реклама партнерів:
Головна » 2007 » Грудень » 7 » До демократії через Міжнародний суд над комунізмом

До демократії через Міжнародний суд над комунізмом


2007 » Грудень » 7
Автор: Редактор
Коментарі: 0
Переглядів: 1285
Національна ідея


Всередині листопада в столиці України відбулася міжнародна конференція на тему „Від комунізму до демократії - через Міжнародний суд Правові механізми запобігання системним злочинам проти людства.”
В роботі конференції взяли участь більше ста представників громадських організацій з України та міжнародних організацій з 8 країн світу – Канади, Литви, Польщі, США, Німеччини, Росії, Китаю та України.
Головною метою конференції було визначення з подальшим рухом світової спільноти до очищення від чуми 20 сторіччя, якою є комунізм з його людиноненависницькою ідеологією. Потрібно біло обмінятися досвідом й визначитися з подальшими спільними діями. Лише в окремих країнах світу, які постраждали від комунізму, були створені умови для припинення діяльності комуністичних організацій. Кроки, які робить Президент України у напрямку дослідження голодоморів в Україні, вшануванні жертв комуністичних репресій є підґрунтям для активної діяльності громадськості, яка вважає за доцільне об‘єднати зусилля світової спільноти у боротьбі зі світовим явищем.

На початку міжнародної конференції було презентовано фільм "10 мільйонів жертв. Україна 1933 року. Незнаний голод." (Канада). Цей фільм був привезений представником української діаспори в Канаді, одним з учасників цього проекту Тарасом Гукалом.

Цікаву доповідь мав виконавчий директор «Міжнародної Комісії з оцінки злочинів радянського та нацистського окупаційних режимів» Рональдас Расінскас – (Литва). Важливе доповнення до спільного бачення сучасного стану з підготовкою до суду над комуністичними злочинами було зроблене членом правління Міжнародної асоціації колишніх політв‘язнів та жертв комунізму (Inter-Asso) Вандою Брідайн – (Німеччина). Євген Пронюк – голова Всеукраїнського товариства політичних в’язнів та репресованих, та Степан Кириленко – заступник голови Київської організації Всеукраїнського товариства «Меморіал» ім. Василя Стуса, професор, доктор історичних наук, дослідник злочинів комунізму в Україні Володимир Сергійчук розповіли про історію комуністичної тиранії в Україні та її наслідки для сьогодення й майбутнього України. Роман Матузко – політолог, дослідник комуністичної ідеології, зміг показати глибинне коріння комуністичного лиха та його небезпеку, як світового явища.

На конференції мали доповіді Ян Кілек – представник Міжнародного товариства прав людини (ISHR) (Польща), Девід Кілгур – екс-держсекретар Канади з питань Азійсько-Тихоокеанського регіону та екс-міністр закордонних справ Канади (Канада), Девід Мейтас – міжнародний правозахисник, адвокат у справах мігрантів та біженців (Канада) з головним акцентом на сучасних злочинах комуністів.

Важливу доповідь на конференції мав юрист, голова громадського об’єднання «Самостійна Україна» Сергій Неділько, який окреслив перспективи підготовки міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства. Учасники конференції ухвалили висновки та пропозиції щодо подальшої розробки правових механізмів, які дозволять провести Міжнародний суд над злочинами комунізму проти людства.

Представники міжнародних правничих організацій всіх країн – учасниць міжнародної конференції запевнили учасників конференції у всілякому сприянні подальшій діяльності оргкомітету з підготовки та проведення Міжнародного суду над злочинами комунізму.

Текст доповіді Д. Кілгура та Д. Мейтаса був ухвалений окремою резолюцією щодо наслідків діяльності комуністичної партії Китаю. Конференція була організована Оргкомітетом міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства (Україна), до складу якого увійшло 19 партій та громадських організацій.

На думку одного з ведучих конференції Михайла Ратушного, рівень конференції був достатнім, а праця ефективною.

За підсумками конференції організатори заходу готують до друку матеріали, які будуть поширені в Україні й поза її межами.

«Націоналістичний Портал»

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

21:23
20-Січ-2020
Суд відмінив рішення про передачу храму в с.Ковпита громаді Української церкви
Чернігівський район. Сьогодні Київський апеляційний Господарський суд задовольнив апе
21:17
20-Січ-2020
У Польщі вандали знищили меморіальну дошку з могили воїнів Української повстанської армії
На горі Монастир біля села Верхрати вандали знищили меморіальну дошку з могили воїнів
16:19
19-Січ-2020
Митрополит Епіфаній привітав з Богоявленням – Хрещенням Господнім
Сердечно вітаю всіх з Богоявленням – Хрещенням Господнім! У це велике дванадесяте свя
16:04
19-Січ-2020
На Волині священник московського патріархату невдало стрибнув із дзвіниці української церкви
У селі Жидичин Ківерцівського району місцевий священник УПЦ МП Володимир Гелета серед
20:53
18-Січ-2020
У Бразилії з’явиться площа України
У місті Марінга, що в бразильському штаті Парана, українській громаді виділять дві ок
15:58
17-Січ-2020
У Чернігові слідчого поліції засуджено за хабар
За матеріалами Чернігівського СБУ засуджено слідчого Головного управління Національно
20:05
16-Січ-2020
Перший міністр пішов у відставку
Міністр розвитку громад і територій Альона Бабак написала заяву про звільнення – доку
18:47
16-Січ-2020
BlaBlaCar придбав Busfor - ведучий сервіс з пошуку та купівлі автобусних квитків
BlaBlaCar придбав Busfor, ведучий сервіс з пошуку та купівлі автобусних квитків в Укр
16:26
15-Січ-2020
СБУ викрила масштабну корупційну схему в податковій
Служба безпеки України викрила та припинила діяльність новопризначених посадовців Дер
19:39
14-Січ-2020
У Верховну раду повернувся депутат-ґвалтівник із “Слуги народу”
Сьогодні, 14 січня, на перше після новорічних канікул засідання Верховної Ради прийшо
Усі новини