реклама партнерів:
Головна » 2007 » Березень » 30 » Візит Міністра закордонних справ України до Брюсселя

Візит Міністра закордонних справ України до Брюсселя


Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
26 березня ц.р. Міністр закордонних справ України А.Яценюк перебував із робочим візитом у Брюсселі на запрошення Комісара ЄС Б.Ферреро-Вальднер.
Міністр провів регіональну нараду з послами України в Бельгії, Великій Британії, Нідерландах, Німеччині, Португалії та Франції, Представником України при ЄС, Постійним представником при РЄ та Главою Місії України при НАТО.
В ході наради було обговорено шляхи реалізації євроінтеграційного та євроатлантичного курсу України, актуальні питання двосторонніх відносин з окремими державами та міжнародними організаціями, стан підготовки низки міжнародних заходів за участю керівництва нашої держави. Особливу увагу було приділено проблемним питанням консульсько-правового захисту громадян України за кордоном. Міністр привернув увагу учасників наради до необхідності повноцінного забезпечення координуючої ролі МЗС у сфері зовнішніх зносин, оперативності інформування Центру, моніторингу виконання досягнутих двосторонніх домовленостей. За підсумками наради буде видано розпорядження про затвердження відповідного плану заходів.
Міністр А.Яценюк провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Я.де Хооп Схеффером, в ході якої підтвердив незмінність курсу України на євроатлантичну інтеграцію, наголосив на пріоритетності здійснення ефективної кампанії з метою неупередженого та всебічного інформування населення про діяльність Організації. Глава зовнішньополітичного відомства поінформував про заінтересованість України у проведенні чергового засідання Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ у кінці квітня ц.р. в Осло та повідомив про спільний намір Президента та Прем’єр-міністра України запросити Генерального секретаря та членів Північноатлантичної Ради відвідати нашу державу у липні ц.р. у рамках відзначення 10-річчя підписання Хартії про особливе партнерство.
Під час зустрічі Міністра з Комісаром ЄС Б.Ферреро-Вальднер сторони обговорили хід переговорного процесу щодо укладення нової угоди з ЄС. При цьому Єврокомісар позитивно відзначила прагматичну і конструктивну позицію України щодо відкладення дискусії стосовно назви документу. Під час обговорення візової проблематики Міністр зупинився на значних труднощах, з якими стикаються громадяни України при оформленні віз у дипломатичних місіях держав-членів ЄС. Єврокомісар висловила заінтересованість в отриманні узагальненої інформації про бачення Україною стану справ у цій сфері. ЄС-івська сторона з вдячністю сприйняла інформацію про завершення Україною найближчим часом внутрішньодержавних процедур, необхідних для продовження чинності на наступний дворічний період угоди стосовно діяльності Місії ЄС з надання допомоги з питань кордону (EUBAM) і запевнила у наданні необхідної фінансової та технічної допомоги для розбудови прикордонної та митної інфраструктури.
Міністр А.Яценюк провів зустрічі з Віце-президентом Європейського парламенту М.Сівецом, головою делегації ЄП у зв’язках з Україною А.Северіном та членами делегації. Європарламентарям було надано інформацію про внутрішньополітичну ситуацію в нашій державі, її зовнішньополітичні пріоритети, обговорено перспективи міжпарламентського співробітництва.
Підсумовуючи, слід відзначити позитивне сприйняття співрозмовниками факту здійснення першого закордонного візиту Міністра саме до Брюсселя, а також успішне налагодження особистих контактів із керівництвом Європарламенту, Єврокомісії та НАТО.
27 березня ц.р. Міністр А.Яценюк продовжив перебування у Брюсселі у складі урядової делегації, що супроводжує Прем’єр-міністра України В.Януковича.
Представництво МЗС України м. Донецьк
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

13:40
16-Сер-2022
Підрозділи «лнр» відмовилися продовжувати бойові дії на Донеччині
1. Повідомляється, що підрозділи «лнр» відмовилися продовжувати бойові дії на Донеччи
20:53
15-Сер-2022
Хлопчики, може вам молочка з медом?
- Хлопчики, може вам молочка з медом?
- Ой, дякуємо! Ми не голодні!
- Н
21:01
14-Сер-2022
Дієва арифметика від мелітопольського підпілля
Мінус один залізничний міст на південно-західному напрямку від Мелітополя дорівнює по
20:54
14-Сер-2022
Дерусифікація в Чернігові. Чому вулиця Ватутіна знову стала Українським хутором?
«Імена наших вулиць»
від чернігівського товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка
20:23
13-Сер-2022
Подоляк: "Україна застосовує тактику "пурхати як метелик і жалити як бджола"
Михайло Подоляк зазначив, що контратаки ЗСУ ведуться не великими колонами техніки, як
20:38
12-Сер-2022
Дерусифікація в Чернігові. Чому вулиця Стародубського полку замість Білоруської?
«Імена наших вулиць»
від чернігівського товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка
09:55
11-Сер-2022
Росія та Білорусь змушені заперечувати українські успіхи в Криму та Зябровці
Отже, Росія та її союзник Білорусь опинилися в такій ситуації, що змушені заперечуват
09:31
11-Сер-2022
Розвідка Британії розповіла про проблеми РФ з експортом зброї
Росія навряд чи зможе виконати деякі експортні замовлення на бронетехніку через винят
19:22
10-Сер-2022
Ризикована подвійна гра Ердогана
Ризикована подвійна гра Ердогана, - Financial Times
Більш тісна співпраця през
07:04
10-Сер-2022
Звільнення Херсона: "Це буде швидко. Нехай ще трохи протримаються. Ми про них не забуваємо...", - генерал Марченко
Україна може звільнити Херсон невдовзі, а закінчити активну фазу війни до кінця року.
Усі новини