Чернігів. Дитячий табір „Крок на МістОК” в урочищі Ялівщина. Фото

Організатори та партнери заходу – Чернігівська міська дитяча громадська організація Асоціації гайдів України „Полісяночка”, Відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, Управління інвестицій та туризму Чернігівської міської ради, Центр гуманістичних технологій „АХАЛАР”, Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю (на базі якого якраз і проходить табір), магазин „Адреналін”, ГО „Чернігівський міський центр „Азбука для батьків”, фірма „Піромагія”, ВКФ „Віват, канцелярія”, ТОВ „Вертикаль-центр”.
4 липня наш кореспондент побував в таборі на дні дитячих громадських організацій. Гостинні господині табору радо стрічали всіх гостей. А серед них були представники ГО „ММЦ „Жменя”, євроклубу „Єдність” ліцею № 22, ГО „Шанс”, ГО „Євроклуб”, ГО „Клуб інтелектуальної молоді”, ВКФ „Віват, канцелярія” та інші.
Гості представляли свої громадські організації, проводили ігри та конкурси з дітьми, танцювали та співали. Всі діти отримали дисконтні картки від ВКФ „Віват, канцелярія”, комплекти літератури про Європейський Союз від ГО „Жменя” та ГО „Євроклуб”, паперових журавликів створених руками дітей з особливими потребами як символ толерантності та взаємодопомоги.
А ввечері гостей запросили на вечерю зі зварених на вогнищі страв та на веселу ігротеку.
Як сказала в інтерв’ю начальник табору Альона Ромашко, подібний табір для дітей – це велика соціальна справа. За кілька днів, що минули від початку роботи табору діти не тільки встигли намокнути під дощем, але й навчились ставити намети, потурбуватись про свою безпеку в лісі, варити їжу на вогнищі. Крім того 3 липня пройшов лицарський турнір та конкурс сувенірних виробів, а саме розмальовка скляних виробів. Вечір бардівської пісні захопив дітей різного віку, незважаючи на різницю у віці.
У планах табору – день екскурсій по місту 5 липня з брейн-рингом з історії міста. А в ніч з 6 на 7 липня всіх чекає святкування свята Івана Купали з пошуками квітки папороті.
Дитячий табір такого ґатунку - це великий соціальний проект, як відзначають його організатори. Він здружує дітей різного віку, допомагає виховати взаємодопомогу та толерантність, адже, на відміну від одноденних турпоходів, дає можливість відчути справжню ціну товариства.
Джерело: Res-Publica