реклама партнерів:
Головна » 2008 » Лютий » 20 » Чернігів. Веб-сайт „Європейська Україна” відзначатиме День народження

Чернігів. Веб-сайт „Європейська Україна” відзначатиме День народження


2008 » Лютий » 20
Автор: Chatte
Коментарі: 0
Переглядів: 1203
Свята. Пам'ятні дати


21 лютого 2007 року розпочав діяльність Інтернет-портал „Європейська Україна”. Його головне завдання: європейська та євроатлантична інтеграція України. 21 лютого 2008 року в Чернігові планується проведення прес-конференції.
Спочатку новий інформаційний електронний ресурс орієнтувався на чернігівських інтернет-користувачів. Але, згодом веб-сайт „Європейська Україна” знайшов прихильників і за межами області. Так, 18 червня 2007 року у Кременчуці Полтавської області в офісі Асоціації Сприяння Міжнародному Бізнесу та Розвитку (АСМБР) відбувся День закордонної комерційної інформації, на заході, зокрема, відбулась і презентація веб-сайту „Європейська Україна”. До речі, сайт Асоціації став одним із перших наших партнерів.
Авторські матеріали на веб-сайті „Європейська Україна” не лише з Чернігівської області. Цікавими матеріалами поповнився веб-сайт завдяки участі Олександра Майшева (засновника веб-сайту) у вересні 2007 року у Дунайському медіа-форумі. Його ініціатори - група журналістів авторитетних українських друкованих і електронних ЗМІ, підтримані Міністерствами закордонних справ, захисту навколишнього природного середовища, транспорту і зв’язку України, а також Одеською облдержадміністрацією. Мета Форуму – об’єктивне інформування української і міжнародної громадськості про проблеми збереження природних комплексів, розвитку транспорту і використання водних ресурсів Дунаю в нижній течії ріки, а саме використовуючи природні гирла дельти Дунаю, що розташовані на українській території. До цієї проблематики виявили цікавість провідні суспільно-політичні й спеціальні видання, канали радіо та телемовлення, інформаційні агентства України, Росії, Молдови, Польщі, Угорщини і навіть Китаю. За результатами подорожі створено кілька цікавих матеріалів, які були розміщені на декількох веб-сайтах.
У грудня 2007 р. Олександр Майшев надсилає матеріали з Києва, з Форуму молодіжної дипломатії України. Він відбувся у приміщенні МЗС України в рамках відзначення 90-річчя сучасної дипломатичної служби України та у співпраці з Асоціацією сприяння міжнародному бізнесу і розвитку (АСМБР). У заході взяли участь понад 80 представників молодіжних та громадських організацій Києва, Кременчука, Маріуполя, Полтави, Харкова, Львова, Запоріжжя, Херсону, Черкас, Чернігова. Основна мета форуму полягала в поглибленні співпраці МЗС з молодіжними організаціями, які цікавляться зовнішньополітичними проблемами України, надання підтримки організаціям в їх контактах із зарубіжними об’єднаннями молоді.
Нині, коли сайт „Європейська Україна” відзначає річницю створення, серед його партнерів: чернігівські веб-сайти «Сіверщина», «Чернігівський монітор», Управління культури та туризму обласної держадміністрації та Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», обласної організації УНП; всеукраїнський веб-сайт Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України; регіональні сайти Львівської обласної організації УНП та Незалежне Інтернет-видання Прикарпаття. Співпрацюємо ми і з французьким інформаційним порталом. У лютому 2008 р. співробітництво з веб-сайтом „Європейська Україна” розпочав Валерій Бобик, доктор політичних наук, проректор Університету „Україна”, голова Всеукраїнської асоціації політичних наук. Будемо сподіватися, що коло наших друзів постійно зростатиме.
Завітавши на веб-сайт „Європейська Україна” можна дізнатися про новини в Україні і, зокрема, в Чернігові, на теми: європейська та євроатлантична інтеграція, громада та влада, законодавство, мистецтво та культура, церква та суспільство. Знайшли свої прихильників і рубрики: народні та християнські свята, український гумор, українська кухня, народні прикмети погоди. На сайті є досить велика бібліотека на різноманітну тематику (законодавство, соціологія, історія, психологія, патріотична література, аналітичні матеріали, народні та православні свята та ін.), а також статті, зокрема, про мистецтво й культуру, європейську інтеграцію України, туризм, історію Чернігівщини, видатних діячів нашої держави. Для відвідувачів сайту є і цікавий фотоальбом, де розміщені фотографії на теми: „Моя Україна”, „Україна православна”, „Культура і мистецтво”, „Стародавня Україна” та інші. Розпочав роботу і форум сайту. Тут є різноманітні рубрики: поради, ваше здоров’я, розробка сайтів, тексти українських пісень…
Веб-сайт „Європейська Україна” постійно вдосконалюється, знаходить все нових прихильників та друзів. Його вже знають і далеко за межами України. У творчого колективу сайту багато цікавих і різноманітних ідей. Вже в недалекому майбутньому на відвідувачів веб-сайту чекають нові цікаві рубрики і звичайно приємні сюрпризи. Ми чекаємо Вас щодня за адресою: http://upi.org.ua

Cергій Черняков, Європейська Україна.

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

11:16
14-Лис-2019
В Україні встановили факт знищення Луганського аеропорту російською армією
Російська Федерація у 2014 році обстрілювала Луганський аеропорт ракетами «Точка» зі
10:59
14-Лис-2019
Путін визнав негативний вплив західних санкцій на економіку РФ
У звичній манері, ухиляючись від прямої відповіді і зачіпаючи тему колонізації Марса,
12:39
13-Лис-2019
Українські спецслужби активно протидіють інформаційній агресії Росії (відео)
Російська Федерація продовжує гібридну війну проти України, в тому числі щедро фінанс
12:24
13-Лис-2019
Військова контррозвідка СБУ затримала агента російських спецслужб
Прес-центр Служби безпеки України оприлюднив дані щодо попередження інформаційної спе
18:23
11-Лис-2019
На Чернігівщині за хабар трьох поліцейських засуджено до п’яти років позбавлення волі
Чернігівський районний суд виніс вирок трьом посадовцям поліції, яких викрили на отри
11:52
11-Лис-2019
Александрійський патріархат визнав ПЦУ як канонічну православну церкву
Александрійський патріархат (Греція) – друга після Вселенського патріархату помісна п
11:33
11-Лис-2019
Україна готує дві резолюції в ООН щодо окупованого Криму
В Генасамблеї ООН до кінця поточного року мають розглянути дві «кримські» резолюції.
01:36
09-Лис-2019
Нова книга про український Донбас у 1921-1941 роках надрукована на Чернігівщині
Днями побачила світ книга: «Літопис українського Донбасу. Донбас у 1921-1941 роках».
19:01
08-Лис-2019
На Чернігівщині протягом тижня вилучено 68 кг незаконно добутої риби
За період з 31 жовтня по 7 листопада 2019 року Чернігівським рибоохоронним патрулем з
23:06
07-Лис-2019
Проросійські бойовики підло ударили по ЗСУ на Донбасі: убитий і багато поранених
Впродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації та її найманці 15 разі
Усі новини