реклама партнерів:
Головна » Крим. Триває ліквідація надзвичайних подій.

Крим. Триває ліквідація надзвичайних подій.


Коментарі: 0 Надзвичайні ситуації

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Внаслідок посилення вітру до 30 м/с та хвилювання моря 5-6 балів (висота хвилі - до 5м) 11 листопада в акваторії Азово-Чорноморського басейну виникли надзвичайні події із 13 морськими суднами, з яких 5 - затонуло, а 8 суден потрапило на мілину. У результаті проведених пошуково-рятувальних робіт було врятовано 58 членів екіпажів та знайдено тіла 3 загиблих.
Станом на 7 год. 18 листопада доля 20 осіб залишається невідомою, пошуки їх тривають.
АР Крим
а) Керченська протока
1. 17 листопада проведено роботи з визначення районів забруднення акваторії Керченської протоки. Лоцманським катером ЛК-57 Керченського морського торговельного порту проведено обстеження акваторії в районі носової частини танкера "Волгонефть-139" (прапор Російської Федерації, вантаж 3 тис. 463 т мазуту), який переломився 11 листопада під час шторму. На поверхні води виявлено незначні плями мазуту.
Катером UMS-800 морського координаційно аварійно-рятувального центру у м. Керч та водолазною групою із 6 чол. проведено водолазне обстеження району де знаходилася кормова частина танкеру, яку 15 листопада відбуксировано до порту Кавказ Російської Федерації. На дні залишків нафтопродуктів не виявлено.
Літак АН-30 Міністерства оборони України провів аерофотозйомку акваторії протоки.
На місці подій продовжують працювати спеціалізовані судна "Світломор-4" та МБ "Бриз Юг" , які мають обладнання для збору нафтопродуктів з поверхні води.
Внаслідок витоку мазуту з танкера "Волгонефть-139" на острові Коса Тузла забруднено близько 6 км узбережжя у довжину та 0,3 км у глиб острова.
Станом на 7 год. 18 листопада зведеним підрозділом МНС, Міноборони та Мінтрансзв'язку вздовж берегової смуги Аршинцевської коси та о. Коса Тузла зібрано нафтопродукти у суміші з піском та водоростями загальною масою 1 тис. 236 т.
2. 17 листопада в районі затоплення суховантажного судна "Вольногорськ" (прапор Російської Федерації з вантажем 2 тис. 436 т сірки), яке затонуло 11 листопада під час шторму, а екіпаж з 8 осіб за допомогою гумового рятувального плота самостійно дістався до коси Тузла, де був врятований, водолазні роботи щодо обстеження судна не виконувалися. Виток нафтопродуктів візуально не спостерігається.
3. 17 листопада продовжувалися пошуки 5 зниклих членів екіпажу суховантажного судна "Нахічевань" (прапор Російської Федерації, вантаж 2 тис. 365 т сірки), яке затонуло 11 листопада під час шторму у Керченській протоці. Екіпаж судна складався з 11 осіб, 3 членів екіпажу врятовано, тіла 3 виявлено поблизу мису Тузла.
Водолазний мотобот ВМ-267, катери "Водолаз-2" та "Спорік" (прапор Російської Федерації) провели водолазний огляд затонулого судна, з метою виявлення членів екіпажу та підняття судна.
Станом на 7 год. 18 листопада доля 5 моряків залишається невідомою.
4. 17 листопада в районі мису Такил здійснювалось обстеження суховантажного судна "Ковель" (прапор Російської Федерації, вантаж 2 тис. 100 т сірки), яке 11 листопада затонуло під час шторму. Виконувалися водолазні роботи з обстеження корпусу, такелажу і припинення витоку нафтопродуктів.
До виконання робіт залучалися водолази Морського координаційного аварійно-рятувального центру в м. Керч Державної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби на водних об'єктах та водолазне судно ВМ-5, яке належить до Керченського спеціального морського загону МНС в АР Крим.
б) Чорне море
1. Станом на 7 год. 18 листопада залишається на мілині суховантажне судно "Віра Волошина" (прапор України, порт приписки м. Маріуполь, вантаж сільськогосподарська техніка), яке 11 листопада в районі мису Меганом поблизу міста Судак сіло на мілину та отримало розкол корпусу носової частини навпіл (витоку нафтопродуктів у море не виявлено). Екіпаж судна 19 осіб евакуйовано. Силами Держприкордонслужби здійснюється охорона судна.
м. Севастополь
Чорне море
1. 17 листопада продовжувалися пошуки 15 зниклих членів екіпажу суховантажного судна "Хадж-Ісмаїл" (прапор Республіки Грузія, вантаж металобрухт), яке затонуло 11 листопада під час шторму в районі Херсонеського маяка. Екіпаж судна складався з 17 осіб, 2 членів екіпажу врятовано.
До пошуку з морського торговельного порту Севастополь залучалося рятувальне судно "Сапфір", підрозділи МНС та МВС. Обстежено акваторію в районі мису Херсонес.
Станом на 7 год. 18 листопада доля 15 моряків залишається невідомою, пошуки їх тривають.
17 листопада до організації та проведення робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заходів щодо очищення акваторії та забрудненого узбережжя Керченської протоки залучалося особового складу 614 осіб, 29 од. техніки та 12 од. плавзасобів.
На засіданні українсько-російської комісії прийнято рішення щодо припинення етапу пошуково-рятувальних дій та розпочати підготовку затонулих суден до підняття.
Координацію пошуково-рятувальних та аварійно-відновлювальних робіт здійснює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Джерело: повідомлення МНС, www.mns.gov.ua

QR-код посилання на сторінку
Коментарі

avatar

Останні новини

20:17
28-Трав-2023
Терорист Гіркін заговорив про державний переворот у росії
На думку Гіркіна, Пригожин фактично оголосив війну частині воєнної і державної номенк
20:25
24-Трав-2023
Бійці РДК і Легіону Свобода Росії про підсумки рейду в Бєлгородській області
Бійці Російського добровольчого корпусу і Легіону Свобода Росії провели пресконференц
21:09
23-Трав-2023
Парламент Словенії визнав Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу
Парламент Словенії у вівторок ухвалив декларацію про визнання Голодомору 1932-33 рокі
21:41
22-Трав-2023
У Бєлгородській області росія в терміновому режимі евакуює сховище ядерних боєприпасів
У Бєлгородській області РФ почалася евакуація на об'єкті Бєлгород-22, де росіяни збер
19:42
21-Трав-2023
Українські війська взяли Бахмут у напівоточення
Ворогу не вдалось оточити Бахмут і вони втратили частину панівних висот довкола міста
20:55
20-Трав-2023
На Таврійському напрямку знищено майже чотири роти ворога
"Продовжуємо нищити ворога.
Підрозділи ракетних військ та артилерії Сил оборон
12:49
20-Трав-2023
Українські сервіси автоматизації: Торгсофт

Товарно-фінансовий контроль будь-якого сучасного бізнесу потребує технічних засобі

19:55
18-Трав-2023
Пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
18-го травня громада Чернігівщини разом з усією Україною вшановує пам’ять жертв геноц
20:40
17-Трав-2023
Сенат Франції визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу
Сенат Франції слідом за нижньою палатою парламенту, Національною асамблеєю, схвалию р
20:12
17-Трав-2023
«Чернігів стародавній» запрошує на відкриття сонячного годинника на Іллінській церкві
18 травня об 11.00 відбудеться відкриття зображення сонячного годинника XVII ст. на І
Усі новини