реклама партнерів:
Головна » На Чернігівщині горіла школа ХІХ сторіччя. Фото

На Чернігівщині горіла школа ХІХ сторіччя. Фото


Коментарі: 0 Надзвичайні ситуації

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
За інформацією МНС України, в с. Дуболугівка, що у Ніжинському районі на Чернігівщині, вночі 22-го квітня горів один з корпусів місцевої загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня, яка була побудована ще у 1870 році.
В цьому корпусі розташовувалися кухня, їдальня, шкільна бібліотека та два кабінети для учнів 3-го і 7-го класів, у яких навчалися відповідно п`ятеро та двоє учнів. Всього в цій школі навчається лише 30 учнів, тому учбовий процес не перерваний, і вранці діти пішли навчатися в основний корпус.
Події розгортались таким чином. Місцева жителька, яка проживає поруч із навчальним закладом, помітила пожежу в той час, коли полум`ям уже були охоплені прибудована дерев`яна веранда і дах будівлі та о 02:45 зателефонувала до Ніжинського райвідділу МНС в області. За викликом виїхали сільські пожежники з Вертіївки і Великої Кошелівки, а також відділення пожежно-рятувального підрозділу з райцентру, що за 35 кілометрів від Дуболугівки. Гасіння ускладнювалось тим, що вогонь швидко розповсюджувався пустотами дерев`яної будівлі, обкладеної цеглою. Крім того, підрозділам доводилось їздити за півкілометра, щоб заправитися водою. На щастя, рятувальники встигли винести з приміщення газовий балон, який будь-якої миті міг вибухнути, і тоді наслідки могли би бути більш серйозні. Щодо виникнення пожежі, то, ймовірніше за все, її причиною послужила необережність у поводженні з вогнем: у приміщенні веранди, де знаходився осередок загоряння, були відсутні й електропроводка, й інші прилади опалення, що могли би стати причиною пожежі. Крім того, двері корпусу ще о 13:30 минулого дня були закриті на замок. Свідки розповіли, що біля веранди ввечері збирались і підлітки, і вже дорослі випускники цієї школи, які, можливо, і допустили необережність у поводженні з вогнем. Вогнем знищені перекриття і покрівля навчального корпусу, пошкоджені стіни і перегородки будівлі.
Ведеться слідство.

С.В. Дударєв, перший заступник начальника ГУ МНС у Чернігівській області.
Джерело: http://www.mns.gov.ua






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:05
24-Січ-2025
У Словаччині почалися протести проти уряду Фіцо. "Словаччина – це Європа
У понад 20 словацьких містах увечері в пʼятницю, 24 січня, почались протести під гасл
22:08
22-Січ-2025
Корупція в ЗСУ: Начальника управління підозрюють у розкраданні 5 млн грн
За процесуального керівництва Дарницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони
19:47
22-Січ-2025
У Чернігові до Дня Соборності України проведено громадські заходи
До Дня Соборності України у Чернігові проведено громадські заходи: круглий стіл в Муз
18:46
21-Січ-2025
На Чернігівщині браконьєр сплатить до бюджету понад 100 тис.грн
20 січня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного
22:20
20-Січ-2025
Заволоділи понад 10 млн грн, виділеними на потреби оборони
Прокурорами Житомирської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального рег
Усі новини