реклама партнерів:
Головна » Закарпаття. Інформація про бійку міліціонерів у ресторані "Деца у нотаря" не відповідає дійсності

Закарпаття. Інформація про бійку міліціонерів у ресторані "Деца у нотаря" не відповідає дійсності


Коментарі: 1 Погляд. Версії

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Окремі ЗМІ, в основному Інтернет-сайти, розповсюдили на всю Україну “сенсаційну” інформацію під гучною назвою “Скандал на Закарпатті”, в якій йдеться про те, як 6 лютого працівники міліції влаштували масову п”яну бійку у відомому ужгородському ресторані “Деца в нотаря”. Зокрема, анонімний автор публікації стверджує, що билися між собою більше сотні працівників ДАІ та спецпідрозділу “Беркут”.
Дана публікація абсолютно не відповідає дійсності і носить наклепницький характер по відношенню до працівників закарпатської міліції. Як же все відбувалося насправді?
Як встановлено службовим розслідуванням Інспекції з особового складу УМВСУ в Закарпатській області, ввечері 6 лютого у ресторані “Деца в нотаря”, який знаходиться в мікрорайоні Дравці Ужгорода, справді відпочивало 4 співробітники РМОП “Беркут” УМВСУ в Закарпатській області, які перебували там у цивільному, поза службою. В ресторані також знаходилися на відпочинку працівники УДАІ УМВСУ в Кіровоградській області, які місяць перебували на Закарпатті у службовому відрядженні, а на той час уже збиралися додому, влаштувавши своєрідний прощальний вечір. Усі працівники міліції були у цивільному та без табельної зброї.

Близько 21-ї години між міліціонерами та групою осіб, які відпочивали за сусіднім столиком, виникла суперечка, яку спровокував ужгородець Л. Останній, перебуваючи в нетверезому стані, став чіплятися до працівників ДАІ та “Беркута”, ображати їх нецензурними словами. Далі Л. викликав на підмогу по мобільному телефону своїх товаришів. Невдовзі до ресторану прибули на двох іномарках молодики “характерної зовнішності”, які почали викликати міліціонерів на “розборку”. На щастя, на той час у ресторан підоспіли наряди патрульної служби Ужгородського міськвідділу та “Беркута”, яких викликали самі співробітники, учасники інциденту. Це дозволило уникнути бійки, масових безчинств на території ресторану. Ніяких біт та іншої зброї під час інциденту не застосовувалося.

Громадянин Л. був затриманий та доставлений в Ужгородський МВ УМВС для дачі пояснень. Наразі вирішується питання про порушення
кримінальної справи за ст.296 КК України (хуліганство). Рослідування справи триває, як і службове розстеження стосовно правомірності дій працівників міліції.

Джерело: Інформація ВЗГ УМВСУ в Закарпатській області, http://zakarpattya.net.ua






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:32
22-Квіт-2025
Смерть Папи Франциска: що залишив по собі понтифік у серцях українців
Папа Франциск (Franciscus) — безперечно, одна з найяскравіших постатей сучасного като
21:07
22-Квіт-2025
У Владимирській області рф на арсеналі ракетно-артилерійського управління Міноборони пролунали вибухи
Про це у вівторок, 22 квітня, пишуть російські Telegram-канали.
У міноборони Р
19:38
21-Квіт-2025
На Сумщині поблизу державного кордону тривають інтенсивні бойові дії
Тривають інтенсивні бойові дії на Сумщині в районах поблизу державного кордону, а так
21:09
20-Квіт-2025
Держдеп США заявив що вітав би продовження "Великоднього перемир'я"
Державний департамент США заявив, що вітав би продовження оголошеного Росією до кінця
19:11
19-Квіт-2025
У Чернігові відкрито для відвідування унікальну національну пам’ятку ХІ – ХІІ ст. – Іллінську церкву
З нагоди Міжнародного дня пам’яток та визначних місць ми відкрили для відвідування ун
18:45
19-Квіт-2025
З російського полону повернулися 277 українських воїнів
Повертаємо своїх.
Сьогодні, напередодні Великодня, додому повернулися 277 наши
Усі новини