реклама партнерів:
Головна » У Києві міліція затримала нападників на водіїв

У Києві міліція затримала нападників на водіїв


Коментарі: 0 Кримінал

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Працівники відділу карного розшуку Подільського районного управління столичної міліції затримали двох місцевих жителів, які скоювали розбійні напади на водіїв за допомогою ножа й удавки, повідомила «Хрещатику» прес-служба МВС.
Близько 22 години до подільської міліції звернувся 42-річний житель Виноградаря з заявою про те, що на проспекті Правди, 88 двоє парубків з застосуванням фізичної сили відібрали в нього особисті речі та автомобіль «Тойота-камрі».
За словами постраждалого, того вечора він на своєму авто погодився підвезти двох невідомих чоловіків з Оболоні на Виноградар. Проїжджаючи проспектом Правди, один з пасажирів наказав йому зупинитися. Молодик, що сидів позаду, накинув постраждалому на шию удавку, інший приставив до горла ножа. У власника автівки відібрали золотий ланцюжок, мобільний телефон та 30 доларів США. У якийсь момент водієві вдалося вирватися з рук нападників і втекти. Розбійники з місця злочину втекли на його машині.
Через кілька годин працівниками міліції автівку було знайдено неушкодженою на вул. Міській, що в Оболонському районі. Згодом було затримано двох підозрюваних у скоєнні цього злочину, 27 та 29 років. Обидва - жителі Оболоні, наркомани зі стажем. Молодший раніше судимий за шахрайство та квартирні крадіжки, старший - за розбій.
Як з’ясували оперативники, у такий спосіб парочка подільників заробляла собі на «дозу». Наразі вони обґрунтовано підозрюються в причетності, щонайменше, до трьох аналогічних злочинів, скоєних не лише на території Подільського, але й інших районів столиці.
У відношенні затриманих порушено кримінальну справу одночасно за двома статтями: ч.2 ст. 187 ККУ «Розбій» та ч.3 ст. 289 ККУ «Незаконне заволодіння транспортним засобом». Слідство у справі триває.

Джерело: http://www.kreschatic.kiev.ua






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:05
24-Січ-2025
У Словаччині почалися протести проти уряду Фіцо. "Словаччина – це Європа
У понад 20 словацьких містах увечері в пʼятницю, 24 січня, почались протести під гасл
22:08
22-Січ-2025
Корупція в ЗСУ: Начальника управління підозрюють у розкраданні 5 млн грн
За процесуального керівництва Дарницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони
19:47
22-Січ-2025
У Чернігові до Дня Соборності України проведено громадські заходи
До Дня Соборності України у Чернігові проведено громадські заходи: круглий стіл в Муз
18:46
21-Січ-2025
На Чернігівщині браконьєр сплатить до бюджету понад 100 тис.грн
20 січня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного
22:20
20-Січ-2025
Заволоділи понад 10 млн грн, виділеними на потреби оборони
Прокурорами Житомирської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального рег
Усі новини