реклама партнерів:
Головна » На Ай-Петрі “беркутівці” чинили розправу

На Ай-Петрі “беркутівці” чинили розправу


Коментарі: 0 Надзвичайні ситуації

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Член Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона” Володимир Мойсик вважає, що дії працівників спецпідрозділу міліції “Беркут” на плато Ай-Петрі є цілеспрямованою акцією розправи над мирними громадянами, а не забезпеченням виконання судового рішення. Про це він сказав у коментарі сайту RAZOM.
Головне пояснення дій працівників спецпідрозділу МВС “Беркут”, за словами Мойсика, полягає в тому, що вони забезпечували виконання судового рішення. “Дійсно, органи міліції можуть залучатися до забезпечення виконання судових рішень, але лише у спосіб, передбачений чинним законодавством”, - зауважив він.
“Однак на Ай-Петрі це більше нагадувало розправу над людьми, до якої готувалися заздалегідь”, - переконаний член Блоку.
Доказом того, що побоїще на Ай-Петрі було цілеспрямованою акцією, Мойсик вважає і те, що “суди вже встигли розглянути справи проти кримських татар і призначити їм покарання, тим самим визнавши наперед, що міліція діяла правомірно”.
Мойсик також наголосив, що прокуратура АР Крим та генпрокуратура України мають взяти на контроль розслідування цієї справи.
Він нагадав, як “Беркут” вчинив побоїще на НСК “Олімпійський”, унаслідок якого постраждала 15-річна дівчинка. “До того як кадри були оприлюднені міліціянти теж заявляли, що дівчина чинила опір “беркутівцям”.
“Останнім часом усе частішають випадки брутальних, незаконних дій міліції. Не хотілось би, щоб це явище набуло національного характеру”, - наголосив Мойсик.
Як відомо, днями на плато Ай-Петрі у Кримських горах кількасот бійців спецпідрозділу МВС “Беркут” розпочали масове знесення літніх кафе та інших будівель, власниками яких є кримські татари. При цьому десятки людей, які намагалися протестувати проти таких дій, зазнали тілесних ушкоджень та були затримані. Сьогодні виконуючий обов`язки міністра внутрішніх справ Михайло Корнієнко заявив, що дії міліції були правомірними і правоохоронні органи застосували силу тільки після того, як кримські татари почали чинити опір і застосовувати фізичну силу.

Джерело: www.razom.org.ua





QR-код посилання на сторінку




Коментарі

avatar

Останні новини

20:54
28-Трав-2023
На Таврійському напрямку Українські війська виконали 609 вогневих завдань
На Таврійському напрямку підрозділи ракетних військ та артилерії Сил оборони протягом
20:17
28-Трав-2023
Терорист Гіркін заговорив про державний переворот у росії
На думку Гіркіна, Пригожин фактично оголосив війну частині воєнної і державної номенк
20:25
24-Трав-2023
Бійці РДК і Легіону Свобода Росії про підсумки рейду в Бєлгородській області
Бійці Російського добровольчого корпусу і Легіону Свобода Росії провели пресконференц
21:09
23-Трав-2023
Парламент Словенії визнав Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу
Парламент Словенії у вівторок ухвалив декларацію про визнання Голодомору 1932-33 рокі
21:41
22-Трав-2023
У Бєлгородській області росія в терміновому режимі евакуює сховище ядерних боєприпасів
У Бєлгородській області РФ почалася евакуація на об'єкті Бєлгород-22, де росіяни збер
19:42
21-Трав-2023
Українські війська взяли Бахмут у напівоточення
Ворогу не вдалось оточити Бахмут і вони втратили частину панівних висот довкола міста
20:55
20-Трав-2023
На Таврійському напрямку знищено майже чотири роти ворога
"Продовжуємо нищити ворога.
Підрозділи ракетних військ та артилерії Сил оборон
12:49
20-Трав-2023
Українські сервіси автоматизації: Торгсофт

Товарно-фінансовий контроль будь-якого сучасного бізнесу потребує технічних засобі

19:55
18-Трав-2023
Пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
18-го травня громада Чернігівщини разом з усією Україною вшановує пам’ять жертв геноц
20:40
17-Трав-2023
Сенат Франції визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу
Сенат Франції слідом за нижньою палатою парламенту, Національною асамблеєю, схвалию р
Усі новини