реклама партнерів:
Головна » Охорона здоров'я » «Актімель» робить жінок красивими

«Актімель» робить жінок красивимиАвтор: Черняков
Коментарі: 0
Переглядів: 4136
Охорона здоров'я


Адже, як інші кисломолочні продукти компанії «Данон Україна», зміцнює імунітет.
Якщо регулярно вживати «Актімель», «Активію», «Даніссімо», «Жавинку»…, позбуваєшся проблем зі здоров’ям. Знаю про цілющі властивості не з рекламних проспектів, а з власного досвіду. Після повернення із «круглого» столу, проведеного в рамках всеукраїнської інформаційно – освітньої програми «Секрети імунітету: відкриймо разом!», в якому взяли участь журналісти Києва та п’яти областей, вирішила проекспериментувати. І взяла курс на кисломолочні продукти, дещо потіснивши улюблені солодощі й каву.
Хоча можна було відразу повірити на слово головному позаштатному імунологу Міністерства охорони здоров’я України, професору, доктору медичних наук, завідувачці кафедри клінічної імунології і алергології Національного медичного університету ім. Богомольця Валентині Чоп’як, що наше здоровя (а відтак і краса) залежать від способу життя й від системи харчування.
За словами Валентини Володимирівни, дуже важливо, як спимо й скільки відпочиваємо та дихаємо свіжим повітрям, що їмо і яку воду п’ємо, чи дружимо зі спортом. Це важливі складові зміцнення імунної системи – тобто здатності організму протидіяти й протистояти негативним впливам зовнішнього середовища, розпізнавати «окупантів» - як «своїх», так і «чужих» (70 відсотків імунних клітин залягають саме в кишечнику). Першими якраз і є пробіотики – живі мікроорганізми – молочні бактерії (частіше біфідо – чи лактобактерії). Вони поліпшують травлення і загальний стан шлунково – кишкового тракту, зміцнюють захисні властивості нашого організму. Таким пробіотичним кисломолочним продуктом, створеним компанією «Данон», світовим лідером з виробництва молочних продуктів, ще в 1994 році, є і «Актімель».
Отож коли нинішньої весни чоловіки стали все частіше захоплено поглядати в мій бік й підморгувати, зрозуміла справа не в порі року (адже за календарем вона настає завше). Секрет привабливості й чарівності саме в якісному пробіотичному продукті «Актімель». І тепер згодна з менеджером з медичного маркетингу компанії «Данон Україна» Ольгою Кухар, що не всі кисломолочні продукти однакові, що тільки клінічно випробувані продукти зміцнюють імунітет. Позитивний вплив «Актімель» доведено в ході спеціальних клінічних випробувань в Європі, США і в Україні. А Українським товариством спеціалістів по імунології, алергології та імунореабілітації продукт рекомендовано для щоденної допомоги організму.
Жаль лише, що не всі представниці прекрасної половини людства знають секрет зміцнення імунітету й краси. Чернігівщина входить до регіонів, де населення майже на 50% менше за норму споживає кисломолочних продуктів. І не тому, що в нашій області вимерли корови. А певною мірою і через незнання цілющих властивостей сиру, сметани, кефіру, йогуртів, Звісно, ціни кусаються, але ж і так звані лимонади й всілякі коли недешеві. Та ми (і особливо наша дітвора) їх полюбляємо, не вчитуючись в перелік інгредієнтів. Синам і донькам корисніші, безперечно, «Растишка» й «Веселий пастушок».
Як стверджував у виступі на «круглому» столі Олег Швець, директор Українського науково – дослідного інституту харчування, головний позаштатний дієтолог МОЗ України , професор, доктор медичних наук, дуже незначна кількість громадян нашої країни сповідують принципи здорового способу життя, харчуючись збалансовано й дотримуючись здорової дієти. Не секрет, що при виборі продуктів орієнтуємося на рекламу, дешевизну й, зазвичай, на швидкість їх приготування. Тож про симпатичні пляшечки «Актімель» забувати таки не варто.

Ольга Чернякова, «Європейська Україна».
Фото автора.

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

20:07
28-Лис-2020
У Чернігові меморіальний захід в пам’ять про жертв голодоморів знову проведено без пам’ятного знаку
27 листопада у Чернігові біля П’ятницької церкви влада і громадськість провели меморі
21:38
27-Лис-2020
Проєкт EU4DigitalUA підтримає цифрову трансформацію України
У листопаді 2020 року Європейський Союз розпочав проєкт EU4DigitalUA з метою продовже
20:43
26-Лис-2020
Добра новина для пам’яті жертв Голодомору на Харківщині
26 листопада 2020 року на Харківщині історія зі становленням напису «Фельдман Екопарк
11:19
24-Лис-2020
В ООН визнали російську «владу» в Криму ОКУПАЦІЙНОЮ
18 листопада Третій комітет Генеральної асамблеї ООН ухвалив оновлену резолюцію з соц
21:19
22-Лис-2020
Оголошено переможців міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2020» у номінації «П’єси» (ВІДЕО)
22 листопада відбулася онлайн-церемонія нагородження переможців міжнародного літерату
18:22
22-Лис-2020
В італійському місті Помпеї знайшли останки двох жертв виверження вулкану Везувій
Археологи виявили поблизу стародавнього італійського міста Помпеї останки двох загибл
20:27
21-Лис-2020
Черговий антирекорд по захворюваності COVID-19 на Чернігівщині
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 21 листопада в обла
19:11
21-Лис-2020
У Чернігові проведено пам’ятний захід з нагоди Дня Гідності та Свободи
20 листопада біля стели Героям Небесної Сотні у Чернігові відбувся пам’ятний захід з
11:02
21-Лис-2020
Втрата. Олена Белеванцева
20 листопада, пізно ввечері, у лікарні № 1, померла мама Чернігівського Героя Володим
21:07
20-Лис-2020
ЄС підтримує навчання українських прикордонників та митників задля кращого управління кордонами
20 листопада 2020 р. співробітники Державної прикордонної служби України (ДПСУ) і Дер
Усі новини


реклама партнерів: