реклама партнерів:

Оплата товару

1. Розрахунок післяплатою в Чернігові

Даний спосіб не вимагає попередньої оплати. Ви оплачуєте замовлення при отриманні товару у торговельних точках наших партнерів в Чернігові. При цьому Вам потрібно оплатити лише замовлення.

2. Розрахунок передоплатою по Україні.

Один із економічно вигідних способів розрахунку для клієнта. Даний спосіб вимагає попередньої 100% оплати на картку ПриватБанку (інформація буде надана протягом доби з моменту оформлення замовлення). Таким розрахунком ви можете заощадити до 50% на витрати за доставку. Менеджер інтернет-магазину узгодить остаточну вартість Вашого замовлення. Після цього Ви оплачуєте замовлення (та витрати на пільгові умови доставки), протягом доби замовлення буде відправлене на вказану Вами адресу кур'єрської служби «Нова Пошта» у Вашому місті (перелік міст, адреси і телефони складів Ви можете знайти на сайті КС «Нова Пошта»).

3. Розрахунок післяплатою по Україні.

Даний спосіб не вимагає попередньої оплати. Ви оплачуєте замовлення (та витрати на доставку) при отриманні товару на складі кур'єрської служби «Нова Пошта» у Вашому місті (перелік міст, адреси і телефони складів Ви можете знайти на сайті КС «Нова Пошта»).

4. Оплата кредитною карткою.

Оплата онлайн будь-якою картою Visa і MasterCard будь-якого банку після оформлення замовлення. Платіж відбувається через систему безпечних платежів ПриватБанку - Liqpay. При оплаті карткою ПриватБанку комісія складає 1%, карткою іншого банку - 3%. Це найшвидший спосіб отримати замовлений Вами товар.

5. Оплата WebMoney.

Оплата онлайн гаманцем електронної платіжної системи WebMoney. Платіж відбувається через систему безпечних платежів. При оплаті комісія складає до 3% (залежить від суми замовлення).

Доставка товару

1. Доставка кур'єром в Чернігові

(оплата готівкою при отриманні товару)
- Доставка по Чернігову при замовленні від 500 грн. - безкоштовно. При замовленні до 500 грн. вартість доставки складає 50 грн.
- Доставка товарів по Чернігову здійснюється щодня. Домовитися можна за телефоном +38(093)6603726, +38(068)4974877, +38(093)2671706
- Доставка здійснюється за принципом "до дверей".

2. Самостійно забрати в Чернігові.

(оплата готівкою при отриманні товару)
Товар ви можете самостійно забрати в Чернігові. Наявність товару може бути в різних точках торгівлі наших партнерів в Чернігові.
Для цього зателефонуйте нам: +38(093)6603726, +38(068)4974877, +38(093)2671706

3. Доставка по Україні кур'єрською службою "Нова Пошта" .

За даним способом доставки замовлений Вами товар доставляється на склад кур'єрської служби «Нова Пошта» у Вашому місті (перелік міст, адреси і телефони складів Ви можете знайти на сайті КС «Нова Пошта»).
При цьому вартість доставки (до найближчого відділення у вашому місті) додається до вартості замовленого товару.
Термін доставки 2-3 дні.
При отриманні товару Вам необхідно переконатися у цілісності упаковки та її вмісту безпосередньо при отриманні на складі кур'єрської служби.
Увага! З 14 квітня 2014 року кур'єрська служба "Нова Пошта" збільшує вартість своїх послуг в середньому на 10 %.

4. Доставка до країн Європи офіційним перевізником "УкрПошта" .

За даним способом доставки замовлений Вами товар доставляється на зазначену Вами у замовленні адресу.
При цьому вартість доставки додається до вартості замовленого товару (приблизно €5.50-8.00).
Термін авіа-доставки до 30 діб.
При отриманні товару Вам необхідно переконатися у цілісності упаковки та її вмісту безпосередньо при отриманні. За даним способом доставки передбачена лише 100% передоплата.

5. Доставка до США на інших країн світу перевізником "УкрПошта" .

За даним способом доставки замовлений Вами товар доставляється на зазначену Вами у замовленні адресу.
При цьому вартість доставки додається до вартості замовленого товару (до €12.00).
Термін авіа-доставки до 30 діб.
При отриманні товару Вам необхідно переконатися у цілісності упаковки та її вмісту безпосередньо при отриманні. За даним способом доставки передбачена лише 100% передоплата.

Наші партнери в Чернігові

За цими адресами ви зможете забрати заказаний товар в Чернігові, або придбати у роздріб


 

Щодо дрібнооптових закупівель із знижками:
+38(068)4974877, +38(093)2671706

завітати до нашого магазину прайс-лист

 

 

 

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.