реклама партнерів:
Головна » 2007 » Серпень » 24 » Цикл телевізійних фільмів "Програми допомоги ЄС в Україні - 2007"

Цикл телевізійних фільмів "Програми допомоги ЄС в Україні - 2007"


2007 » Серпень » 24
Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Один з проектів інформаційно-комунікаційної програми Відділу преси та інформації Представництва Європейської Комісії в Україні в 2007 році має назву "Виробництво та розповсюдження аудіо та відео продукції про програми ЄС в Україні". В рамках цього проекту, виконавцем якого є ТОВ "Старий Майстер", було виготовлено цикл телевізійних фільмів, присвячених програмам допомоги ЄС в Україні. Ці фільми розповідають про різні сектори співпраці Україна-ЄС, роль програм допомоги ЄС та результати, досягнуті в ході реалізації проектів за цими програмами.
Як відомо, відносини Україна-ЄС розвиваються в рамках Європейської політики сусідства, що спрямована на поступову економічну інтеграцію України та посилення політичного співробітництва. Євросоюз є також найбільшим донором України – протягом 1991-2006 років сума допомоги ЄС склала понад 2,5 млрд. євро. Програми допомоги ЄС працюють в різних напрямках: економічні реформи, розвиток громадянського суспільства, реформування систем охорони здоров'я та соціального забезпечення, енергетична безпека, забезпечення дієвої юридичної бази в різних сферах економічної та соціальної діяльності та інші.
Протягом шести місяців 2007 року творча група "Старого майстра" відвідала різні міста України, зустрілася з керівниками та виконавцями проектів та на власні очі пересвідчилася, якими важливими є результати кожного проекту як для пересічних громадян та місцевих громад, так і для здійснення державних реформ.
В рамках проекту виготовлено 10 фільмів українською мовою тривалістю 20-30 хвилин, які висвітлюють наступні теми:
1. Соціальний захист прав вразливих дітей та сімей на прикладі двох проектів ЄС: "Розвиток інтегрованих соціальних служб для вразливих сімей та дітей" (Київська область) та "Мережа дружньої підтримки знедолених дітей" (м. Макіївка, Донецька область)

2. Підтримка податкової реформи на прикладі проекту ЄС, мета якого полягає у перетворенні податкової служби на установу державного управління європейського зразка

3. Сприяння розвитку в енергетичному секторі на прикладі проекту ЄС " Створення Східноєвропейського регіонального метрологічного центру нафти та газу у місті Боярка Київської області"

4. Розвиток громадянського суспільства на прикладі двох проектів ЄС: "Розбудова громадянського суспільства" (м. Київ, Херсонська, Сумська, Рівненська, Донецька та Чернівецька області) та "Спільнота споживачів та громадські об'єднання"

5. Впровадження механізму твінінгової діяльності в Україні на прикладі проекту ЄС, мета якого полягає у наближенні законодавства та адміністративної системи Україна до правових норм ЄС

6. Розвиток та вдосконалення управління у сільському господарстві на прикладі проекту ЄС "Вдосконалення управління ризиками фермерських господарств та малих і середніх підприємств в аграрному секторі" (Полтавська та Одеська області)

7. Програми захисту довкілля на прикладі проекту ЄС "Технічна допомога планування менеджменту басейну Нижнього Дністра" (Одеська область)

8. Допомога групам ризику на прикладі чотирьох проектів ЄС: "Вдосконалення багатогалузевих підходів ВІЛ/СНІД серед молоді України", "Навчання заради життя", мета якого полягає у розробці та впровадженні моделі соціальної та професійної реінтеграції наркозалежних осіб, "Попередження ВІЛ-інфекції та інфекцій, що передаються статевим шляхом серед особового складу Збройних сил України та співробітників правоохоронних органів України" та "Рівні можливості для людей, що живуть з ВІЛ/СНІД"

9. Освітні програми ЄС на прикладі реалізації програм Темпус та Еразмус Мундус на базі Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" та Запорізького інституту ім. П. Сагайдачного

10. Інформаційні заходи Представництва Єврокомісії в Україні в 2007 році на прикладі святкування 50-річчя підписання Римського договору та святкування Днів Європи в Києві та Ялті.

Ви можете розмістити ці телевізійні фільми в ефірі телекомпаній та використати їх у своїй діяльності задля кращого ознайомлення з різними аспектами співпраці між Україною та Європейським Союзом.

Безкоштовні копії фільмів у необхідному вам форматі можна замовити, надіславши запит на електронну адресу masterv@voliacable.com.

Додаткову інформацію також можна отримати у Відділі преси та інформації Представництва Єврокомісії в Україні за адресою delegation-ukraine-press@ec.europa.eu (прохання в темі повідомлення вказати "Фільми про програми допомоги ЄС в Україні") або за телефоном (044) 390-80-10.

Джерело: http://eu.prostir.ua з посиланням на Представництво Європейської Комісії в Україні та Бєларусі.

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

12:10
06-Трав-2021
Національний заповідник «Чернігів стародавній» відновлює екскурсійну діяльність
З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національно
11:53
05-Трав-2021
Здоровий глузд чи «пабєдобєсіє»: російський актор відверто засудив «святкування» 9 травня в Росії
Російський актор Павєл Майков, більш відомий як герой російського кримінального серіа
11:48
04-Трав-2021
Білогірське водосховище в окупованому Криму почало різко міліти
У Білогірському водосховищі почав істотно знижуватися рівень води після того, як окуп
11:55
30-Квіт-2021
В мережі Інтернет війна за свідомість іде кожен день – офіційний сайт СБУ
Офіційний сайт СБУ оприлюднив інформацію, згідно з якою кіберфахівцями заблокована ді
22:59
27-Квіт-2021
У Чернігові вшанували пам’ять українських визволителів Криму 103 роки тому
«Кримський похід армії УНР», — під такою назвою 27 травня в студії «Мікрофони» Черніг
00:22
27-Квіт-2021
Україна отримала від ЄС другу партію вакцин у кількості 367 тис. доз від COVID-19
Вже через через тиждень після першої поставки вакцин за програмою COVAX, Україна безк
00:14
27-Квіт-2021
Чому і яким чином ЄС підтримує Україну
20/04/2021 – Блог Високого представника Європейського Союзу із закордонних справ і бе
21:05
26-Квіт-2021
Про Чорнобиль до та після згадали у Чернігові

26 квітня в студії «Мікрофони» Чернігівського обласного молодіжного це

20:20
23-Квіт-2021
На 25 квітня сплановано проведення низки провокацій проти України
25 квітня цього року сплановано проведення низки провокацій проти України із використ
19:34
23-Квіт-2021
В Україні стрімко зростає кількість кібератак на об’єкти життєзабезпечення держави - СБУ
В прес-центрі СБУ заявили, що Ситуаційний центр кібербезпеки, який функціонує при від
Усі новини