Головна » Донецький "Шахтар" програв матч за суперкубок УЄФА

Донецький "Шахтар" програв матч за суперкубок УЄФА

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Футбольний клуб "Шахтар" (Донецьк) програв у додатковий час із рахунком 1:0 клубу "Барселона" (Іспанія) у матчі за суперкубок УЄФА.
Головний тренер "Барселони" Хосеп Гвардіола випустив у стартовому складі воротаря Віктора Вальдеса, захисників Карлеса Пуйоля, Херарда Піке, Дані Алвеша й Еріка Абідаля, півзахисників Яя Туре, Хаві, Сейду Кейта й форвардів Т'єррі Анрі, Ліонеля Мессі й Златана Ібрагімовича.
Головний тренер "Шахтаря" румун Мірча Луческу випустив в основі воротаря Андрія П'ятова; захисників Даріо Срну, Дмитра Чигринського, Олександра Кучера і Развана Раца, півзахисників Томаша Хюбшмана, Олексія Гая, Ілсіньо й Фернандіньо й нападаючих Вілліана й Луїса Адріано.
З перших хвилин "Барселона" повністю захопила територіальну перевагу й мала перевагу у володінні м'ячем.
Разом з тим, у першому таймі гравцям клубу з Каталонії не вдалося створити багато гольових моментів.
У каталонців було лише пара перспективних проривів по флангах і кілька ударів від Мессі й Анрі, які особливо не потурбували П'ятова.
У свою чергу, складалося враження, що донецький клуб, вибравши тактику контратаки, і не збирався неї міняти, незважаючи на деяку інертність "Барселони".
Після перерви гра дещо оживилася, і каталонський клуб почав активніше насідати на ворота гірників.
Гострі моменти були в Мессі, Анрі й Пуйоля, однак у всіх випадках на висоті діяв голкіпер донецького клубу.
У другому таймі кілька небезпечних моментів удалося нарешті створити й "Шахтарю".
Небезпечний був Вілліан, а також вийшли на заміну Василь Кобін і Жадсон.
У цілому, незважаючи на тотальну перевагу "Барселони" рахунок, 0:0, з яким і закінчився основний час, був закономірний.
У додатковий час здалося, що "Барселона" трохи втомилася, а "Шахтар", навпаки на її тлі виглядав непогано.
Нігерієць Агахова, котрий вийшов на заміну, раз за разом створював небезпеку біля воріт Вальдеса, але пробити воротаря так і не зумів.
Матч так би й закінчився внічию, якби своє вагоме слово не взяв Ліонель Мессі.
На 115-й хвилині аргентинець віддав шикарний тонкий пас на Педро Родрігеса, котрий вийшов на заміну і спокійно відправив м'яч у нижній кут воріт "Шахтаря".
Донецький клуб спробував був відігратися, однак часу для цього було мало.
Гравець матчу (версія Українських Новин) - Ліонель Мессі ("Барселона").

Суперкубок УЄФА - офіційний футбольний турнір, що відкриває європейський сезон і складається з одного матчу, у якому зустрічаються переможці Ліги чемпіонів і Кубка УЄФА попереднього сезону.
Як повідомляло агентство, "Шахтар" є діючим власником кубка УЄФА, який з нового футбольного сезону був реорганізований у Лігу Європи.

Джерело: Українські нвини

Модуль не активізовано (module is not installed)