реклама партнерів:
Головна » Полтавська область. За добу шишацькі міліціонери знайшли і викрили цілий арсенал зброї та фальшивих грошей…

Полтавська область. За добу шишацькі міліціонери знайшли і викрили цілий арсенал зброї та фальшивих грошей…


Коментарі: 0 Кримінал

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Давно вже « не збирали» правоохоронці щедрих «врожаїв» у представників кримінального світу. Гроші і зброя – ось що цікавило одного 26 –річного шишаччанина, який позносив додому усе, що зветься незаконним і тягне за собою чималі терміни покарання. А вийти на слід «кримінального» Плюшкіна вдалося завдяки тому, що на гулянку з дівчатами у нього не вистачило справжніх грошей, тому й вирішив розрахуватися фальшивими.
Віктор Самсоненко начальник Шишацького РВ говорить, що до відділку міліції звернулися продавці одного з місцевих кафе, які й овідомили, що компанія молоді розрахувалася 200-гривневою купюрою, щоправда фальшивою. Відсутність на ній водяних знаків давала відчуття того, що ти тримаєш не гроші, а якийсь звичайний папірець. Вилучені гроші одразу були направлені до НДЕКЦ (Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС), де експерти-криміналісти підтвердили їх несправжність. Тому у найкоротші терміни була порушена кримінальна справа за фактом збуту фальшивих грошей. Можна з упевненістю говорити, що цей злочин був розкритий упродовж доби. Ми відслідкували увесь шлях цих грошей від ошуканих реалізаторів до, власне, підозрюваного. Ним виявився мешканець нашого району, який уже двічі був судимий за скоєння розбійного нападу та крадіжки. Звільнився він із місць позбавлення волі у 2006 році, умовно-достроково.
Не дивлячись на досить таки молодий вік - 26 років, назбирав він чимало. Правоохоронці вилучили у нього вдома під час санкціонованого обшуку – не що інше, як справжній арсенал зброї та фальшивих грошей.
Перелік речових доказів дуже серйозний - пневматична рушниця перероблена під стрільбу дрібнокаліберними набоями, пістолет «Корнет», патрони малокаліберні, патрони до Пістолета Макарова, патрони до пристрою по відстрілу гумовими кулями, металевий кастет, 1 протитанкова міна, 2 протипіхотні міни, 5 фальшивих купюр номіналом 200 гривень, 2 купюри номіналом 10 доларів (щоправда вони пробного варіанту у чорно-білому кольорі), лист паперу, звідки вирізалися фальшиві гроші та три фальшивих талони про проходження технічного огляду на автомобіль, причому один з них висів на лобовому склі старенького «Москвича», який належить підозрюваному. Навіщо все це йому – затриманий так і не зміг достеменно пояснити.
Окрім цього, як стверджує Віктор Самсоненко, було виявлено у нього вдома і незаконний пункт прийому металобрухту. Про це свідчили ваги та записи про кількість прийнятого товару. На момент обшуку там знаходилося близько 100 кілограмів металу.
Сам же винуватець історії говорити не відмовився, а навпаки – не переслухаєш. Щоправда його красномовство було аж надто казкове та безхмарне. Ігор стверджував, що він дуже боявся, а тому й придбав собі зброю. Мовляв, коли людина відсиділа не весь термін покарання, то це суперечить «злодійським поняттям» (за якими він живе, - зі слів затриманого) і його могли за це покарати. Потім він пригадав, що з дитинства колекціонував монети та різні гроші, а оскільки рік тому один знайомий, який уже помер, подарував фальшивки, то він поклав їх у свою колекцію. Тільки «забув» пригадати Ігор, що за ті гроші він купив собі гвинтівку та інколи й не цурався ними розрахуватися. Про іншу вилучену зброю та набої він говорив, що ще одна мрія з дитинства – це служити в армії, але не судилося, бо потрапив за грати. Словом, мрійливий «хлопчик» намріяв аж на чотири кримінальні справи.
Геннадій В’юн, начальник слідчого відділу Шишацького РВ говорить, що нині до нього обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Окрім цього порушено чотири кримінальні справи, згідно Кримінального кодексу України – за ст.. 199 ч.1 – виготовлення та збут фальшивих грошей, ст..263 ч.1 – зберігання вогнепальної зброї, ст. 263 ч.2 – виготовлення та носіння холодної зброї (металевий кастет був виготовлений затриманим власноруч), ст..213 ч.1 – порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом.
У кінці Ігор сам собі розмірковував про те, що краще тепер відсидить увесь термін, зате нікому і нічого не повинен буде, а коли вийде, то почне з нового і чистого аркуша…

Джерело: Яна Холодна, інспектор ВЗГ УМВС України в Полтавській області, http://www.mia.pl.ua






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

22:57
26-Груд-2024
Війська КНДР на курщині продовжують зазнавати втрат
Держава-агресор росія продовжує використовувати війська КНДР у бойових діях проти Укр
19:03
25-Груд-2024
Авіакатастрофа в Казахстані: 38 людей загинули
У авіакатастрофі в Казахстані, яка сталась сьогодні вранці, загинули щонайменше 38 лю
18:12
23-Груд-2024
Рухівці про місцеву "ЄС": політика Порошенка чи "Вени"?
Провід обласної організації Народного Руху України заслухав інформацію Володимира Сту
11:19
22-Груд-2024
Круглий стіл у Чернігові до 87-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола
21 грудня у Чернігові, в Музеї боротьби за відновлення незалежності України на Черніг
12:18
20-Груд-2024
Московською ракетою пошкоджено в Києві унікальну пам’ятку національного значення — Миколаївський костел
Вранці 20 грудня внаслідок чергової російської ракетної атаки в Києві пошкоджено унік
17:01
18-Груд-2024
Соратники з Чернігівщини про В’ячеслава Чорновола
«Над Україною нависає зловісна двоголова тінь російського імперіалізму, який тільки й
Усі новини