реклама партнерів:
Головна » 2007 » Червень » 25 » Не всі в Криму підтримують гасло “Крим без НАТО!”

Не всі в Криму підтримують гасло “Крим без НАТО!”


2007 » Червень » 25
Автор: Черняков
Коментарі: 0
Переглядів: 1133
ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ


У Феодосії 22 червня патріотичні партії вирішили провести акцію на підтримку євроатлантичної інтеграції України. Проте, їх опоненти, зокрема «вітренківці» намагались фізичними засобами зірвати захід.
Портал «Європейська Україна – Український Просвітницький Інститут» розміщує дві інформації на одну тему.
Джерело: Європейський простір з посиланням на Радіо Свобода
Під стінами Феодосійського морського порту, де торік протестували проти НАТО представники лівих і проросійських сил, раз за разом виникають невеликі сутички між прихильниками і противниками вступу України до Євроатлантичного Альянсу.
Без бійок не обійшлося
З одного боку – активісти Української народної партії та УРП “Собор”, з іншого – комуністи і прогресивні соціалісти. З обох сторін по півсотні людей, тож міліції вдається швидко локалізувати невеликі бійки, але лівим вдалося порвати один плакат і зламати гучномовець “євроатлантистів”.
Втім, останні, хоч і демонструють миролюбність, але не здаються: “Ми, представники патріотичних організацій, вважаємо, що Україна повинна негайно вступити в НАТО, щоб забезпечити європейські стандарти, високі пенсії, зарплати!”
Проте діалог не вдається, ліві налаштовані дуже агресивно: “Закрийте свої роти, скоти такі нещасні!” , – свист і крик антиНАТОвців не вщухає по кілька хвилин. Вони також пробували переконати своїх візаві у тому, що Північноатлантичний Альянс – агресивний блок: “Хіба вам мало Іраку та Югославії? І ви ще намагаєтеся переконати нас, що таке НАТО! Ганьба вам усім!”.
Обидві сторони зашилися задоволені своїми діями
Попри те, що проНАТОвський мітинг ліві практично зірвали, кримські “євроатлантисти” кажуть, що задоволені його результатом.
“Ми прийшли сказати, що не всі в Криму підтримують гасло “Крим без НАТО!”. Тут є багато людей, які вважають, що Україна робить правильний вибір – вибір на європейську інтеграцію!” , – заявив Владислав Єрмаков, один із місцевих “євроатлантистів”.
Зрештою, зі своїми аргументами до учасників обох мітингів вийшли представники морського порту: “Те, що ви вперто збираєтеся, ви не просто нам заважаєте. Ви працюєте проти іміджу порту, міста. Ми багато втрачаємо. З нами не хочуть працювати, лише тому, що ви тут галасуєте!”.
Надававши один одному штурханів, поскандаливши і поскандувавши, сторони розійшлися, задоволені своїми акціями. І ті, і ті обіцяли повернутися, щоб остаточно переконати своїх супротивників у власній правоті.

Джерело: сайт Української Народної партії.
22 червня представники патріотичних партій кримських організацій Української народної партії, УРП "Собор", Народного Руху України, КУН провели у Феодосії акцію на підтримку євроатлантичної інтеграції України.
Як повідомив голова Кримської організації УНП Олег ФОМУШКІН, Феодосійська влада офіційно розвела за часом проведення акцій патріотів, погодивши як час проведення 12:00, та «вітренківців» - на 15:00. Кримчани під прапорами своїх партій та державними прапорами вирушили ходою до Феодосійського морського порту (там минулого року проходили акції проти НАТО). При цьому представник партій "Правиці" скандували: "Феодосія, Крим - українська земля!", "Російські окупанти - геть з Криму!", "Феодосія, Крим за НАТО" і т.п.
"Під час проведення акції «вітренківці» намагалися перешкодити її проведенню, зламали держак від одного з прапорів, зірвали з руки годинник та зламали гучномовець (цьому сприяв колишній директор Феодосійського порту пан БОЛЬШАКОВ), намагалися заглушити виступи тих, хто висловлювався за вступ України в НАТО. Відбулася колотнеча. Феодосійська міліція спокійно спостерігала за цим", - повідомив ФОМУШКІН.
На його думку, "такі дії анти державницьких сил" живить "невизначеність української влади щодо пролонгації перебування російського флоту на території України".
Олег ФОМУШКІН нагадав, що 18 жовтня 2006 р. у Феодосійській фінансовій академії за участю посла Польща Я. КЛЮЧКОВСЬКОГО та голови Громадської Ліги «Україна-НАТО» Сергія ДЖЕРДЖА було проведено круглій стіл та відкрито інформаційний стенд «Україна-НАТО». Вони мали зустріч з Феодосійським міським головою. "Нині цей стенд поховано, а навіть учасників минулого заходу не впускають до цієї академії", - зазначає ФОМУШКІН.

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

18:35
27-Лют-2020
Прес-анонс. «Круглий стіл» у чернігівській «Просвіті» «Українська мова: знову треба захищати?»
28 лютого у приміщенні чернігівського обласного товариства «Просвіта» імені Т.Шевченк
09:51
27-Лют-2020
Українці в соцмережах продовжують вихваляти «руський мір» - СБУ
На офіційному сайті Служби безпеки України з’явилась інформація про те, що відомством
19:17
25-Лют-2020
Від початку існування метою гурту Go_A було популяризувати українську мову
Про це в інтерв’ю "Прямому" розповіла солістка гурту Go_A Катерина Павленко.
"
21:08
24-Лют-2020
Забужко: “В Укpaїнi зapaз фopмують “шлункoвo-кишкoву” нaцioнaльну iдeнтичнicть. Цe пoвopoт у СРСР. .."
Пиcьмeнниця Окcaнa Зaбужкo зaявилa, щo нинiшня pитopикa влaди Укpaїни cвiдчить пpo тe
12:50
22-Лют-2020
Озеро Світязь на Волині катастрофічно обміліло: шокуючі фото
Озеро Світязь у Волинській області зараз опинилося на межі екологічної катастрофи: на
09:47
22-Лют-2020
У чернігівському обласному філармонійному центрі відбувся вечір-реквієм
Небайдужі чернігівці вийшли на Красну площу, де стояла барикада під час Революції Гід
09:37
22-Лют-2020
Люди хотіли спалити санаторій, аби не довезли сюди евакуйованих – голова сільради Нових Санжар
За словами голови сільради Нових Санжар Інни Коби, через непоінформованість місцевих
18:13
21-Лют-2020
Народний артист України Андрій Демиденко отримав почесну нагороду імені Франца Кафки
Знаний український поет, автор багатьох популярних пісень, народний артист України Ан
10:53
21-Лют-2020
Як колишні регіонали СБУ хочуть реформувати
Наразі відбуваються кулуарні баталії щодо майбутньої реформи вітчизняної спецслужби –
17:53
19-Лют-2020
ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Пр
Усі новини