реклама партнерів:
Головна » 2008 » Лютий » 22 » Презентація створення Чернігівського центру євроатлантичної інтеграції

Презентація створення Чернігівського центру євроатлантичної інтеграції


2008 » Лютий » 22
Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
«Плата за невдалу спробу побудови української держави буде страшна. Треба перемагати» – так заявив директор Інститут трансформації суспільства Олег Соскін під час презентації створення Чернігівського центру євроатлантичної інтеграції. Проходила вона 22 лютого за ініціативою зазначеної організації, а також Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції, Громадської ліги Україна – НАТО та за сприяння Міністерства закордонних справ в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Його директор, Володимир Бойко підкреслив – нормально, коли кожному суспільстві існують різні точки зору, однак будь-яка з них має бути обґрунтованою, спиратися на знання, а для цього треба ліквідувати дефіцит інформації щодо євроатлантичної інтеграції. Це не нова робота для закладу, вже накопичений певний досвід, тому Центр за підтримки влади і громадськості, сподівається на її поширення.

«Я особисто займаюсь стратегією і тактикою інформування громадськості щодо євроатлантичного курсу, координуванням зусиль органів виконавчої влади з питань взаємодії з НАТО. Центр, який створюється тут в Чернігові, має на меті не пропаганду та агітацію, а має надавати правдиву інформацію, голі факти без антуражу стосовно діяльності Північноатлантичного альянсу», — наголосив завідувач відділу інформаційної політики у сфері євроатлантичної інтеграції України Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України Володимир Фурашев під час свого виступу.

Він коротко розповів про сучасну державну підтримку процесів євроатлантичної інтеграції, зазначивши – тепер держава всіляко прагне підтримати просвітницьку роботу, виділяються певні кошти на програми інформування громадськості щодо європейської та євроатлантичної інтеграції, хоча їх і замало, але процес дещо зрушив з місця і це є необхідністю сьогодення. Саме держава, за підтримки громадських організацій, має реалізовувати інтеграційну політику. Але не треба забувати державним мужам — кожний має особисто приймати рішення чи вступати Україні в НАТО чи ні.

«Не можна бути поза цивілізаційними, розвиненими системами, треба жити сучасним і планувати майбутнє виходячи з минулого — це базові складові стратегічного управління в кожній розвиненій країні. Треба приєднуватися до світових організацій колективної безпеки якою є НАТО. Північноатлантичний альянс — це міжнародна організація, а не наддержава, причому європейська система безпеки та євроатлантична є єдиним цілим» — зазначив під час свого виступу директор Інституту трансформації суспільства, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління Олег Соскін.

За словами Олега Соскіна зараз розгортається боротьба між двома світами Європою та Сходом, а Україна знаходиться в центрі. На думку доповідача, саме євроатлантична модель розвитку для нашої країни є найприйнятнішою. Перспективи вступу України в Альянс очевидні — крім міжнародної безпеки Україна зможе економити свої гроші на військове утримання, причому значно підвищиться обороноздатність країни. Професор Соскін, відповідаючи на питання про соціальний вимір вступу до НАТО, підкреслив, що самі стандарти життя громадян в країнах Північноатлантичного альянсу вимагають у кандидатів на вступ радикального збільшення зарплат і пенсій. Тому необхідність створення Центрів євроатлантичної інтеграції в Україні є великою, вони мають проводити системно інформаційно-просвітницьку роботу. Координатором діяльності Центру євроатлантичної інтеграції на Чернігівщині буде Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів».

Також директор Інституту трансформації суспільства презентував книгу редактором якої він є «Партнерство заради безпеки: досвід країн НАТО та українська перспектива?». Вона, по суті, є енциклопедією щодо питань євроатлантичної безпеки та містить вичерпну інформацію. Також він ознайомив учасників презентації з сайтом «Мій вибір НАТО» та програму навчання «Європейська та євроатлантична інтеграції». «Це все разом має пролити світло на надзвичайну актуальність порушеного питання членства України в НАТО. Вони надають вичерпну інформацію щодо діяльності Північноатлантичного альянсу» — підсумував Олег Соскін.

Після завершення презентації представники навчальних закладів міста отримали видання з євроатлантичної інтеграції.

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

23:39
25-Вер-2021
Чи варто приймати антибіотики при гострих вірусних інфекційних захворюваннях?
«Я довго кашляю — антибіотик», «Температура три дні — антибіотик». Люди зловживають а
14:22
24-Вер-2021
Німецькі спецслужби фіксують хакерські атаки на кандидатів у Бундестаг з боку російської групи «Ghostwriter»
Термін правління канцлерки Ангели Меркель добігає кінця. Наступного тижня, 26 вересня
10:12
24-Вер-2021
Феномен квазіреспублік: як Росія залучала жителів окупованого Донбасу до виборів у держдуму
Ось і відгриміли переможними литаврами чергові вибори до Держдуми РФ. Ну не те щоб то
10:28
21-Вер-2021
Білоруський національний рух під час Другої світової війни 1939-1945 років
Як відомо, Друга світова війна 1939-1945 рр., що розпочалася внаслідок домовленостей
09:35
21-Вер-2021
За рахунок окупованих східних українських територій електорат в Росії виріс на 700 тисяч осіб
Вибори до Держдуми РФ на ТОТ ОРДЛО змогли чітко показати, скільки жителів непідконтро
14:32
18-Вер-2021
Під посольством Білорусі у Києві збирались активісти: що відомо про захід
Під стінами посольства Республіки Білорусь у Києві активісти громадської організації
18:16
15-Вер-2021
Віртуальний ЛітМузей: від популяризації колекції до інтерактивного навчання
Харківський літературний музей за підтримки Українського культурного фонду розпочав р
11:10
15-Вер-2021
Загроза чи провокація: як Росія створює ажіотаж довкола військових навчань "Захід-2021"
Російсько-Білоруські військові навчання "Захід-2021" розпочалися 9 вересня. Протягом
09:42
15-Вер-2021
Механізм геополітики: що стоїть за російсько-білоруськими військовими навчаннями «Захід-2021»
Відповідно до легенди масштабних військових навчань «Захід-2021», які проходять на те
07:39
15-Вер-2021
У Чернігові відзначили 32-у річницю створення РУХу
«Внесок Чернігівщини у створення Народного Руху України», — під такою назвою 12 верес
Усі новини