реклама партнерів:
Головна » 2008 » Лютий » 22 » Презентація створення Чернігівського центру євроатлантичної інтеграції

Презентація створення Чернігівського центру євроатлантичної інтеграції


2008 » Лютий » 22
Автор: Редактор
Коментарі: 0
Переглядів: 1019
ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ


«Плата за невдалу спробу побудови української держави буде страшна. Треба перемагати» – так заявив директор Інститут трансформації суспільства Олег Соскін під час презентації створення Чернігівського центру євроатлантичної інтеграції. Проходила вона 22 лютого за ініціативою зазначеної організації, а також Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції, Громадської ліги Україна – НАТО та за сприяння Міністерства закордонних справ в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Його директор, Володимир Бойко підкреслив – нормально, коли кожному суспільстві існують різні точки зору, однак будь-яка з них має бути обґрунтованою, спиратися на знання, а для цього треба ліквідувати дефіцит інформації щодо євроатлантичної інтеграції. Це не нова робота для закладу, вже накопичений певний досвід, тому Центр за підтримки влади і громадськості, сподівається на її поширення.

«Я особисто займаюсь стратегією і тактикою інформування громадськості щодо євроатлантичного курсу, координуванням зусиль органів виконавчої влади з питань взаємодії з НАТО. Центр, який створюється тут в Чернігові, має на меті не пропаганду та агітацію, а має надавати правдиву інформацію, голі факти без антуражу стосовно діяльності Північноатлантичного альянсу», — наголосив завідувач відділу інформаційної політики у сфері євроатлантичної інтеграції України Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України Володимир Фурашев під час свого виступу.

Він коротко розповів про сучасну державну підтримку процесів євроатлантичної інтеграції, зазначивши – тепер держава всіляко прагне підтримати просвітницьку роботу, виділяються певні кошти на програми інформування громадськості щодо європейської та євроатлантичної інтеграції, хоча їх і замало, але процес дещо зрушив з місця і це є необхідністю сьогодення. Саме держава, за підтримки громадських організацій, має реалізовувати інтеграційну політику. Але не треба забувати державним мужам — кожний має особисто приймати рішення чи вступати Україні в НАТО чи ні.

«Не можна бути поза цивілізаційними, розвиненими системами, треба жити сучасним і планувати майбутнє виходячи з минулого — це базові складові стратегічного управління в кожній розвиненій країні. Треба приєднуватися до світових організацій колективної безпеки якою є НАТО. Північноатлантичний альянс — це міжнародна організація, а не наддержава, причому європейська система безпеки та євроатлантична є єдиним цілим» — зазначив під час свого виступу директор Інституту трансформації суспільства, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління Олег Соскін.

За словами Олега Соскіна зараз розгортається боротьба між двома світами Європою та Сходом, а Україна знаходиться в центрі. На думку доповідача, саме євроатлантична модель розвитку для нашої країни є найприйнятнішою. Перспективи вступу України в Альянс очевидні — крім міжнародної безпеки Україна зможе економити свої гроші на військове утримання, причому значно підвищиться обороноздатність країни. Професор Соскін, відповідаючи на питання про соціальний вимір вступу до НАТО, підкреслив, що самі стандарти життя громадян в країнах Північноатлантичного альянсу вимагають у кандидатів на вступ радикального збільшення зарплат і пенсій. Тому необхідність створення Центрів євроатлантичної інтеграції в Україні є великою, вони мають проводити системно інформаційно-просвітницьку роботу. Координатором діяльності Центру євроатлантичної інтеграції на Чернігівщині буде Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів».

Також директор Інституту трансформації суспільства презентував книгу редактором якої він є «Партнерство заради безпеки: досвід країн НАТО та українська перспектива?». Вона, по суті, є енциклопедією щодо питань євроатлантичної безпеки та містить вичерпну інформацію. Також він ознайомив учасників презентації з сайтом «Мій вибір НАТО» та програму навчання «Європейська та євроатлантична інтеграції». «Це все разом має пролити світло на надзвичайну актуальність порушеного питання членства України в НАТО. Вони надають вичерпну інформацію щодо діяльності Північноатлантичного альянсу» — підсумував Олег Соскін.

Після завершення презентації представники навчальних закладів міста отримали видання з євроатлантичної інтеграції.

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

12:09
20-Лис-2019
В Десні піхотинці вчилися долати водну перешкоду в екстремальних умовах
В селищі Десна, що на Чернігівщині, військові піхотинці навчалися долати водну перешк
10:38
20-Лис-2019
У головній бібліотеці Чернігівщини презентували книги про Голодомор-геноцид
19 листопада в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Ко
15:38
19-Лис-2019
Закордонний досвід та вітчизняні надбання у підготовці спецпризначенців ЗСУ
Нині підготовці підрозділів спеціального призначення у Збройних Силах України приділя
21:18
18-Лис-2019
Анонс. Віче в Чернігові «Героям Слава!»
21 листопада, в четвер, у Чернігові відбудеться віче «Героям Слава!» з нагоди Дня Гід
19:47
17-Лис-2019
Легендарний Піаніст Майдану Богдан Дніпров тяжко хворий і потребує допомоги
Один з живих символів Революції Гідності відомий як Піаніст Майдану (він же Богдан Дн
17:50
17-Лис-2019
17 листопада 1869 року на Львівщині народився Климентій Шептицький
17 листопада 1869-го в селі Прилбичі на Львівщині народився Климентій Казимир Шептиць
17:41
17-Лис-2019
Слідство у справах Майдану зупиниться з 20 листопада на невизначений час
Слідство у справах Майдану зупиниться з 20 листопада на невизначений час - Верховна Р
11:23
17-Лис-2019
У Чернігові проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти
15 листопада у Чернігові в комунальному позашкільному навчальному закладі «Центр наці
17:44
16-Лис-2019
Голову “Укрексімбанку” Олександра Гриценка затримала СБУ
Голову “Укрексімбанку” Олександра Гриценка затримала Служба безпеки України за доруче
16:04
16-Лис-2019
У Києві невідомі викрали голову АТ "Укрексімбанк" Олександра Гриценка
Про це повідомляє телеканал "Прямий".
За словами родичів, невідомі забрали йог
Усі новини