реклама партнерів:
Головна » До демократії через Міжнародний суд над комунізмом

До демократії через Міжнародний суд над комунізмом


Коментарі: 0 Національна ідея

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Всередині листопада в столиці України відбулася міжнародна конференція на тему „Від комунізму до демократії - через Міжнародний суд Правові механізми запобігання системним злочинам проти людства.”
В роботі конференції взяли участь більше ста представників громадських організацій з України та міжнародних організацій з 8 країн світу – Канади, Литви, Польщі, США, Німеччини, Росії, Китаю та України.
Головною метою конференції було визначення з подальшим рухом світової спільноти до очищення від чуми 20 сторіччя, якою є комунізм з його людиноненависницькою ідеологією. Потрібно біло обмінятися досвідом й визначитися з подальшими спільними діями. Лише в окремих країнах світу, які постраждали від комунізму, були створені умови для припинення діяльності комуністичних організацій. Кроки, які робить Президент України у напрямку дослідження голодоморів в Україні, вшануванні жертв комуністичних репресій є підґрунтям для активної діяльності громадськості, яка вважає за доцільне об‘єднати зусилля світової спільноти у боротьбі зі світовим явищем.

На початку міжнародної конференції було презентовано фільм "10 мільйонів жертв. Україна 1933 року. Незнаний голод." (Канада). Цей фільм був привезений представником української діаспори в Канаді, одним з учасників цього проекту Тарасом Гукалом.

Цікаву доповідь мав виконавчий директор «Міжнародної Комісії з оцінки злочинів радянського та нацистського окупаційних режимів» Рональдас Расінскас – (Литва). Важливе доповнення до спільного бачення сучасного стану з підготовкою до суду над комуністичними злочинами було зроблене членом правління Міжнародної асоціації колишніх політв‘язнів та жертв комунізму (Inter-Asso) Вандою Брідайн – (Німеччина). Євген Пронюк – голова Всеукраїнського товариства політичних в’язнів та репресованих, та Степан Кириленко – заступник голови Київської організації Всеукраїнського товариства «Меморіал» ім. Василя Стуса, професор, доктор історичних наук, дослідник злочинів комунізму в Україні Володимир Сергійчук розповіли про історію комуністичної тиранії в Україні та її наслідки для сьогодення й майбутнього України. Роман Матузко – політолог, дослідник комуністичної ідеології, зміг показати глибинне коріння комуністичного лиха та його небезпеку, як світового явища.

На конференції мали доповіді Ян Кілек – представник Міжнародного товариства прав людини (ISHR) (Польща), Девід Кілгур – екс-держсекретар Канади з питань Азійсько-Тихоокеанського регіону та екс-міністр закордонних справ Канади (Канада), Девід Мейтас – міжнародний правозахисник, адвокат у справах мігрантів та біженців (Канада) з головним акцентом на сучасних злочинах комуністів.

Важливу доповідь на конференції мав юрист, голова громадського об’єднання «Самостійна Україна» Сергій Неділько, який окреслив перспективи підготовки міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства. Учасники конференції ухвалили висновки та пропозиції щодо подальшої розробки правових механізмів, які дозволять провести Міжнародний суд над злочинами комунізму проти людства.

Представники міжнародних правничих організацій всіх країн – учасниць міжнародної конференції запевнили учасників конференції у всілякому сприянні подальшій діяльності оргкомітету з підготовки та проведення Міжнародного суду над злочинами комунізму.

Текст доповіді Д. Кілгура та Д. Мейтаса був ухвалений окремою резолюцією щодо наслідків діяльності комуністичної партії Китаю. Конференція була організована Оргкомітетом міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства (Україна), до складу якого увійшло 19 партій та громадських організацій.

На думку одного з ведучих конференції Михайла Ратушного, рівень конференції був достатнім, а праця ефективною.

За підсумками конференції організатори заходу готують до друку матеріали, які будуть поширені в Україні й поза її межами.

«Націоналістичний Портал»






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

22:00
21-Лис-2024
Перейменування вулиць на Харківщині: проміняють Олександра Олеся на Затишну
Малоданилівська громада вирішила перейменувати три топоніми, що були раніше затвердже
19:50
21-Лис-2024
До Дня Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи відзначають щорічно 21 листопада згідно з Указом Президента
18:46
21-Лис-2024
18 загиблих, 33 поранених: результати удару по командному пункту ЗС Росії в Курській області
Серед поранених троє військовослужбовців КНДР. Більшість постраждалих – офіцери Півде
18:09
21-Лис-2024
Російсько-українська війна є конфліктом з глобальними наслідками
Те що російсько-українська війна є конфліктом з глобальними наслідками було ясно з 20
21:15
20-Лис-2024
У Чернігові проведено круглий стіл до Дня Гідності і Свободи
20 листопада в Музеї боротьби за відновлення незалежності України на Чернігівщині про
20:40
20-Лис-2024
Україна вперше вдарила британськими крилаті ракетами по території росії
Це сталося наступного дня після того, як Україна використала поставлені Заходом ATACM
Усі новини