Чемпіонат Європи з гандболу. Українська збірна перемогла в першій грі
![](http://eu-ua.moy.su/_nw/51/s85765.jpg)
Як проінформували кореспондента сайту "Європейська Україна" в Національному олімпійському комітеті, суперницями наших дівчат були гандболістки Португалії, які поступилися українкам з рахунком 38:24.
5 грудня наша збірна зіграє з норвежками, які є діючими чемпіонками Європи та володарками золотих нагород Пекінської Олімпіади, а 7 грудня на команду Леоніда Євтушенка чекають іспанки.
По три кращих команд з 4-х груп виходять до другого групового раунду чемпіонату Європи.