реклама партнерів:
Головна » 2007 » Червень » 5 » Розвиток гуманітарної сфери. Реалізація державної ґендерної політики в Україні

Розвиток гуманітарної сфери. Реалізація державної ґендерної політики в Україні


2007 » Червень » 5
Автор: Редактор
Коментарі: 0
Переглядів: 1309
ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ


За словами заступника голови облдержадміністрації, кандидата історичних наук Володимира Тандури — одним з пріоритетних напрямків державної соціальної політики в нашій державі є інтенсивна реалізація ґендерної рівності, тому що права чоловіків та жінок завжди викликають дискусію в українському суспільстві і з цього приводу думки неоднозначні, тому що реалізація сучасної ґендерної політики вимагає комплексного вирішення, як теоретичного так і практичного аналізу з боку фахівців, представників наукових кіл та дослідників. Цими словами Володимир Тандура відкрив триденний семінар в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів «Розвиток гуманітарної сфери. Реалізація державної ґендерної політики в Україні» для заступників голів райдержадміністрацій, заступників голів міст обласного значення з гуманітарних питань.
Питання розвитку гуманітарної та соціальної сфери будуть розглянуті під час круглих столів та тренінгу в роботі яких візьмуть участь керівники відповідних обласних управлінь.
***
Близько 30 відсотків військовослужбовців звільнених в запас або у відставку зі Збройних сил України потребують перепідготовки, а 70 відсотків знаходять собі роботу після навчання в рамках проекту НАТО з перепідготовки військовослужбовців — підкреслив менеджер програми „НАТО-Україна” з підготовки військовослужбовців Крістофер Штаудт під час відкриття навчання військовослужбовців за місячним курсом „Керівник в структурі малого бізнесу” в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
Учасники відкриття навчання начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Ігор Куц та заступник командуючого територіального управління „Північ” з гуманітарних питань, полковник Станіслав Гончар та в.о. ученого секретаря Центру Володимир Скрипка висловили побажання на подальшу співпрацю, а також подякували представникам НАТО за фінансову підтримку та надану можливість перепідготовки військовослужбовців.
Вже більше як п’ять років НАТО фінансує та допомагає Україні у реалізації програми перепідготовки військовослужбовців. Саме Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації прийнявши участь у тендері щодо навчання слухачів вищезазначеної категорії, переміг здобувши право співпрацювати з НАТО щодо адаптації військовослужбовців до цивільного життя. Варто зазначити що Центр має досвід роботи з перепідготовки військовослужбовців співпрацюючи з ОБСЄ вже протягом 3-х років, в зв’язку з цим є ґрунтовні напрацювання в цьому напрямку, сформований викладацький склад — все це разом робить навчання найбільш адаптованим до цієї категорії слухачів.
Завершиться навчання проведення ярмарки вакансій, де будуть представлені роботодавці провідних підприємств та організацій Чернігівської області.
***
Перед секретарями сільських рад виступила заступник координатора науково-пошукової робочої групи для дослідження Голодомору 1932-1933р.р. на Чернігівщині, доцент Чернігівського педуніверситету, кандидат історичних наук Тамара Демченко. Вона розповіла про підготовку книги про Голодомор в області. Науковці, краєзнавці, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування складають списки загиблих та постраждалих від Голодомору мешканців області. Науковець наголосила, що наш обов’язок згадати всіх наших земляків, вбитих комуністичним режимом. У книзі передбачено публікація великої кількості раніше цілком таємних документів тієї доби, з яких можна дізнатися про цю трагедію. Дослідник закликала слухачів допомогти у зборі свідчень очевидців голоду.

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРЕПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ, ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ І ОРГАНІЗАЦІЙ

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

18:35
27-Лют-2020
Прес-анонс. «Круглий стіл» у чернігівській «Просвіті» «Українська мова: знову треба захищати?»
28 лютого у приміщенні чернігівського обласного товариства «Просвіта» імені Т.Шевченк
09:51
27-Лют-2020
Українці в соцмережах продовжують вихваляти «руський мір» - СБУ
На офіційному сайті Служби безпеки України з’явилась інформація про те, що відомством
19:17
25-Лют-2020
Від початку існування метою гурту Go_A було популяризувати українську мову
Про це в інтерв’ю "Прямому" розповіла солістка гурту Go_A Катерина Павленко.
"
21:08
24-Лют-2020
Забужко: “В Укpaїнi зapaз фopмують “шлункoвo-кишкoву” нaцioнaльну iдeнтичнicть. Цe пoвopoт у СРСР. .."
Пиcьмeнниця Окcaнa Зaбужкo зaявилa, щo нинiшня pитopикa влaди Укpaїни cвiдчить пpo тe
12:50
22-Лют-2020
Озеро Світязь на Волині катастрофічно обміліло: шокуючі фото
Озеро Світязь у Волинській області зараз опинилося на межі екологічної катастрофи: на
09:47
22-Лют-2020
У чернігівському обласному філармонійному центрі відбувся вечір-реквієм
Небайдужі чернігівці вийшли на Красну площу, де стояла барикада під час Революції Гід
09:37
22-Лют-2020
Люди хотіли спалити санаторій, аби не довезли сюди евакуйованих – голова сільради Нових Санжар
За словами голови сільради Нових Санжар Інни Коби, через непоінформованість місцевих
18:13
21-Лют-2020
Народний артист України Андрій Демиденко отримав почесну нагороду імені Франца Кафки
Знаний український поет, автор багатьох популярних пісень, народний артист України Ан
10:53
21-Лют-2020
Як колишні регіонали СБУ хочуть реформувати
Наразі відбуваються кулуарні баталії щодо майбутньої реформи вітчизняної спецслужби –
17:53
19-Лют-2020
ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Пр
Усі новини