Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » НАТО провела заходи з протиракетного захисту

НАТО провела заходи з протиракетного захисту


Коментарі: 0 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
НАТО здійснила додаткові заходи, спрямовані на боротьбу з тероризмом з моменту прийняття на Празькому самміті НАТО Військової концепції захисту від тероризму.
НАТО розглядає можливість протиракетного захисту територій держав-членів, їх збройних сил та найбільших населених центрів.
В Україні у рамках діяльності Спільної робочої групи Україна - НАТО з питань військової реформи Службою безпеки України за сприяння Офісу зв'язку НАТО навесні 2007 року в Києві були проведені консультації з експертами спецслужб країн-членів НАТО з питань протидії міжнародному тероризму.
Зокрема, Державним конструкторським бюро "Південне" (Дніпропетровськ) у рамках нової загальнодержавної національної космічної програми розробляється супутник масою до 350 кг "Січ-2", який здійснюватиме спостереження за Землею і може використовуватися в інтересах національної оборони і народного господарства. Заплановано, що "Січ-2" буде виводити вітчизняний ракетоносій "Дніпро" з космодрому Байконур (Казахстан).
Тероризм, розповсюдження зброї масового знищення та засобів доставки є основними загрозами для країн - членів НАТО. За повідомленням Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) в 2006 році було виявлено 149 випадків незаконної торгівлі й незаконного використання ядерних і радіоактивних матеріалів, які теоретично можуть бути застосовані для створення атомної бомби. За статистикою МАГАТЕ, у період з 1993 по 2005 роки було зафіксовано 827 подібних інцидентів.

Інформаційний центр з питань інтеграції України до ЄС і НАТО при управлінні інформації та зв'язків з громадськістю облдержадміністрацїї

Новини Полтавщини 17.09.2007 16:52

http://www.regionnews.poltava.ua/index.php?go=News&in=view&id=3292
Розміщено на сайті: Національний центр з питань євроатлантичної інтеграції України






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:58
09-Чер-2025
Відбувся перший етап обміну в рамках домовленостей у Стамбулі
Сьогодні розпочався обмін полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі. Додому поверт
15:15
03-Чер-2025
СБУ втретє вразила Кримський міст
СБУ провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу
21:39
02-Чер-2025
Шанувальник Трампа Навроцький – новий президент Польщі
Кандидат від консерваторів Кароль Навроцький, історик, який створював імідж «крутого
21:03
02-Чер-2025
Делегація рф вимагала захисту УПЦ
Делегація РФ на переговорах у Стамбулі серед умов призупинення війни, поряд з вимогою
22:08
01-Чер-2025
Операція "Павутина": наймасштабніший удар української спецслужби по глибині росії (ОНОВЛЕНО)

1 червня 2025 року Служба безпеки України здійснила безпрецедентну операцію, яка у

20:55
01-Чер-2025
Спецоперація СБУ «Павутина»
7 млрд. доларів США. Така орієнтовна вартість стратегічної авіації ворога, яка була в
Усі новини

Сollaborator