реклама партнерів:
Головна » 2007 » Червень » 28 » Арешт Володимира Француза: хабар чи помста корупціонерів?

Арешт Володимира Француза: хабар чи помста корупціонерів?


2007 » Червень » 28
Автор: Сергієнко
Коментарі: 0
Переглядів: 2561
ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
Те, що Володимир Француз -- антикомуніст, я знав ще з кінця 1990-х років, коли він в Острі створював Народний Рух. Те, що він і зараз лишився таким же, я пересвідчився і під час президентської компанії, і вже тепер -- навіть ставши головою Козелецької районної деражвної адміністрації, він на ганку Кабінету міністрів кричав "Комуна!" пікетувальникам- комуністам.

Те, що Володимир Француз -- хабарник, повідомив обласний прокурор Анатолій Василевський. І як же хитро повідомив: складається враження, що вже й вина доведена, і вирок винесено... Що й не дивно -- Володимир Француз неодноразово говорив про тиск з боку прокурорської братії, яка вимагала ласих земельних ділянок на березі Київського водосховища та біля траси Київ- Чернігів.

Француз -- хабарник? Дозвольте засумніватися -- десь 25 днів тому сам Володимир Іванович офіційно звернувся до Служби безпеки України, голови Чернігівської обласної державної адміністрації Миколи Лаврик і до того ж таки прокурора Анатолія Василевського із заявою, у якій йшлося -- готується провокація! І точно вона й сталася.

Події розвивалися таким чином. 23 червня Володимир Француз поїхав до брата Віктора, щоб разом купити всі необхідні речі для поминання матері. Брат у голови районної адміністрації -- підприємець і поїхав у прикиївське село Козин продавати земельну ділянку своєї дружини. При отриманні плати за землю братом був затриманий і Володимир Француз. Цікаво, але в повідомленні прокуратури вся увага акцентується саме на голові Козелецької адміністрації, а не на його братові...

Наразі Володимир Француз перебуває під арештом у Чернігові.

Говорить Олег Обушний, голова обласної організації партії "Наша Україна", заступник голови обласної ради:
-- Без сумніву, це є політична розправа з непокірним "помаранчевим" керівником -- ті ділянки, які ділки з прокуратури вимагали віддати їм задаром, Володимир Француз виставив на аукціон, про що й повідомила районна газета "Новини Придесення". Я скажу більше -- у нас є інформація, що готується провокація і проти мене та голови Чернігівської районної адміністрації та інших посадовців з "Нашої України". Майстри провокацій обрали мішенню Володимира Француза і всю організацію "Наша Україна" на Чернігівщині, щоб прислужитися правлячій коаліції і вихопити ласі шматки землі та іншої власності для себе особисто. Як повідомив прес-секретар обласної організації "Нашої України" Валерій Литовченко, партія розцінює арешт Володимира Француза, як загострення політичної боротьби перед виборами. Мішенню обрано саме найуспішного "помаранчевого" голову районної адміністрації, адже по більшості показників за час керівництва Французом Козелецьким районом, він піднявся на кращі позиції в області. Але для корупціонерів, які заправляють у правоохоронних органах, це не головне. Головне для них -- власні інтереси.

Готується заява депутатської фракції "Нашої України" в обласній раді -- її очолює саме Володимир Француз. Зрештою, дивуючись швидкісній реакції обласної прокуратури щодо Француза, маємо наголосити, що визнати винним будь-кого може лише суд.

Василь Чепурний

Довідка "Сіверщини".

Анатолій Василевський -- прокурор області, довгий час працював прокурором Печерського району Києва, де розташовані найголовніші державні установи. За його власним зізнанням, часто грав у теніс з тодішнім Генеральним прокурором України Станіславом Піскуном (справжнє прізвище, як
розповіла "Україна молода" -- Фірман). У Чернігові запам"ятався абсолютною бездіяльністю під час незаконного блокування Катерининської церкви, що, безумовно, було на руку московській церкві та лівим партіям. У Києві саме А.Василевський порушив кримінальну справу проти кандидата у Президенти Віктора Ющенка після бійки біля Центральної виборчої комісії. Вивчається інформація про наявність у п.Василевського та його дружини джипів "Lexus- 470", придбаних під час його роботи на посаді прокурора області. Вартість кожної такої машини -- біля 120 тисяч доларів, або більше мільйона гривень. Звісно, зароблених чесною прокурорською працею...

PS
Як повідомив прес-секретар обласної організації "Нашої України" Валерій Литовченко, партія розцінює арешт Володимира Француза, як загострення політичної боротьби перед виборами. Мішенню обрано саме найуспішного "помаранчевого" голову районної адміністрації, адже по більшості показників за час керівництва Французом Козелецьким районом, він піднявся на кращі позиції в області. Але для корупціонерів, які заправляють у правоохоронних органах, це не головне. Головне для них -- власні інтереси.

Готується заява депутатської фракції "Нашої України" в обласній раді -- її очолює саме Володимир Француз. Зрештою, дивуючись швидкісній реакції обласної прокуратури щодо Француза, маємо наголосити, що визнати винним будь-кого може лише суд.

Сіверщина

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

22:45
09-Лип-2020
Розгром московитів під Конотопом: подія та деякі уроки для сучасної України
9 липня 1659 року війська гетьмана Івана Виговського та Кримського ханату вщент розгр
20:20
08-Лип-2020
Знак поневолення України в центрі села на Чернігівщині
Напередодні 361-ї річниці славетної битви під Конотопом ось такі світлини меморіально
10:56
06-Лип-2020
На Чернігівщині під час нересту у браконьєрів вилучено 958 кг незаконно добутої риби та понад 16 км сіток
З 25 березня по 29 червня 2020 року на Чернігівщині тривала весняно- літня нерестова
13:28
05-Лип-2020
Публіцистична спадщина Сергія Єфремова в реаліях сьогодення
Чернігівська обласна організація Національної спілки краєзнавців висунула на здобуття
12:31
03-Лип-2020
Росія активно нарощує військову присутність вздовж кордону з Україною - генерал
Російська Федерація не відступає від своєї агресивно-мілітаристської політики та прод
21:53
01-Лип-2020
Голова Нацбанку Іван Смолій йде у відставку - систематичний політичний тиск
Сьогодні, 1 липня, Голова Національного банку України Яків Смолій написав та подав Пр
15:08
01-Лип-2020
Уряд прозвітував про погашення боргів перед шахтарями
В останню п’ятницю червня Міністерство енергетики додатково виплатило майже 340 мільй
16:27
30-Чер-2020
Влада Біларусі готує автокефалію біларуської філії РПЦ
Токсичність Російської церкви все більше дратує Олександра Лукашенка.
Напередо
14:12
30-Чер-2020
На Чернігівщині відзначили річницю нищівного розгрому союзниками московської армії під Конотопом
29 червня в Куликівському лісі, неподалік села Крупичполе Ічнянського району Чернігів
21:30
29-Чер-2020
Оглядове колесо порушить усі можливі і неможливі пам’яткоохоронні норми України
Нещодавно місто облетіла новина – міська рада виділила більше пів гектара землі у іст
Усі новини