реклама партнерів:
Головна » 2008 » Листопад » 28 » Про ситуацію в профспілковому русі Чернігівщини

Про ситуацію в профспілковому русі Чернігівщини


2008 » Листопад » 28
Коментарі: 0 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
В профспілковому русі області продовжується протистояння.
Днями у Чернігові відбулося засідання ради Федерації профспілкових організацій. На адресу веб-сайту «Європейська Україна» надійшла офіційна інформація з ФПО Чернігівської області про прийняті рішення на зазначеній нараді. Надаємо можливість читачам ознайомитися з документом.

"25 листопада відбулося засідання Ради Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. В роботі взяли участь члени Ради та контрольно-ревізійної комісії, а це голови обласних галузевих комітетів профспілок, голови міських, районних комітетів, голови первинних профспілкових організацій, члени профспілок. Основним і єдиним питанням порядку денного була ситуація, що склалася в профспілковому русі області. На засіданні був присутній Ігор Луцишин – заступник голови Федерації профспілок України.
Члени Ради насамперед висловили обурення стосовно спланованих акцій, які останнім часом відбулися по всій Україні і були спрямовані на дискредитацію, як Федерації профспілок України, так і профспілкового руху в цілому. Одностайно були засуджені спроби силового захоплення приміщення Федерації профспілкових організацій Чернігівської області представниками Національного форуму профспілок (Павленко С.М., Аверченко С.М., Дроздов А.М., Мартиненко Р.М., Конашевич М.С., Каленюк М.М. та інші). Нагадаємо, що Національний форум профспілок – це структура, яка не є членською організацією ФПУ і відповідно не має жодних прав на втручання в її діяльність.
Володимир Струк пред’явив витяги з протоколів так званих конференцій, проведених представниками Національного форуму профспілок та листи, які надходять на адреси обласних галузевих комітетів профспілок з вимогами звільнити робочі місця. Згадані „документи” не мали печаток, підписів уповноважених осіб, списку первинних профспілковій організації, делегатів, що начебто брали участь в так званих конференціях. Тобто пред’явлені папери не несуть жодного змісту.
Окрім того, було оголошено, що Центральні комітети профспілок України надіслали листи до правоохоронних органів, з офіційним повідомленням, що за вказаний період в Чернігівські області не проводилися звітно-виборчі конференції або збори в жодній з членських організацій.
На засіданні Ради виступили профспілкові лідери області з власним баченням ситуації і подальших дій. Зокрема Людмила Подоляко – голова обласної організації профспілки працівників торгівлі і побутового обслуговування населення, зауважила, що до проведення спроби силового захоплення будинку ФПО, представники Національного форуму профспілок ніяк не проявляли себе в діяльності по захисту трудових прав населення області. „Бачила їх лише під час спільної роботи в правлінні Обласного відділення Фонду соціального страхування, проте і там, за весь час, вони не надали жодної пропозиції по покращенню обслуговування застрахованих осіб” – зазначила Людмила Подоляка.
У виступі Миколи Петренка – голови обласної організації працівників держустанов прозвучав заклик до всіх членів Ради, незалежно від симпатій і переконань, об’єднатися перед спільною загрозою в єдиний „кулак” і дати відсіч загарбникам.
Члени Ради ФПО (Тетяна Матвеєва – голова обласної організації працівників освіти і науки, Іван Бобок – голова обласної організації працівників будівництва і промбудматеріалів, Віра Мельник – голова профкому Центру телекомунікаційних послуг Чернігівської філії ВАТ ”Укртелеком”, Юрій Лісун – голова профкому ДП “Чернігівський облавтодор” та інші), які висловлювалися під час засідання засудили деструктивні дії згаданих осіб у сьогоднішній складній соціально-економічній ситуації. На думку профспілкових лідерів зараз необхідно працювати над планом заходів по стабілізації економіки, а не займатися захопленням і переділом майна.
В ході обговорення, деякі члени Ради висловили припущення, щодо існування осіб в середині самої Федерації профспілкових організацій, які зацікавлені в дестабілізації ситуації і сприяли цьому.
На засіданні Ради виступив Ігор Луцишин – заступник голови Федерації профспілок України. У своєму зверненні він висловив підтримку легітимному керівництву Федерації профспілкових організацій Чернігівської області і проінформував присутніх членів Ради про заходи, що вживає ФПУ з метою стабілізації роботи членських організацій.
Після обговорення члени Ради одноголосно підтвердили повноваження голови Федерації профорганізацій Чернігівської області Володимира Струка і постановили вважати незаконними і недійсними рішення, які прийняті так званою Радою 16 листопада.
Задля захисту законних прав та інтересів діючих членських організацій Федерації профспілкових організацій області та притягнення організаторів незаконних дій до відповідальності Рада доручила керівництву Федерації звернутися до відповідних правоохоронних і судових органів".

До теми: У профспілках Чернігівщини триває конфлікт

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

19:59
05-Квіт-2021
У Чернігові помолилися за загиблих у березні Захисників України
5 квітня в Чернігові у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини
17:17
04-Квіт-2021
ЄС запроваджує подальші санкції за серйозні порушення прав людини у світі
Рада ЄС ухвалила рішення про введення обмежувальних заходів проти одинадцятьох осіб і
17:09
04-Квіт-2021
За підтримки Європейського Союзу до Всесвітнього дня води в Україні відкрили сучасну лабораторію моніторингу вод
У Всесвітній день води Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України ур
17:06
04-Квіт-2021
Літературний диліжанс «Світ пригод Кракатунчика»
Днями успішно пройшла Всеукраїнська акція «Книга єднає країну!» з нагоди Всеукраїнськ
16:42
04-Квіт-2021
870 років із часу народження князя Ігоря Святославича
2 квітня 1151 року, 870 років тому, народився Ігор Святославич – князь із роду Ольгов
20:14
03-Квіт-2021
Війна на Донбасі: під Шумами загинув український воїн
Сьогодні, 3 квітня, неподалік населеного пункту ШУМИ, що в районі відповідальності оп
17:48
31-Бер-2021
«Ми слухаємо Хомчака. Треба валити з цієї країни» - Анна Колісник народний депутат від «Слуга Народу»
На вчорашньому засіданні Верховної Ради у сесійній залі народна депутатка від "Слуги
14:48
31-Бер-2021
Феномен Миколи Міхновського обговорили у Чернігові
30 березня у Чернігові в Обласному молодіжному центрі відбулася онлайн-гутірка «Микол
16:22
30-Бер-2021
Про інформаційну війну, ботоферми, Telegram-канали та інші виклики сучасності від представника Департаменту кібербезпеки
Начальник управління Департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк в ексклюзивному інтервю
16:50
27-Бер-2021
Точка зору: Постать Стефана Яворського в політиці деколонізації України
Останнім часом в місті Ніжин на Чернігівщині активізувалася дискусія щодо логічного з
Усі новини