реклама партнерів:
Головна » Спецпроект до 8 березня або хай квіти говорять за вас

Спецпроект до 8 березня або хай квіти говорять за вас


Коментарі: 0 Свята. Пам'ятні дати

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Ніхто не любить потрапляти у недолугі ситуації. А невдало дарувати квіти – це ще один шанс потрапити в таку. Наприклад, щоб посваритися з коханою людиною, достатньо подарувати їй жовті троянди. І з квітами так на кожному кроці, тому що вони розмовляють за вас

Квіти для мумії

Археологічні знахідки, що підтверджують використання людиною квітів, відносяться ще до бронзового століття. Здавна, коли для прикраси широко застосовували різний природний матеріал (роги, пера, мушлі, зуби тварин), нерідко використовували окремі гілки, квіти, листя.
У Древньому Єгипті квіти широко застосовувалися для прикраси палаців, храмів, при культових обрядах. Галузками різних рослин прикрашали в стародавності і статуї богів. Перед зображенням божества клали, наприклад, квіти лотоса. Цей звичай і дотепер зберігся в буддійських храмах.
Коли англійський археолог X. Картер у 1929р. знайшов гробницю Тутанхамона, вченого найбільше здивували не численні дорогоцінні прикраси, а скромний вінок із квітів, покладений юною вдовою на груди чоловіка. Вінок так добре зберігся, що можна було навіть зрозуміти, які квіти в ньому були.

Ціна краси

Восьме березня — чудова нагода заробити для бабусь, які роблять свій бізнес на квіткових базарчиках, і привід суттєво полегшити гаманець студента. Ціни піднімуться приблизно на 3–20 грн. Тобто якщо звичайну троянду можна було придбати за 10–15 грн, то на свято вам її віддадуть за 20 грн. Тюльпани, найпопулярніші у цей день квіти, коштуватимуть до 10 грн за штуку, а хризантеми – 12 грн. Букет ніжних лілій обійдеться гривень у 50, а ірису – 30. Банальні гвоздики отримаєте, віддавши чотири гривні за квітку, а оригінальні альстрамірії – за 10 грн. Такі літні ромашки у весняну пору коштують 12 грн. Якщо ж ви захочете дійсно вразити свою кохану, подаруйте їй гілочку орхідеї. Таке задоволення коштуватиме вам від 200 до 300 гривень.

„Білі й пухнасті” дарують лілії

Суворих правил, кому які квіти дарувати, немає. Але для кожної дівчини вигляд врученого букета має неабияке значення. Велику роль відіграє навіть його колір. Даруючи квіти своїм коханим, пам’ятайте і про їхню символіку, адже кожна несе в собі щось неповторне. Наприклад, червона троянда символізує кохання, свободу, пристрасть. Ця ж квітка жовтого кольору свідчитиме про зраду, сумнів у щирості кохання. Якщо ви хочете виявити ніжність і сором’язливість, даруйте блакитні фіалки або проліски. Білі лілії є ознакою чистоти, надії та невинності (чудова нагода показати себе „білим і пухнастим”). Конвалії символізують приховане кохання, щастя, яке повернулось. Хочете натякнути на те, що не розумієте свою другу половинку, — даруйте лаванду, якщо ж навпаки — орхідеї.

Як потрібно дарувати квіти?

Даруючи квіти, важливо дотримуватися квіткового етикету. Їх потрібно вибирати дуже ретельно, завжди враховувати, кому і з якого приводу даруєте. Те, що добре для одного, зовсім не підходить для іншого.

Перше, що треба пам'ятати, вибираючи квіти в подарунок, — їх потрібно підносити зрізаними. Квіти в горщиках можна дарувати тільки найближчим родичам або людям похилого віку, які трепетно ставляться до кімнатних рослин. Можна також дарувати скромні лісові, польові або лугові букети, тільки більш доречними вони будуть у звичайні дні, а не у дні ювілеїв або святкових урочистих прийомів.

Ніжні мініатюрні букети фіалок, конвалій або пролісків найкраще пасують жінці; чоловіку ж рекомендується дарувати гладіолуси, хризантеми або півонії. Ніжно-рожеві й блакитні квіти підійдуть юним дівчинам, а квіти яскраво-червоного, жовтого або синього кольору — людям похилого віку.

Наприклад, етикет не дозволяє посилати юній дівчині або одруженій жінці червоні троянди — символ пристрасті, а літній родичці, від якої очікується спадщина, — незабудки. Молодятам не прийнято дарувати гортензії й айстри, червоні троянди і гвоздики.

Краща кількість квітів у букеті для подарунка - три, п’ять або сім. Можна й одну або дві квітки. Коли дарують одну квітку, то вона повинна бути екзотичною, рідкісною.

Але хочеться нагадати, що будь-який букет, подарований із любов'ю, навіть якщо він складається з однієї-єдиної гвоздики або весняного тюльпана, значить часом набагато більше, ніж величезний шикарний букет, який важко утримати в руках.

Джерело: http://20minut.ua/






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:23
24-Квіт-2024
Джо Байден підписав законопроект щодо допомоги Україні на понад $60 млрд
Президент США Джо Байден підписав законопроект щодо допомоги Україні на понад $60 млр
20:49
23-Квіт-2024
Коли Верховна рада заборонить РПЦ в Україні
Верховна Рада, ймовірно, у травні зможе розглянути в другому читанні урядовий законоп
16:38
22-Квіт-2024
Виставка акварельного живопису Марії Рибіної-Ткач «Прозорі барви» в Чернігові
23 квітня о 12.00 в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стар
08:16
21-Квіт-2024
Конгресвумен Марсі Каптур виступаючи за допомогу Україні процитувала Тараса Шевченка
Під час виступу на підтримку законопроєкту про допомогу Україні, конгресвумен-демокра
21:03
20-Квіт-2024
Конгрес США проголосував за військову допомогу Україні
Трохи статистики голосувань:
1. Конфіскація активів РФ та заборона TikTok — 36
18:46
19-Квіт-2024
Ворожий літак Ту-22МЗ збили на відстані близько 300 кілометрів від України
Один з дальніх бомбардувальників Ту-22М3, які в ніч на 19 квітня здійснювали ракетну
16:13
19-Квіт-2024
Дружба народів: росія використовує студентів з Африки заради пропаганди своєї геополітичної величі
У березні російське Сочі приймало Всесвітній фестиваль молоді. І поки тисячі його уча
10:16
19-Квіт-2024
Дослідження ефективності навчання у приватних школах

Приватна школа в сучасному світі привертає увагу батьк

18:39
18-Квіт-2024
«Хатят лі русскіє вайни»
З таким рефреном звучала давно радянська пісня. Зміст якої полягав у тому, щоби перек
17:25
17-Квіт-2024
Полтавська земля багата на пам’ятки історії: бережімо нашу історію
Полтавська земля багата на пам’ятки історії. Це й не дивно, адже тисячі років тому ту
Усі новини