реклама партнерів:
Головна » 2007 » Червень » 25 » Не всі в Криму підтримують гасло “Крим без НАТО!”

Не всі в Криму підтримують гасло “Крим без НАТО!”


Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
У Феодосії 22 червня патріотичні партії вирішили провести акцію на підтримку євроатлантичної інтеграції України. Проте, їх опоненти, зокрема «вітренківці» намагались фізичними засобами зірвати захід.
Портал «Європейська Україна – Український Просвітницький Інститут» розміщує дві інформації на одну тему.
Джерело: Європейський простір з посиланням на Радіо Свобода
Під стінами Феодосійського морського порту, де торік протестували проти НАТО представники лівих і проросійських сил, раз за разом виникають невеликі сутички між прихильниками і противниками вступу України до Євроатлантичного Альянсу.
Без бійок не обійшлося
З одного боку – активісти Української народної партії та УРП “Собор”, з іншого – комуністи і прогресивні соціалісти. З обох сторін по півсотні людей, тож міліції вдається швидко локалізувати невеликі бійки, але лівим вдалося порвати один плакат і зламати гучномовець “євроатлантистів”.
Втім, останні, хоч і демонструють миролюбність, але не здаються: “Ми, представники патріотичних організацій, вважаємо, що Україна повинна негайно вступити в НАТО, щоб забезпечити європейські стандарти, високі пенсії, зарплати!”
Проте діалог не вдається, ліві налаштовані дуже агресивно: “Закрийте свої роти, скоти такі нещасні!” , – свист і крик антиНАТОвців не вщухає по кілька хвилин. Вони також пробували переконати своїх візаві у тому, що Північноатлантичний Альянс – агресивний блок: “Хіба вам мало Іраку та Югославії? І ви ще намагаєтеся переконати нас, що таке НАТО! Ганьба вам усім!”.
Обидві сторони зашилися задоволені своїми діями
Попри те, що проНАТОвський мітинг ліві практично зірвали, кримські “євроатлантисти” кажуть, що задоволені його результатом.
“Ми прийшли сказати, що не всі в Криму підтримують гасло “Крим без НАТО!”. Тут є багато людей, які вважають, що Україна робить правильний вибір – вибір на європейську інтеграцію!” , – заявив Владислав Єрмаков, один із місцевих “євроатлантистів”.
Зрештою, зі своїми аргументами до учасників обох мітингів вийшли представники морського порту: “Те, що ви вперто збираєтеся, ви не просто нам заважаєте. Ви працюєте проти іміджу порту, міста. Ми багато втрачаємо. З нами не хочуть працювати, лише тому, що ви тут галасуєте!”.
Надававши один одному штурханів, поскандаливши і поскандувавши, сторони розійшлися, задоволені своїми акціями. І ті, і ті обіцяли повернутися, щоб остаточно переконати своїх супротивників у власній правоті.

Джерело: сайт Української Народної партії.
22 червня представники патріотичних партій кримських організацій Української народної партії, УРП "Собор", Народного Руху України, КУН провели у Феодосії акцію на підтримку євроатлантичної інтеграції України.
Як повідомив голова Кримської організації УНП Олег ФОМУШКІН, Феодосійська влада офіційно розвела за часом проведення акцій патріотів, погодивши як час проведення 12:00, та «вітренківців» - на 15:00. Кримчани під прапорами своїх партій та державними прапорами вирушили ходою до Феодосійського морського порту (там минулого року проходили акції проти НАТО). При цьому представник партій "Правиці" скандували: "Феодосія, Крим - українська земля!", "Російські окупанти - геть з Криму!", "Феодосія, Крим за НАТО" і т.п.
"Під час проведення акції «вітренківці» намагалися перешкодити її проведенню, зламали держак від одного з прапорів, зірвали з руки годинник та зламали гучномовець (цьому сприяв колишній директор Феодосійського порту пан БОЛЬШАКОВ), намагалися заглушити виступи тих, хто висловлювався за вступ України в НАТО. Відбулася колотнеча. Феодосійська міліція спокійно спостерігала за цим", - повідомив ФОМУШКІН.
На його думку, "такі дії анти державницьких сил" живить "невизначеність української влади щодо пролонгації перебування російського флоту на території України".
Олег ФОМУШКІН нагадав, що 18 жовтня 2006 р. у Феодосійській фінансовій академії за участю посла Польща Я. КЛЮЧКОВСЬКОГО та голови Громадської Ліги «Україна-НАТО» Сергія ДЖЕРДЖА було проведено круглій стіл та відкрито інформаційний стенд «Україна-НАТО». Вони мали зустріч з Феодосійським міським головою. "Нині цей стенд поховано, а навіть учасників минулого заходу не впускають до цієї академії", - зазначає ФОМУШКІН.

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

20:22
30-Чер-2022
Збройні сили України звільнили від російських окупантів Одеську область
Збройні сили України повністю звільнили від російських окупантів територію Одеської о
19:48
30-Чер-2022
Село Потьомкіно Херсонської області під контролем ЗСУ
Військовослужбовці 60 опбр провели успішний наступ, у ході якого відбили кілька контр
18:04
29-Чер-2022
Членство в НАТО залишається найкращою гарантією безпеки для України
Офіційний Київ вважає, що Україна вже відповідає стандартам НАТО і зберігає курс на п
17:21
29-Чер-2022
У Кривому Розі не буде жодних «московських», «бурятських» та інших вулиць
У Кривому Розі не буде жодних «московських», «бурятських» та інших вулиць, площ, парк
10:41
29-Чер-2022
На Херсонщині звільнено Зелений Гай і Барвінок
Підрозділи Збройних сил України здійснюють успішний контрнаступ на Херсоном напрямі.
07:04
28-Чер-2022
День Конституції під час війни з російським агресором
28 червня цього року Україна під час повномасштабної війни з російським агресором від
16:31
27-Чер-2022
Ракетні обстріли: у Кременчуці горить ЦУМ, багато загиблих і поранених
Полтавщина. Кременчук.
Окупанти вдарили ракетами по торговельному центру, де б
10:12
26-Чер-2022
Релігійна помста в окупованому Маріуполі: окупанти спалили унікальну бібліотеку
Після візиту московських агентів фсб в рясах стало відомо, що в Храмі ПЦУ Петра Могил
21:22
25-Чер-2022
Про надання Україні офіційного статусу кандидата до Європейського Союзу
Надання Україні офіційного статусу кандидата до Європейського Союзу також можна розці
08:49
25-Чер-2022
Ворог завдав масованих ракетних ударів по Житомирщині: близько 30 ракет
Сьогодні, як і в перший день повномасштабного вторгнення, починаючи з 4:15 ранку воро
Усі новини