реклама партнерів:
Головна » Європейські стандарти для України

Європейські стандарти для України


Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
19 травня з нагоди Дня Європи в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка відбувся громадський діалог «Європейські стандарти для України». Організатори акції: Центр європейської інформації у Чернігівській області та Управління з питань внутрішньої політики Чернігівської обласної держадміністрації.
У заході взяли участь представники місцевих органів влади і громадських організацій, учні старших класів загальноосвітніх шкіл та студенти вищих навчальних закладів м. Чернігова, журналісти.
З вітальним словом до учасників громадського діалогу звернулись заступник голови облдержадміністрації Володимир Тандура та депутат обласної ради Валерій Кокоть.
Начальник управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації Надія Молочко проаналізувала стосунки України та Європейського союзу, розповіла про перспективи інтеграції нашої держави до європейської спільності. Зокрема, вона наголосила, що у нас є лише єдиний вектор розвитку – європейський і потрібно все зробити, щоб Україна була у Європі не тільки географічно, а й у політичному та економічному аспектах.
Заступник начальника управління інвестицій і туризму Чернігівської міськради Денис Дьомін розповів про економічні наслідки розширення Європейського союзу та інтеграцію України до міжнародних ринків. Директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Володимир Бойко розказав про методику викладання у вищих навчальних закладах Європейського союзу.
Особливо зацікавила присутніх розповідь начальника відділу культури і туризму Куликівської райдержадміністрації Віктора Снопока про встановлення та розбудову зв’язків Куликівського району з Пилваським повітом Естонської Республіки. Співпраця розпочалась ще в радянські часи, в далекому 1972 році. Естонці допомагали куликівським колегам в придбанні сільськогосподарських машин, вирощуванні худоби, а куликівці – вирощуванні льону, зернових культур. Проводився і культурно-мистецький діалог - обмін виступами музичними колективами. У наш час співпраця між двома регіонами не втратила своє значення, а навпаки поглибилась. Естонці, наприклад, нині розробляють для Куликівки проект реорганізації системи водопроводу та каналізаційної системи.
Про співпрацю на рівні організацій розказав директор громадської організації «Центр медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження», заслужений лікар України Василь Пасічник, а представник громадської організації «Сіверський інститут регіональних досліджень» Людмила Семиног – про роль громадського сектора в контексті європейської інтеграції України.
На заході також виступили консультант Центру європейської інформації Вікторія Кашнікова, менеджер проектів Центру гуманістичних технологій «АХАЛАР» Олександр Момот, студентка Чернігівського державного інституту економіки і управління Валентина Савельєва.

Цікавим сюрпризом для присутніх стали виступи артистів обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Олега Бадалова і лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Червона рута» Еліни Малісової і Ольги Новік.

А, на завершення акції відбулася гра-вікторина «Галопом по Європах». Присутніх «проекзаменували» на знання історії Європейського Союзу, його символіки тощо. Змагання було цікавим і захоплюючим, бо переможці отримали призи.

Загалом громадський діалог «Європейські стандарти для України» був цікавим і корисним. Свято Європи удалося.

Сергій Черняков.

QR-код посилання на сторінкуМодуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

20:11
07-Груд-2023
Військові зможуть безкоштовно заморожувати репродуктивні клітини. Навіщо це потрібно і чому важливо?
Верховна Рада в другому читанні схвалила законопроєкт № 8011. Він має забезпечити уча
20:08
07-Груд-2023
Україна приєдналася до угоди про реєстр завданих росією збитків – як він працюватиме?
В Україні ухвалили закон про приєднання до Розширеної часткової угоди про реєстр збит
18:55
07-Груд-2023
Росіяни розпочали агітаційну кампанію "Росія без Путіна"
Ми запускаємо кампанію боротьби з Путіним, - повідомляє Фонд боротьби з корупцією в с
13:43
07-Груд-2023
Японія збільшує допомогу Україні на мільярд доларів
Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда повідомив про рішення надати Україні додаткову до
13:21
07-Груд-2023
ЄС та МОМ нададуть гуманітарну підтримку понад 200 000 українців

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за підтримки Євр

13:10
07-Груд-2023
Уряд Німеччини та ЄІБ підтримують енергетичний перехід України грантом у розмірі 20 мільйонів євро

Під час заходу Німецько-українського енергетичного партнерства в межах конференції

12:25
07-Груд-2023
Безглютенове печиво - корисний продукт

Глютен – це тип рослинного білка, який міститься в зер

19:53
06-Груд-2023
Ківа "лежав на снігу у крові", - повідомляють росзмі
Тіло Іллі Ківи знайшли у парку в Одинцовському районі, уточнило RT джерело у правоохо
20:56
05-Груд-2023
Знищено російський бомбардувальник Су-24М
Давно не було у нашому активі збитих російських «сушок»!
Виправляємо цю ситуац
14:45
03-Груд-2023
Російських окупантів, які вбили беззбройних українських військових, ліквідовано
Російських окупантів, які стратили беззбройних українських військових, ліквідовано, п
Усі новини