Головна » Молодіжна збірна України з футболу зіграла внічию з турецькою командою

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Туреччина (U-21) − Україна (U-21) − 2:2.
Голи: 0:1 Фурта (5), 1:1 Тевсіт Косе (19), 1:2 Касьян (59), 2:2 Тевсіт Косе (62, з пенальті).
Україна (U-21): Загладько (Шеліхов, 46), Матвєєв, Голодюк (Фартушняк, 46), Вовкодав, Яворський, Сахневич, Федорчук, Поступаленко (Білий, 46), Ярмоленко (Бідловський, 46), Касьян, Фурта.

Вдалий дебют львів’янина
Молодіжна збірна України, котру очолює Павло Яковенко, розійшлася миром із турецькою командою у першому контрольному поєдинку в місті Ізмір. Зазначимо, що матч розпочався із хвилини мовчання в пам'ять про Максима Пашаєва, котрий нещодавно загинув в автокатастрофі... Як і очікувалось, у цьому спарингу наставник «синьо-жовтих» задіяв дуже експериментальний склад. Зокрема, на полі з’явились одразу шість дебютантів молодіжної команди України − Яворський, Сахневич, Матвєєв, Касьян, Шеліхов та Фурта. Саме останній уже на п’ятій хвилині матчу відзначив свій дебют забитим голом. Зауважимо, що нападник львівських «Карпат» зробив це не без допомоги турецького воротаря, котрий помилився при перехопленні, − забивав Юрій уже в порожні ворота.

Турецька відповідь
Після результативної атаки українці очікувано віддали ініціативу суперникам, намагаючись шукати свого щастя у контратаках. Одначе довго втримувати свої ворота на замку «синьо-жовті» не змогли. За чверть години господарі зрівняли рахунок: найактивніший у їх складі Тевсіт Косе увірвався до карного майданчику, обігравши Сергія Яворського, та поцілив у дальній нижній кут воріт. Українці одразу ж перехопили ініціативу, і до перерви організували з десяток непоганих атак на ворота суперників, та реалізувати бодай одну з них не судилось.

Касьян продовжує почин Фурти
Утім, по перерві наші хлопці надолужили втрачене. Ще один дебютант − нападник донецького «Шахтаря» Олександр Касьян − відправив м’яча до сітки воріт після скидки Володимира Бідловського. І знову ж турецькі футболісти не забарилися з відповіддю. За кілька хвилин арбітр призначив пенальті в наші ворота, котрий вдало реалізував все той же Тевсіт Косе. Після цього обидві команди вели досить рівну гру, котра логічно завершилася унічию. Нагадаємо, що другий матч між молодіжними командами Туреччини та України відбудеться сьогодні ж, 10 лютого. Початок − о 20.30. На офіційному сайті ФФУ вестиметься он-лайн трансляція цього поєдинку.