незаконних наметів надав відписку про те, що «на даний час встановити особу, винну у скоєнні даного правопорушення не виявилося можливим».
І це при тому, що його безпосередній керівник - начальник управління житлово-комунального господарства В. Кривенко – підтвердив, що з його відомством ніхто не погоджував встановлення наметів і у нього також «відсутні відомості щодо осіб, які їх встановили».

Отже, якщо власники наметів відсутні, то в чому проблема?

Однак замість того щоб вимагати від свого свого підлеглого А. Стаха негайного виконання п. 11.9. «Правил благоустрою», цей високопосадовець на моє звернення щодо незаконного встановлення наметів обмежився дивним ствердженням, що «від Національного архітектурного заповідника «Чернігів стародавній» до Управління, впродовж поточного року, не надходили звернення, заяви чи пропозиції з приводу встановлення наметів чи проведення релігійних обрядів чи циремоній за адресою: м.Чернігів, Алея Героїв,6-а».

Отакої!

Маємо яскравий приклад грубого порушення Конституції України і бездіяльності посадових осіб щодо виконання своїх безпосередніх обов’язків.

І все це неподобство відбувається напередодні ювілею: 1025-ї річниці Хрещення Руси-України.


Сергій Соломаха
Джерело: СіверщинаЧитайте також:Тільки у нас:
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Loading...

Коментарі

avatar
Loading...

Останні новини

15:50
10-Лис-2017
Ліквідація посади гетьмана у 1764 році
1764, 10 листопада – російська імператриця Катерина ІІ скувала гетьманство в Україні.
09:44
08-Лис-2017
Презентація книги: «Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній». 50 років діяльності».
9 листопада о 14.00 у читальній залі Чернігівської обласної універсальної наукової бі
18:16
07-Лис-2017
100 РОКІВ СТАНОВЛЕННЯ КОМУНІСТИЧНОГО ТОТАЛІТАРНОГО РЕЖИМУ
Сьогодні, рівно 100 років тому, 7 листопада 1917 року в Петрограді група більшовиків
18:58
03-Лис-2017
ВТРАТА УКРАЇНОЮ ПІВНІЧНИХ ТЕРИТОРІЙ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ГУБЕРНІЇ (1917 – 1919)
У 1917 р. Чернігівська губернія складалася з 15 повітів. В контексті Української рево
15:02
02-Лис-2017
Про що забув сказати Пучдемон: 5 міфів про каталонську незалежність
Тема каталонського сепаратизму не сходить з перших шпальт щонайменше останніх два міс
15:52
01-Лис-2017
Масовий розстріл в’язнів в урочищі Сандармох у 1937 році
27 жовтня – 4 листопада 1937 року в Карелії, в урочищі Сандармох, відбувся перший і н
19:33
31-Жов-2017
Аміна Окуєва: якою її запам'ятаємо (відео)
30 жовтня 2017 року була вбита Аміна Окуєва, прес-офіцер батальйону імені Джохара Дуд
18:32
28-Жов-2017
«Роснафта» припинила на 5 років роботу на Південно-Чорноморській ділянці через санкції
Російське федеральне агентство із надрокористування задовольнило клопотання компанії
08:30
26-Жов-2017
Теракт біля телеканалу "Еспресо": загинув охоронець нардепа і капітан поліції
В результаті вибуху, який стався напередодні ввечері біля телеканалу "Еспресо", загин
15:52
25-Жов-2017
Угорська революція 1956 року
1956, 23 жовтня – у Будапешт почалася угорська революція, придушена військами СРСР за
Усі новини