реклама партнерів:
Головна » 2007 » Грудень » 7 » Новорічне свято. 2008 рік буде високосним.

Новорічне свято. 2008 рік буде високосним.


2007 » Грудень » 7
Автор: Черняков
Коментарі: 0
Переглядів: 3819
Свята. Пам'ятні дати


Наступний рік буде високосним. З цього приводу існує багато повір’їв і прогнозів. Варто, зазначити, що вони переважно негативного характеру. Причому, деякі з них прийшли до нас ще з часів великих оракулів і провісників. Так, наприклад, Нострадамус стверджував, що саме в 2008 році земля буде знищена. Смертельний удар нашій планеті нанесе інопланетна цивілізація і зробить вона це гігантським лазером своєї Зірки Смерті. Є страшні прогнози і в Апокаліпсисі. Там написано, що в 2008 році Звір вийде з пучини морської і поглине всіх людей, що вклоняються чорному кубу. Не менш жахливий прогноз можна прочитати і в Корані. Тут, зокрема, є рядки, про те, що в наступному році на землю зглянеться пророк Мухаммед в образі дитячої карикатури і знищить усіх, хто поклоняється розіпнутому. Утім, наскільки правдиві всі ці вислови – залишається тільки ворожити. Останнім часом трактувань того ж Нострадамуса з'явилася велика кількість, і що з його прогнозів насправді правда, а що неправда – сьогодні судити складно.
Однак думка, що високосний рік не дуже сприятливий існує в народі вже давно. Високосний, відрізняється від звичайного року всього лише одним днем – 29 лютого. Науковці пояснюють цей факт дуже просто. Земля робить річний оборот навколо Сонця не за ціле число днів. Саме тому кожні чотири роки набігають цілу добу, яка надалі і утворюють додатковий лютневий день. Така різниця не сподобалася людям, і вони охрестили його як рік невдалий і дуже небезпечний. А 29 лютого – здавна вважається найбільш несприятливим днем, у народі його називають Касьянів день. Вважаєтья, що цей святий не дуже схильний допомагати в справах, до того ж має вельми недобру вдачу. До того ж, найбільш сильний у своїх негативних діях Касян був у першій половині доби.
Хоча, вчені не поділяють таку думку. І наполягають, що 29 лютого – день звичайний, і як доказ наводять факти, що сьогодні не існує статистики крупних стихійних лих. Проте, астрологи мають свою думку з цього приводу. Вони стверджують – є таке поняття як "дзеркальний аспект" – протистояння. Іншими словами, для того, щоб зрозуміти справжнє обличчя будь-якої календарної дати – необхідно додати до неї рівно півроку. Причому, за словами астрологів, це буде не 29 серпня, а 31 або 1 вересня, оскільки наприкінці літа – початку осені Сонце прискорює рух. Отже виходить побоюватися варто не "зайвого" лютневого дня, а саме кінця літа – початку осені.
А от що стосується самого високосного року, то крім різних нещасть, лих і катастроф – люди бояться зв'язувати один одного узами шлюбу. Саме тому 2007 рік має стати практично рекордним за кількістю укладених шлюбів. За словами працівників, які займаються організацією весільних церемоній, пік весіль припаде на завершення цього року. Вони пов'язують таку тенденцію саме з наступаючим високосним роком. До того ж, в немилість у молодят потрапляє і 2009 рік. За народними повір'ями – це рік чорної вдови.
В Британії взагалі вважають наступний рік катастрофічним. Радник британського уряду і автор бестселера "Кінець гонки" Джеремі Леггетт каже, що причиною послужить практично повне зникнення нафти. На його думку, коли ціна барреля чорного золота досягне 100 доларів – це стане символічним початком кінця. Раніше Леггетт говорив, що це відбудеться в 2010 році, проте зараз він не виключає і 2008 року. У своїй книзі він написав про те, що людство вступає у вирішальну фазу, після якої стане зрозуміло, – виживе воно чи ні. З кожним роком у людини зростає попит на енергетичні потреби, тоді як родовища себе практично вичерпали. Тому пошук додаткових ресурсів може спровокувати остаточний коллапс клімату і воскресити ядерну технологію.
Найстрашніший прогноз на 2008 рік оприлюднили вчені. Після тривалих досліджень астрономи дійшли висновку, що наступного року Земля зіткнеться з вісімсотметровим астероїдом. Причому фахівці називають точну дату цієї страшної події 21 червня 2008 року. Зустріч з астероїдом може істотно змінити клімат на всій території нашої планети. Є два варіанти розвитку подій. Якщо місцем падіння стане океан, це викличе цунамі і викид мільярдів тонн водяної пари в атмосферу. В іншому випадку в повітря підніметься пил, який ускладнить доступ сонячних променів до поверхні землі. За однією з гіпотез, така подія 65 мільйонів років тому призвела до вимирання динозаврів.
Страшний астероїд під назвою 2006 HZ51 був відкритий наприкінці квітня, а подальші розрахунки виявили 165 можливих дат його зіткнення з Землею. Учені стверджують, що на сьогодні вірогідність катастрофи оцінюється як одна шестимільйонна, проте ця цифра може мінятися у міру уточнення траєкторії. NASA вже внесла небесне тіло до списку найбільш небезпечних навколоземних об'єктів.
Але, можливо, єдине, чим може порадувати 2008 рік, так це теплою погодою. Фахівці стверджують, що високосний рік буде найтеплішим у сторіччі. Очікується мало снігу, а в більшості країнах літо буде спекотним.
Веб-сайт «Європейська Україна» пропонує менше зважати на всілякі астрологічні прогнози. Нам передбачають кінець світу, різного роду природні катаклізми і тому подібне. Необхідно вірити в краще і жити. А те, що накреслено долею чи Богом, хто в що вірить, все одно збудеться.
У наступних зустрічах в рубриці «Новорічне свято» ми розповімо які страви необхідно готувати на новорічний стіл, як зустрічати рік жовтої КРИСИ.

