Головна » Віта Семеренко здобула "срібло" на Кубку світу з біатлону

Віта Семеренко здобула "срібло" на Кубку світу з біатлону

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Лідер збірної України з біатлону Віта Семеренко здобула "срібло" у спринтерській гонці на останньому етапі Кубку світу, що проходить в російському Ханти-Мансійську. Віті не вистачило трьох секунд до першого місця. Після блискучого виступу в Рупольдінгу, Семеренко провела ще більш вражаючу спринтерську гонку. Не допустивши жодного штрафу на вогневих рубежах, Віта і за чистою швидкістю показала прекрасний, 4-й результат, заслужено піднявшись на п'єдестал пошани. Ще дві представниці України, за результатами гонки, потрапили до двадцятки найкращих. Сестра Віти Валентина продемонструвала непогану і стала 12-ю. Новий особистий рекорд своєї 17-ю позицією встановила Юлія Джима. А Наталія Бурдига посіла 25-е місце. Переможницею гонки стала німкеня Магдалена Нойнер. Лідер загального заліку аж ніяк не була бездоганна в стрільбі, допустивши два промахи. Проте Магдалена була просто фантастично швидкою, обігнавши і Віту, і білоруску Дар'ю Домрачову, яка стала третьою. Домрачова так і залишилася основною і єдиною суперницею Нойнер за головний титул сезону, але ліквідувати 44-очковий гандикап, Даші буде дуже складно. Що ж до наших дівчат, то Віта Семеренко перемістилася на 13-е місце, обійшовши Тею Грегорін. Валя впевнено повернулася в топ-25, Наталія Бурдига наблизилася до 19-го місця. Слід відзначити Юлію Джиму: в дебютному для себе сезоні Кубка світу, і стартувавши при цьому тільки після нового року, вона вже входить в 60-у найсильніших з перспективою піднятися ще вище. Приголомшлива боротьба розгорнулася за Кубок націй. Росіянки, незважаючи на абсолютний провал спринту, зуміли утримати трофей, випередивши команду Німеччини на якихось сім балів. У чоловіків найвище місце серед українців посів Андрій Дериземля, який став 14-м. На три сходинки нижче розташувався Сергій Семенов. Обидва допустили по одному промаху. Менш вдало пройшов гонку Артем Прима, але і він набрав хороші кубкові очки, при цьому показавши бездоганну стрілянину. Зовсім не заладилася гонка у Сергія Седнєва: на жаль, йому не вдалося пробитися навіть у гонку переслідування, і сезон для Сергія вже закінчений. Перемогу ж здобув лідер Кубка світу француз Мартен Фуркад, який цим успіхом практично забезпечив собі Великий кришталевий глобус за підсумками сезону. Від свого головного конкурента в загальному заліку Еміля Свендсена, який фінішував 5-м, Фуркад відірвався на 86 балів. Срібло гонки здобув німець Арнд Пайффер, який через промах відстав від Фуркада на п'ять секунд. Зовсім поруч був швед Фредрік Ліндстрем - в гонку переслідування, яка відбудеться у суботу, 17 березня, він піде всього через секунду після Пайффера. Невдалим можна назвати виступ господарів траси: ніхто з росіян не зумів пробитися в десятку найсильніших. З урахуванням перемоги Фуркада, це різко загострило боротьбу за Кубок націй у чоловіків. Але все ж росіяни зуміли втримати цей трофей, перш за все за рахунок щільності результатів: відразу четверо представників команди господарів закінчили гонку в першій двадцятці. У той час як одна з надій французів - Симон Фуркад - повністю провалив спринт, показавши 70-й результат. Ну і ще один трофей сезону знайшов свого володаря: Мартен Фуркад дуже впевнено підкріпив свої претензії на Малий кришталевий глобус у спринтах, вигравши у Свендсена без малого півсотні очок. Джерело: ТСН

Модуль не активізовано (module is not installed)