реклама партнерів:
Головна » Стурбованість державною кадровою політикою в Україні

Стурбованість державною кадровою політикою в Україні


Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
УНП занепокоєна методичним вимиванням з виконавчої влади різних рівнів представників демократичних, патріотичних сил та заміну їх представниками колишньої влади
«Стурбованість державною кадровою політикою в Україні, яка має місце після перемоги демократичних сил» висловила Українська народна партія у Заяві з приводу кадрової політики в Україні.
«Ми спостерігаємо поступове, але методичне вимивання з виконавчої влади різних рівнів представників демократичних, патріотичних сил, та заміну їх представниками колишньої влади», - йдеться у Заяві.
«Переконливим прикладом «кадрових чисток»» УНП називає «звільнення з посад представників Української народної партії» - «так, менше ніж за рік з посад різних рівнів у виконавчій владі звільнено близько ста представників УНП». Водночас, зазначено в Заяві, «провідні посади як у центрі, так і на місцях, все більше посідають «колишні».» У документі наведено приклади перебування нині на високих посадах представників Адміністрації В.Медведчука – зокрема, тих, хто брав участь у «забезпеченні» потрібного результату для В.Януковича на виборах 2004 р.
«Нинішня кадрова політика дає відповідь на запитання, чому фальсифікатори результатів виборів 2004 року не сидять у тюрмах? Бо значна їх частина сидить на керівних посадах. Чому? Тому що вони вчасно перейшли з одного політичного табору в інший, і ось тепер серед очільників, наприклад, БЮТ ми бачимо таких одіозних представників СДПУ (о), як Губський, Портнов, Абдулін», - йдеться в Заяві.
УНП вважає, що така кадрова політика «веде до реваншу політичних сил, яким українці висловили недовіру у 2004 році, - тільки сьогодні вони повертаються під іншими, уже демократичними прапорами».
«Вважаємо, що демократичні сили, які від свого імені рекомендують у владу представників колишньої команди, мають усвідомлювати всі можливі наслідки для України і всю відповідальність за такі дії», - йдеться в Заяві УНП.

Далі – текст Заяви.

ЗАЯВА Української Народної Партії з приводу кадрової політики в Україні
Українська Народна Партія висловлює стурбованість державною кадровою політикою в Україні, яка має місце після перемоги демократичних сил.
Ми спостерігаємо поступове, але методичне вимивання з виконавчої влади різних рівнів представників демократичних, патріотичних сил, та заміну їх на представників колишньої влади.
Переконливим прикладом «кадрових чисток» є звільнення з посад представників Української Народної Партії.
Так, менше ніж за рік з посад різних рівнів у виконавчій владі звільнено близько ста представників УНП.
Водночас провідні посади як у центрі, так і на місцях, все більше посідають «колишні».
Так, наприклад, на посаду першого заступника міністра регіонального розвитку та будівництва України призначено колишнього заступника В. Медведчука в Адміністрації Президента Кучми – Олексія Іщенка. Саме він очолював в Адміністрації Управління з взаємодії з регіонами та був тією людиною, яка «забезпечувала» потрібний результат для В. Януковича на виборах 2004 року; на вибори 2006 року йшов у складі блоку “Не Так!”, пізніше працював керівником патронатної служби В. Януковича, а от сьогодні він опікується регіонами, але уже в складі демократичного уряду.
Досі тихо й спокійно в центральних органах влади перебувають такі кадри колишнього голови СДПУ (о) як Тарас Козак, Олександр Паршин, Мирослав Хом’як. Скажімо, Тарас Козак, у 2004 році уславився організацією фальсифікацій на Львівщині, а сьогодні перебуває на посаді заступника голови Державної митної служби.
Нинішня кадрова політика дає відповідь на запитання, чому фальсифікатори результатів виборів 2004 року не сидять у тюрмах? Бо значна їх частина сидить на керівних посадах. Чому? Тому що вони вчасно перейшли з одного політичного табору в інший, і ось тепер серед очільників, наприклад, БЮТ ми бачимо таких одіозних представників СДПУ (о), як Губський, Портнов, Абдулін.
Таку кадрову політику ми розглядаємо, по-перше, як ігнорування нашими партнерами по демократичній коаліції зобов’язань, узятих на себе при підписанні коаліційної угоди; по-друге, як небезпечну тенденцію повернення у владу «вчорашніх».
УНП вважає, що така кадрова політика веде до реваншу політичних сил, яким українці висловили недовіру у 2004 році, - тільки сьогодні вони повертаються під іншими, уже демократичними прапорами.
Вважаємо, що демократичні сили, які від свого імені рекомендують у владу представників колишньої команди, мають усвідомлювати всі можливі наслідки для України і всю відповідальність за такі дії.

Джерело: http://www.unp-ua.org






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

22:02
22-Лис-2024
Північнокорейські військові готуються до штурмів у Маріуполі та Харківській області
Технічні радники Північної Кореї прибули в південне окуповане Росією портове місто Ма
19:10
22-Лис-2024
У США обговорюється питання повернення Україні ядерної зброї
Офіційні особи США та Європи обговорюють стримування як можливу гарантію безпеки для
22:00
21-Лис-2024
Перейменування вулиць на Харківщині: проміняють Олександра Олеся на Затишну
Малоданилівська громада вирішила перейменувати три топоніми, що були раніше затвердже
19:50
21-Лис-2024
До Дня Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи відзначають щорічно 21 листопада згідно з Указом Президента
18:46
21-Лис-2024
18 загиблих, 33 поранених: результати удару по командному пункту ЗС Росії в Курській області
Серед поранених троє військовослужбовців КНДР. Більшість постраждалих – офіцери Півде
18:09
21-Лис-2024
Російсько-українська війна є конфліктом з глобальними наслідками
Те що російсько-українська війна є конфліктом з глобальними наслідками було ясно з 20
Усі новини