Донецькі банки грабують щотижня
![](http://eu-ua.moy.su/_nw/51/s62723.jpg)
«Грабіжник невідомим предметом, схожим на пістолет, загрожував касиру, вимогаючи віддати гроші», - повідомили в прес-службі. Потерпілих при пограбуванні немає.
При цьому відзначили, що на даний момент не відомо яка сума була викрадена. «Самі касири не знають суму, яку викрав грабіжник. Касири мають ще порахувати гроші, і тоді стане відома сума», - пояснили в прес-службі.
Також в МВС області розповіли, що саме пограбування відбулося о 15.10. Охороною банку займалася приватна фірма, після пограбування вони повідомили директора і лише після цього керівництво заявило про грабіж службі безпеки. Лише після цього повідомлення про пограбування, о 15.35, поступило повідомлення на пульт міліції. Крім того, розповіли в управлінні МВС, банк не був обладнаний відеокамерою спостереження і сигналізацією.
Зараз у відділення «Правексбанка» товпляться співробітники міліції і Державної служби охорони. Як вже повідомлялося, 20 листопада в центрі Донецьку було пограбоване відділення Home Credit Bank. Там зловмисники викрали 314 тисяч гривень.