реклама партнерів:
Головна » 2007 » Червень » 5 » Розвиток гуманітарної сфери. Реалізація державної ґендерної політики в Україні

Розвиток гуманітарної сфери. Реалізація державної ґендерної політики в Україні


2007 » Червень » 5
Автор: Редактор
Коментарі: 0
Переглядів: 1334
ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
За словами заступника голови облдержадміністрації, кандидата історичних наук Володимира Тандури — одним з пріоритетних напрямків державної соціальної політики в нашій державі є інтенсивна реалізація ґендерної рівності, тому що права чоловіків та жінок завжди викликають дискусію в українському суспільстві і з цього приводу думки неоднозначні, тому що реалізація сучасної ґендерної політики вимагає комплексного вирішення, як теоретичного так і практичного аналізу з боку фахівців, представників наукових кіл та дослідників. Цими словами Володимир Тандура відкрив триденний семінар в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів «Розвиток гуманітарної сфери. Реалізація державної ґендерної політики в Україні» для заступників голів райдержадміністрацій, заступників голів міст обласного значення з гуманітарних питань.
Питання розвитку гуманітарної та соціальної сфери будуть розглянуті під час круглих столів та тренінгу в роботі яких візьмуть участь керівники відповідних обласних управлінь.
***
Близько 30 відсотків військовослужбовців звільнених в запас або у відставку зі Збройних сил України потребують перепідготовки, а 70 відсотків знаходять собі роботу після навчання в рамках проекту НАТО з перепідготовки військовослужбовців — підкреслив менеджер програми „НАТО-Україна” з підготовки військовослужбовців Крістофер Штаудт під час відкриття навчання військовослужбовців за місячним курсом „Керівник в структурі малого бізнесу” в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
Учасники відкриття навчання начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Ігор Куц та заступник командуючого територіального управління „Північ” з гуманітарних питань, полковник Станіслав Гончар та в.о. ученого секретаря Центру Володимир Скрипка висловили побажання на подальшу співпрацю, а також подякували представникам НАТО за фінансову підтримку та надану можливість перепідготовки військовослужбовців.
Вже більше як п’ять років НАТО фінансує та допомагає Україні у реалізації програми перепідготовки військовослужбовців. Саме Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації прийнявши участь у тендері щодо навчання слухачів вищезазначеної категорії, переміг здобувши право співпрацювати з НАТО щодо адаптації військовослужбовців до цивільного життя. Варто зазначити що Центр має досвід роботи з перепідготовки військовослужбовців співпрацюючи з ОБСЄ вже протягом 3-х років, в зв’язку з цим є ґрунтовні напрацювання в цьому напрямку, сформований викладацький склад — все це разом робить навчання найбільш адаптованим до цієї категорії слухачів.
Завершиться навчання проведення ярмарки вакансій, де будуть представлені роботодавці провідних підприємств та організацій Чернігівської області.
***
Перед секретарями сільських рад виступила заступник координатора науково-пошукової робочої групи для дослідження Голодомору 1932-1933р.р. на Чернігівщині, доцент Чернігівського педуніверситету, кандидат історичних наук Тамара Демченко. Вона розповіла про підготовку книги про Голодомор в області. Науковці, краєзнавці, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування складають списки загиблих та постраждалих від Голодомору мешканців області. Науковець наголосила, що наш обов’язок згадати всіх наших земляків, вбитих комуністичним режимом. У книзі передбачено публікація великої кількості раніше цілком таємних документів тієї доби, з яких можна дізнатися про цю трагедію. Дослідник закликала слухачів допомогти у зборі свідчень очевидців голоду.

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРЕПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ, ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ І ОРГАНІЗАЦІЙ

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

18:30
30-Трав-2020
Верховний Суд став на захист конституційних прав громадян
29 травня 2020 року Пленум Верховного Суду звернувся до Конституційного Суду України
18:58
28-Трав-2020
Національний заповідник «Чернігів стародавній» відновлює екскурсійну діяльність
Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» відновлює екск
10:33
28-Трав-2020
Росія планує військове вторгнення в Україну під ейфорією «побєдобєсія» - експерт
Весь минулий рік президент Росії Володимир Путін з політичними та військовими аналіти
19:58
27-Трав-2020
На чернігівському Валу розцвіли рідкісні дерева – церцис європейський
На Валу, неподалік від гарматної алеї, цього року розцвіло кілька молодих дерев. Здал
21:38
26-Трав-2020
Російсько-окупаційні війська на Донбасі вбили військовослужбовця Збройних Сил України
Сьогодні, 26 травня, російсько-окупаційні війська вкотре порушили режим припинення во
21:26
26-Трав-2020
Карантин завершено: ДБР увірвалося в музей Івана Гончара, зламавши двері
Український національний комітет Міжнародної ради музеїв (ІСОМ) вважає неприпустимими
13:49
26-Трав-2020
Росія може розпочати нову війну проти України – американські експерти
Нестача води в анексованому Криму може призвести до нової військової агресії Росії пр
18:29
25-Трав-2020
У Чернігівському СІЗО з’явилися платні камери
Постановою Кабінету міністрів України №305 від 22 квітня 2020 року Уряд запровадив ек
01:07
24-Трав-2020
Валерій Давиденко. Убивство чи самогубство нардепа?
23 травня біля 18 години в офісі у центрі столиці було знайдене тіло народного депута
20:17
22-Трав-2020
Чернігівщина разом із Меджлісом вшанувала пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу
20 травня на приватній території козацької садиби у Вижні, що в передмісті м. Ічня Че
Усі новини