реклама партнерів:
Головна » 2008 » Квітень » 3 » Рівненська область. Три тисячі сто загиблих малюків

Рівненська область. Три тисячі сто загиблих малюків


2008 » Квітень » 3
Автор: Черняков
Коментарі: 0
Переглядів: 1009
СОЦІУМ


Важко говорити про вбивство мовою цифр. Що таке статистика? Холодний запис в офіційних документах. Чи можна зрозуміти, що криється за рівненьким рядочком чисел? Як відчути біль немовлят, котрих розривали на шматки, переглядаючи табличку з переліком назв районів області?
Важко говорити про вбивство мовою цифр. Що таке статистика? Холодний запис в офіційних документах. Чи можна зрозуміти, що криється за рівненьким рядочком чисел? Як відчути біль немовлят, котрих розривали на шматки, переглядаючи табличку з переліком назв районів області?
Я спробую це зробити. Переді мною три аркуші паперу, отримані факсом на моє прохання з міського управління охорони здоров’я. Заголовок на першій сторінці байдуже інформує, що цифрами позначені „Аборти і їх структура”. Назва нагадує якийсь нацистський посібник з інструкцією для катування в’язнів. Проте рухаюсь поглядом убивчими рядками донизу, де стоїть скромний підсумок „Всього”.
Судячи з першої колонки, минулого року в Рівненській області було вбито майже три тисячі сто немовлят в утробах матерів. Проте в табличці не зазначається, що ці цифри взяті лише з офіційних даних місцевих пологових будинків і зовсім не враховують убивчу роботу приватних гінекологічних кабінетів. Тож реальна ситуація може вдвічі-тричі перевищувати зафіксовані убивства (принаймні так відрізняється загальноукраїнська статистика у порівнянні з дослідженнями ООН).
Ці ж удвічі-тричі занижені цифри в наступних колонках повідомляють, що абортом була закінчена кожна шоста вагітність, а серед усіх жінок Рівненської області дітородного віку на убивство зачатої дитини минулого року зважилася кожна сота.
Відсоток підлітків, котрі зважилися 2007 року на такий непоправний вчинок ? порівняно невеликий ? 1,29. Про це повідомляє другий аркуш із трьох отриманих. Вражає наступна колонка: трохи більше 15 відсотків жінок, котрі погодилися на вбивство власної дитини, були вагітні вперше. І ніде на цьому аркуші не зазначено, що усе це спричиняє безплідність у подружніх пар: 80% безпліддя є наслідком абортів, 15-20%- наслідком запалення статевих органів.
Остання колонка цинічно повідомляє, що майже 90 відсотків убивств у лонах матерів було здійснено, коли діткам, котрі там знаходилося, ще не виповнилося 12-ти тижнів. Це ж що, тепер починати тішитися, що дев’яносто мам зі ста, котрі зважилися на це, ще не відчували рухів своїх діток? Чи знали ці матусі, що на 18-й день починає битися крихітне серце дитини? Що на 6-му тижні дитина починає рухатися, значно раніше тієї миті, коли мама це відчує? На 8-й тиждень усі органи вже сформовані й потребують лише часу і поживних речовин для розвитку. Малюк має пальчики на руках і ногах, може стискати руку в кулачок і навіть гикати. Хоч довжина тіла становить лише3,5 см. Коли дитинці сповнюється 11 тижнів, вона вміє морщитися, змінювати вираз обличчя і навіть усміхатися. Починає смоктати пальчик. Але цифри статистики запевняють, що ні серцебиття, ні рухи, ні посмішка малюків не стали на заваді їхнього убивства.
Останній аркуш розділяє усі вбивства на міні аборти, самовільні, штучні легальні й неуточнені. Чесно кажучи, немає бажання копирсатися в таких подробицях смерті невинно убитих. Відчуваю себе патологоанатомом.
Понад дві тисячі років назад цар Ірод став символом жорстокості й бездушності, наказавши стратити 14 тисяч немовлят. Сьогодні, навіть за офіційною статистикою, в Україні щомісяця вбивають понад 20 тисяч діток у лонах матерів. Коли ми зупинимо цей конвеєр страт?

Джерело : Рівненський прес-клуб, http://www.civicua.org
Автор : Антоніна Торбіч

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

17:53
19-Лют-2020
ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Пр
11:31
19-Лют-2020
Заходи з вшанування Героїв Небесної Сотні у Чернігові
20 лютого, у четвер, у Чернігові відбудуться заходи з вшанування Героїв Небесної сотн
17:51
18-Лют-2020
18 лютого народився американський історик, політолог, журналіст, дослідник Голодомору в Україні Джеймс МЕЙС
1952, 18 лютого – в Оклахомі (США) народився Джеймс Ернест Мейс, американський істори
17:02
18-Лют-2020
9,5 мільйонів українців отримуватимуть якісні адміністративні послуги завдяки підтримці Програми «U-LEAD з Європою»
9,5 мільйонів українців, переважно мешканці об’єднаних громад та малих міст, почнуть
08:46
18-Лют-2020
Збройні формування Російської Федерації перейшли в наступ на Донбасі
Сьогодні, зранку 18 лютого збройні формування Російської Федерації атакували позиції
16:58
16-Лют-2020
На Чернігівщині промосковські тітушки напали на священика Православної церкви України
Напад тітушок на священника ПЦУ о . Леонтія Пустовойта стався біля ґанку церкви у сел
15:35
16-Лют-2020
Відкритий лист від Героя України Леоніда Яковишина
Відкритий лист Президенту України Володимиру Зеленському, Прем’єр-міністру України Ол
15:32
16-Лют-2020
Нагороджені міжнародною медаллю Івана Мазепи
Почесною нагородою Міжнародної літературно-мистецької Академії України – міжнародною
14:55
15-Лют-2020
Російські силовики в Азовському морі затримали човен з чотирма українцями
У західній частині Азовського моря російські силовики затримали маломірне судно з чот
21:02
14-Лют-2020
Весняної повені не буде вперше за 120 років
За інформацією Укргідрометцентру, у зв’язку із нетиповим для України осінньо-зимовим
Усі новини