До зустрічі!

Використані матеріали www.utro.ua

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

20:36
28-Січ-2020
В Чернігові відбудеться профспілковий мітинг щодо непідтримки антинародних законопроєктів
30 січня 2020 року о 14:00 годині на Алеї Героїв у м. Чернігові (напроти обласної дер
19:03
28-Січ-2020
130-річні роковини ОУН: звитяги минулого і тривоги щодо майбутнього
Завдяки старанням радянської пропаганди у багатьох ще й донині залишилися викривлені
18:04
27-Січ-2020
Бійка у Харкові: п’ята колона піднімає голову
Сьогодні, 27 січня, в Харкові вперше за останні кілька років підняли голову захисники
20:50
26-Січ-2020
У чернігівській "Просвіті" - лекція про Крути
25 січня у приміщенні Чернігівського обласного об’єднання Всеукраїнського Товариства
20:25
26-Січ-2020
Знову втрати на російсько-українському фронті: 2 військових загинули і 2 травмовано
Упродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації 12 разів порушили режи
14:39
26-Січ-2020
Ярослав Качинський: Росія атакує там, де бачить слабке місце - як у Криму і на Донбасі
Лідер правлячої партії Польщі "Право і справедливість" Ярослав Качинський заявив, що
18:13
24-Січ-2020
Константинополь не визнає титулів єпископів московського патріархату в Україні
У щорічному виданні Константинопольської церкви Українська православна церква названа
11:09
24-Січ-2020
У Чернігові СБУ викрила антиукраїнського Інтернет-агітатора
Чернігівське Управління СБУ викрило та припинило діяльність місцевого жителя, який по
12:50
23-Січ-2020
Посли миру – лауреати Міжнародної літературної премії миру за 2020 рік
Міжнародний Центр «Незалежне посольство миротворців» (Німеччина, голова міжнародного
12:45
23-Січ-2020
Названі лауреати премії ім. Якова Гальчевського
За багаторічною традицією, яка була започаткована у 1995 році, громадський комітет Вс
Усі новини