реклама партнерів:
Головна » Чернігів. Обласна УНП вимагає притягнути до кримінальної відповідальності…

Чернігів. Обласна УНП вимагає притягнути до кримінальної відповідальності…


Коментарі: 0 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
10 листопада на засіданні Ради Чернігівської обласної організації Української народної партії обговорювалися підсумки позачергових виборів парламенту України, участі в них обласного осередку УНП та завдання на найближчий період. Заслухано також інформацію про ситуацію навколо Катерининської церкви, пошкодження унікальних експонатів обласного історичного музею, прийнято рішення підготувати відповідну заяву.
Керівники районних організацій УНП детально проаналізувало виборчу кампанію 2007 року. Заступник голови обласного осередку партії Сергій Соломаха підготував порівняльні результати голосування на виборах до парламенту України 26 березня 2006 р. та 30 вересня 2007 р. на Чернігівщині, проаналізовано і результати голосування на виборах до Верховної Ради за блоки «Наша Україна» (2006 р.), Української народної партії (2006 р.), «Наша Україна – Народна Самооборона» (2007 р.) в Чернігівській області.
Обласна організація вважає правильним рішення УНП щодо формату її участі в позачергових виборах народних депутатів України. Більшість осередків Чернігівської УНП взяла активну участь у виборчій кампанії. Українська народна партія на Чернігівщині забезпечила найбільший приріст голосів виборців за блок «НУНС». Разом з тим, обласна рада партії відзначила недостатнє залучення представників УНП до роботи в виборчих штабах блоку, в агітаційній роботі та виборчих комісіях.
Кращих учасників виборчої кампанії відзначено почесними грамотами та подарунками. Найкращих результатів під час виборів досягли Борзнянська, Срібнянська, Ічнянська, Коропська, Бахмацька, Новгород-Сіверська районні та Чернігівська міська організації.
У виступах керівників осередків наголошувалося на необхідності активізації діяльності, зміцненню партійних організацій, регулярної зустрічі з виборцями депутатів УНП, участі організацій партії у проведенні заходів по вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-33 рр. тощо.
Заслухано також ситуацію навколо Катерининської церкви м. Чернігова. Як відомо, 8 листопада до пам’ятки нарешті вдалося зайти працівникам обласного історичного музею та Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Було виявлено, що постраждала значна часина експонатів, яка знаходилася в заблокованій церкві УПЦ МП. Частина з них втрачена, не підлягає реставрації. Непоправної шкоди заподіяно українській культурі Московською церквою. Відзначалося, що необхідно терміново розблокувати Катерининську церкву, прибрати намети УПЦ МП від пам’ятки. Бо, у церкві потрібно негайно проводити ремонтно-реставраційні роботи (опалювальна система потребує повної заміни, необхідно завершити ремонт даху, здійснити внутрішні штукатурні та відновлювальні роботи). Обласна організація УНП наполягає на притягненні винних у пошкодженні експонатів музею та архітектурної пам’ятки до кримінальної відповідальності. Вирішено підготувати найближчим часом відповідну заяву, оприлюднити її місцевих засобах масової інформації та вжити заходів для демонтажу наметів УПЦ МП, розташованих біля Катерининської церкви.

Сергій Черняков, Європейська Україна.

QR-код посилання на сторінку
Останні новини

19:50
02-Жов-2023
У Чернігові громадськість відзначила День Захисників і Захисниць України
1 жовтня біля пам’ятного каменя «Борцям за волю України», який розташований неподалік
20:37
01-Жов-2023
Пародонтолог: коли потрібно відвідати лікаря?

Здоров'я зубів залежить від багатьох факторів, проте на особливу ува

20:11
30-Вер-2023
ЗСУ можуть напівоточити росіян у Бахмуті
Окупанти на північному фланзі Бахмутського напрямку використовують тактику динамічног
21:31
28-Вер-2023
Україна «ближча до НАТО, ніж будь-коли» – Столтенберґ
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ, який 28 вересня прибув до Києва з неоголош
19:44
27-Вер-2023
Народний Рух на Чернігівщині треба відродити!
Засідання проводу обласної організації Народного Руху України не проводилося тривалий
18:21
26-Вер-2023
У Чернігові проведено круглий стіл до 34-ї річниці Установчого з’їзду Руху
26 вересня у Чернігові в історичному помешканні Руху (з лютого 1990 р.), де знаходить
08:48
26-Вер-2023
Як українцям із важкими пораненнями, опіками та онкологією пройти лікування за кордоном?

Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що українці,

07:07
25-Вер-2023
Опонентці Русових не місце в бібліотеці Русових!
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
Голові Чернігівської̈ обласної̈ військової адміністрації̈
07:32
24-Вер-2023
ЗСУ виштовхують ворога з позицій та закріплюються в околицях Вербове (Запорізька область)
Сили оборони України продовжують наступальну операцію в напрямку Мелітополя. Зокрема,
21:03
23-Вер-2023
Як правильно сушити волосся феном

Однозначно правильного способу сушити волосся немає. Одні вважають, що гаряче пові

Усі новини