Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Україна може зіткнутися з катастрофою, порівнянною з Голодомором

Україна може зіткнутися з катастрофою, порівнянною з Голодомором


Коментарі: 0 Погляд. Версії

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Проблема глобальної зміни клімату може призвести до демографічної катастрофи, заявив координатор системи ООН в Україні Френсіс О’ДОННЕЛЛ, презентуючи сьогодні у Києві Звіт людського розвитку «Боротьба зі зміною клімату: людська солідарність у розділеному світі».
Як передає кореспондент УНІАН, на презентації він сказав: «У наступні 25 років Україна може зіштовхнутися з демографічною катастрофою, яка може бути порівняна з Голодомором» і додав, що у майбутні 25 років населення України може скоротитися на 25%.
За словами Ф.О’ДОННЕЛЛА, якщо не вдасться подолати проблему зміни клімату, це може призвести до катастрофи цивілізації.
На його думку, для подолання проблеми зміни клімату необхідне усвідомлення того, що це є нагальною проблемою, а також необхідно проявити колективну відповідальність людей і політичну волю лідерів країн.
За словами Ф.О’ДОННЕЛЛА, для подолання проблем зміни клімату Звіт закликає розвинуті країни знизити викиди парникових газів до 2050 року на 80% від рівня 1990 року, а країни, що розвиваються, - на 20%.
Як повідомив голова Національного агентства екологічних інвестицій України Віталій НАХЛУПІН, Україна згідно зы Звітом посідає 18-те місце після Франції, Бразилії та Іспанії серед 30 країн світу за найбільшою кількістю шкідливих викидів в атмосферу.
За його словами, Україна займає активну позицію щодо здійснення заходів по запобіганню зміні клімату і веде активну роботу по практичній реалізації механізмів Кіотського протоколу.
Як сказав В.НАХЛУПІН, на сьогодні Україна виконала усі вимоги для отримання права застосовувати механізми Кіотського протоколу, які визначені рішенням сьомої Конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.
Він також повідомив, що в Україні створюється Національний електронний реєстр з викидів парникових газів.

Джерело: УНІАН
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-223825.html






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

18:30
12-Чер-2025
З російської неволі визволено групу важкопоранених і тяжкохворих Захисників
Сьогодні відбувся черговий етап великого обміну полоненими згідно домовленостей у Ста
18:27
10-Чер-2025
Предстоятель звершив освячення престолу та Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі Чернігова
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 червня 2025 року відвіда
21:58
09-Чер-2025
Відбувся перший етап обміну в рамках домовленостей у Стамбулі
Сьогодні розпочався обмін полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі. Додому поверт
15:15
03-Чер-2025
СБУ втретє вразила Кримський міст
СБУ провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу
21:39
02-Чер-2025
Шанувальник Трампа Навроцький – новий президент Польщі
Кандидат від консерваторів Кароль Навроцький, історик, який створював імідж «крутого
21:03
02-Чер-2025
Делегація рф вимагала захисту УПЦ
Делегація РФ на переговорах у Стамбулі серед умов призупинення війни, поряд з вимогою
Усі новини

Сollaborator